Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nieoficjalnie: oto edycja kolekcjonerska Battlefield 4!

35 postów w tym temacie

> Niepotrzebuje tych bzdur, dla mnie najwazniejsza jest pudelko z plyta.
Może ty nie , ale na pewno inni się skuszą ;) Walizeczka i czapka wyglądają zabójczo ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2013 o 17:19, Brunne_R napisał:

Niepotrzebuje tych bzdur, dla mnie najwazniejsza jest pudelko z plyta.

Edycje kolekcjonerskie tworzy się dla ludzi, którzy te bzdury lubią, dla reszty są standardowe wydania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nom zdecydowanie sobie narobią obciachu z takimi fantami wśród ludzi.
Nie wiem jak można sobie narobić obciachu czapką z jedną cyfrą, albo kubkiem którego poza dom raczej się nie wyniesie ot tak. Podejrzewam nawet że parę osób mogło by pozazdrościć (kubka, nie zwykłej czarnej czapki)

Troll Harder and better luck next time.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie obciachowa EK jedynie waliza fajna,ale jak zobacze kogoś w takiej tandetnej czapce na ulicy to rykne śmiechem;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> 360zł za parę marnych gówien z logiem gry? Ja dziękuję za taki szit! Popatrzcie na EK
> AC4 lub Watch Dogs i porównajcie z tym... -.-

Fan Ubisoftu się znalazł, EK od AC4 kosztuje 5 stów i płacisz tam za parę obrazków, metalowe pódełko figórkę z plastiku. A z WD to samo tylko że masz inną figórkę i inne obrazki.
Co do EK BF4 to ciekawy zbiorek za rozsądną cenę (chyba że EA dla zmieni cenę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Fan Ubisoftu się znalazł, EK od AC4 kosztuje 5 stów i płacisz tam za parę obrazków, metalowe
> pódełko figórkę z plastiku. A z WD to samo tylko że masz inną figórkę i inne obrazki.
> Co do EK BF4 to ciekawy zbiorek za rozsądną cenę (chyba że EA dla zmieni cenę).
Nie pasują Ci EK Ubisoftu tylko dlatego, że Cie nie stać, biedaku Ty... -.-
Lepsze są i tyle. E2 nie potrafi robić EK...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2013 o 17:58, wenicjusz napisał:

Dokładnie,to dla ludzi którym 360 zł na parę plastikowych gówienek z logiem gry to bardzo mało


Jedni lubią edycje kolekcjonerskie, inni drogie samochody. Ludzie często pracują po godzinach, żeby sobie na coś takiego pozwolić, a robią to, bo mają swoje hobby. Tobie najłatwiej jest stwierdzić, że 360zł to dla kogoś mało, a "plastikowymi gówienkami" nazywasz coś, czego jeszcze nie widziałeś na oczy. Czyżby zazdrość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kubek nawet nawet.

Przy okazji - akurat gdy wcinam autentyczny popcorn, czytam dwóch nowicjuszy na gramie, którzy wyzywają siebie od biedaków.

Co to znaczy wyczucie czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować