Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rift może trafić na next-geny, Trion Worlds niczego nie wyklucza

37 postów w tym temacie

Chyba sobie jaja robicie? 2 letnia gra na next genach to teraz dystrybutorzy pojechali po bandzie nie ma co. Błagam niech konsole nie dotykają gatunku MMO bo tylko spieprzą i tak już spieprzony gatunek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Chyba sobie jaja robicie? 2 letnia gra na next genach to teraz dystrybutorzy pojechali
> po bandzie nie ma co. Błagam niech konsole nie dotykają gatunku MMO bo tylko spieprzą
> i tak już spieprzony gatunek.

No tak, bo przecież w MMO najważniejsze jest grafika :X .
Człowieku, 2 lata dla MMO to jest nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2013 o 20:48, Jeffero napisał:

> Chyba sobie jaja robicie? 2 letnia gra na next genach to teraz dystrybutorzy pojechali

> po bandzie nie ma co. Błagam niech konsole nie dotykają gatunku MMO bo tylko spieprzą

> i tak już spieprzony gatunek.

No tak, bo przecież w MMO najważniejsze jest grafika :X .
Człowieku, 2 lata dla MMO to jest nic.



No i? Tak długo dobrze sobie radzi na PC''tach to po co to psuć konsolami? Po 2 gdzie ja napisałem że chodzi mi o grafikę? Po 3 MMO od zawsze były znakiem PC''tów i niech tak zostanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2013 o 21:43, Eternal101 napisał:

No i? Tak długo dobrze sobie radzi na PC''tach to po co to psuć konsolami?

Jeśli zobaczysz że na dobrą sprawę Rift nie musiał do końca przechodzić na f2p to może wpadniesz na pomysł że Trion chcę grę rozwijać i dobrze.

Dnia 17.07.2013 o 21:43, Eternal101 napisał:

Po 3 MMO od zawsze były znakiem PC''tów i niech tak zostanie.

Bo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2013 o 22:08, L33T napisał:

> No i? Tak długo dobrze sobie radzi na PC''tach to po co to psuć konsolami?
Jeśli zobaczysz że na dobrą sprawę Rift nie musiał do końca przechodzić na f2p to może
wpadniesz na pomysł że Trion chcę grę rozwijać i dobrze.

Rozwijać na konsolach, nie za bardzo przemyślane :).

Dnia 17.07.2013 o 22:08, L33T napisał:

> Po 3 MMO od zawsze były znakiem PC''tów i niech tak zostanie.
Bo ?

Każda próba przeniesienie gier strikte PC''towych na konsole pokazały już swoje oblicze :). A już w ogóle jak ludzie nie mają w ogóle doświadczenia z konsolami to mogą grę tylko spieprzyć. Już teraz MMO wygląda jak wygląda, więcej gier P2W by od gimbusków wyciągnąć hajs nawet w WoW''ie chcą ten shit zwany mikro transakcjami wprowadzić. Wprowadzenie na konsole = ułatwienie i nikt mi nie wmówi że jest czy będzie inaczej. Każda nowa generacja konsol to co raz łatwiejsze gry. Pamiętam jak w WoW''a grałem w podstawkę to wbić lvl naprawdę było wyzwaniem dla kogoś kto miał czas a teraz 2h siadam i mam 20 lvli w przód, nienormalne :). Z resztą ciekawe jak rozwiążą keybind skilli na padzie, co każą klawiaturki do konsol kupować by móc normalnie pograć. Jak dla mnie przenoszenie gier 2 letnich na next geny to strata pieniędzy potem jak gra nie wypali będą narzekać że musza P2W wprowadzić i my PC''towcy ucierpimy bo inaczej padnie firma :(. Niech lepiej stworza nową grę na next geny przystosowaną do konsol, tak jak chciałby to zrobić Blizz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.07.2013 o 22:51, Eternal101 napisał:

nawet w WoW''ie chcą ten shit zwany mikro transakcjami wprowadzić.


Akurat to w WoW-ie jest juz od bardzo dawna i poki co niczego nie zapsulo.

Dnia 17.07.2013 o 22:51, Eternal101 napisał:

Pamiętam jak w WoW''a grałem w podstawkę to wbić lvl
naprawdę było wyzwaniem dla kogoś kto miał czas a teraz 2h siadam i mam 20 lvli w przód,
nienormalne :)


To nie bylo zadne wyzwanie, po prostu moby/q/insty dawaly duzo mniej expa. W dodatku kazdy kolejny patch na kazdym dodatku zmniejsza wymagany exp na kolejny lvl. To nie kwestia skilla, a tylko czasu poswieconego na gre. Co mnie osobiscie cieszy gdyz expiania nienawidze rownie mocno co PvE, ktorego na szczescie da sie ominac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2013 o 22:51, Eternal101 napisał:

Rozwijać na konsolach, nie za bardzo przemyślane :).

Troll harder i buduj pc za 1000zł.

Dnia 17.07.2013 o 22:51, Eternal101 napisał:

Każda próba przeniesienie gier strikte PC''towych na konsole pokazały już swoje oblicze
:).

Tak np. taki HL 2, Battelfield i chyba jeden z lepszych RTS-ów konsolowych Halo Wars toż to same krapiszcze. Zejdź z wysokiego konia bo jak spadniesz będzie bolało.

Dnia 17.07.2013 o 22:51, Eternal101 napisał:

A już w ogóle jak ludzie nie mają w ogóle doświadczenia z konsolami to mogą grę tylko
spieprzyć.

Albo się czegoś nauczyć i nie być przykutym do jednej platformy, na bazie nabytego doświadczenia tworzyć kolejne gry dzięki czemu się rozwiną.

Dnia 17.07.2013 o 22:51, Eternal101 napisał:

Już teraz MMO wygląda jak wygląda, więcej gier P2W by od gimbusków wyciągnąć
hajs nawet w WoW''ie chcą ten shit zwany mikro transakcjami wprowadzić.

Twoja definicja p2w ? Patrząc na twoje wypowiedzi to chyba sam jesteś grupą wiekową w którą celują firmy które "wyciągają hajs".

Dnia 17.07.2013 o 22:51, Eternal101 napisał:

Wprowadzenie na konsole = ułatwienie i nikt mi nie wmówi że jest czy będzie inaczej. Każda nowa generacja
konsol to co raz łatwiejsze gry.

Z każdym rokiem gry co raz łatwiejsze bo z każdym rokiem gracze coraz bardziej leniwi i nie zdolni do myślenia, nie wiń sprzętu wiń ludzi.

Dnia 17.07.2013 o 22:51, Eternal101 napisał:

Pamiętam jak w WoW''a grałem w podstawkę to wbić lvl naprawdę było wyzwaniem dla kogoś kto miał czas a ?> teraz 2h siadam i mam 20 lvli w przód, nienormalne :).

Zdziwisz się pamiętam te czasy, pamiętam betę WoW-a, a to że teraz xp leci szybciej ? Mamy który 90lv max ? Chcą żeby ludzie korzystali z tego o co w grze chodzi czyli endgame.

Dnia 17.07.2013 o 22:51, Eternal101 napisał:

Z resztą ciekawe jak rozwiążą keybind skilli na padzie, co każą klawiaturki
do konsol kupować by móc normalnie pograć.

Może przemodelują system skilli ? Możesz podpiąć normalną klawiaturę np do ps 3 o ile mnie pamięć nie myli.

>Jak dla mnie przenoszenie gier 2 letnich na next geny to strata pieniędzy potem jak gra nie wypali będ narzekać > że musza P2W wprowadzić
Rift sam się dobrze utrzymywał na rynku, jak mówiłem to sytuacja gdzie f2p było decyzją nie wymuszoną.

Dnia 17.07.2013 o 22:51, Eternal101 napisał:

i my PC''towcy ucierpimy bo inaczej padnie firma :(.

Ty ucierpisz nie mów my bo to oznacza że jestem w tym samym worku, a mi maść na ból tyłka że firma chce się zająć nowym projektem nie jest potrzebna.

Dnia 17.07.2013 o 22:51, Eternal101 napisał:

Niech lepiej stworzą nową grę na next geny przystosowaną do konsol, tak jak chciałby to zrobić Blizz.

Zaczną nowy projekt w ciemno, na sprzęcie którego nie znają, na rynek będzie trzeba wydać nową markę której nikt nie będzie znał. Trion to nie Blizz nie są aż tak rozpoznawalni żeby mogli sobie pozwolić na eksperymenty bo wtedy faktycznie padną. Odrobina zdroworozsądkowego myślenia nie boli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2013 o 07:24, L33T napisał:

Troll harder i buduj pc za 1000zł.

Radzę maść na ból odbytu, zazdośniczku ;* Będę składał kumplowi kompa do 1k bo nie jest zbyt zamożny i zobaczysz że się da złożyć taki który rozpierdzieli konsole :). P.S. I nie troll :)
p. taki HL 2, Battelfield i chyba jeden z lepszych RTS-ów konsolowych Halo Wars

Dnia 18.07.2013 o 07:24, L33T napisał:

toż to same krapiszcze. Zejdź z wysokiego konia bo jak spadniesz będzie bolało.

Huahaha, zobacz sobie ile i jakie RTS''y są na PC i te które zostały przeniesione na PC jak zostały spieprzone i jakimi crapami się okazały, co mnie interesują konsolowe exlusive''ki... BF? Mówisz o marnej 3 z mapami dla camperów? Mało tych dobrych tytułów :D.

Dnia 18.07.2013 o 07:24, L33T napisał:

Albo się czegoś nauczyć i nie być przykutym do jednej platformy, na bazie nabytego doświadczenia
tworzyć kolejne gry dzięki czemu się rozwiną.

Yhy, póki co to rozwija się ta branża w dól, nie bez powodu pada tyle oddziałów albo i całe firmy ;]

Dnia 18.07.2013 o 07:24, L33T napisał:

Twoja definicja p2w ? Patrząc na twoje wypowiedzi to chyba sam jesteś grupą wiekową w
którą celują firmy które "wyciągają hajs".

No raczej nie, nie gram w gry P2W czyli te pseudo F2P, jak już mam grać w MMO to wolę płacić abonament i przynajmniej być równy z innymi graczami.

Dnia 18.07.2013 o 07:24, L33T napisał:

Z każdym rokiem gry co raz łatwiejsze bo z każdym rokiem gracze coraz bardziej leniwi
i nie zdolni do myślenia, nie wiń sprzętu wiń ludzi.

Szkoda tylko że twórcy nie myślą o graczach którzy chcą wyzwania, jedynie from software ze swoim Dark Souls dali jakieś wyzwanie, resztę gier można przejść z palcem w 4-ech literach.

Dnia 18.07.2013 o 07:24, L33T napisał:

Zdziwisz się pamiętam te czasy, pamiętam betę WoW-a, a to że teraz xp leci szybciej ?
Mamy który 90lv max ? Chcą żeby ludzie korzystali z tego o co w grze chodzi czyli endgame.

Po 1 w starym WoW''ie nie było śmiesznego odzyskiwania many w walce, gracz nie napieprzał na 1 lvlu tyle że moby na hita gasił, po 2 w TBC na rajdach, instach trzeba było myśleć a teraz idziesz do przodu jak ciele i rozpieprzasz bossów po kolei a przed nimi trashe.

Dnia 18.07.2013 o 07:24, L33T napisał:

Może przemodelują system skilli ? Możesz podpiąć normalną klawiaturę np do ps 3 o ile
mnie pamięć nie myli.

No i ktoś z klawiaturą na kolanach będzie siedział? Sorry ale jak ktoś ma konsole to zwykle jej nie trzyma na biurku, tylko gdzieś koło lub pod TV a TV ma osobną szafkę zwykle :)

Dnia 18.07.2013 o 07:24, L33T napisał:

Rift sam się dobrze utrzymywał na rynku, jak mówiłem to sytuacja gdzie f2p było decyzją
nie wymuszoną.

Bez powodu się nie przechodzi na F2P, jeśli mieliby zyski z abonamentu na tyle duże by utrzymać serwery to nie przeszliby na F2P.

Dnia 18.07.2013 o 07:24, L33T napisał:

Ty ucierpisz nie mów my bo to oznacza że jestem w tym samym worku, a mi maść na ból tyłka
że firma chce się zająć nowym projektem nie jest potrzebna.

Oni nie chcą zająć się nowym projektem tylko stary projekt wypuścić na next genach, czytanie ze zrozumieniem się kłania. Radzę naprawdę maść na odlezyny na tyłku kupić, tak samo jak z komputerem..

Dnia 18.07.2013 o 07:24, L33T napisał:

Zaczną nowy projekt w ciemno, na sprzęcie którego nie znają, na rynek będzie trzeba wydać
nową markę której nikt nie będzie znał. Trion to nie Blizz nie są aż tak rozpoznawalni
żeby mogli sobie pozwolić na eksperymenty bo wtedy faktycznie padną. Odrobina zdroworozsądkowego
myślenia nie boli.

No ja myślę, a na bank wydająć Rifta na next geny wszyscy się rzucą na niego, teraz byt mają nowe marki a nie odgrzewane kotlety. Patrz trochę na branżę.


TigerXP ehh ja tam lubię expić i poznawać lore świata, tak samo lubię PVE, oczywiście nie gardzę PVP :). Ale i tak kiedyś było trudniej z resztą to nie tylko w MMO widać, Diablo 3 ułatwili do granic możliwości bo dzieci nie radziły sobie z niewrażliwościami które mieli bossowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2013 o 10:07, Eternal101 napisał:

Radzę maść na ból odbytu, zazdośniczku ;* Będę składał kumplowi kompa do 1k bo nie jest
zbyt zamożny i zobaczysz że się da złożyć taki który rozpierdzieli konsole :). P.S. I
nie troll :)

Czekamy na specyfikację. I zobaczymy, czy po dwóch latach odpali cokolwiek, co wyszło na next-geny.

Spoiler

Nie odpali

Dnia 18.07.2013 o 10:07, Eternal101 napisał:

Huahaha, zobacz sobie ile i jakie RTS''y są na PC i te które zostały przeniesione na
PC jak zostały spieprzone i jakimi crapami się okazały, co mnie interesują konsolowe
exlusive''ki...

Z nowszych nie było nic. Ze starszych - stare C&C, Warcraft 2 i Starcraft na konsolach wyszły i złe nie były. Bynajmniej.
BF? Mówisz o marnej 3 z mapami dla camperów? Mało tych dobrych tytułów
Patrz, gdzie zaczęło Bad Company. Najbardziej rewolucyjny Battlefield (destrukcja) do tej pory.

Dnia 18.07.2013 o 10:07, Eternal101 napisał:

Yhy, póki co to rozwija się ta branża w dól, nie bez powodu pada tyle oddziałów albo
i całe firmy ;]

I rozumiem, że to przez konsole? Firmy upadały dawniej i nic się nie działo. Może pora poczytać o kryzysie finansowym.

Dnia 18.07.2013 o 10:07, Eternal101 napisał:

Szkoda tylko że twórcy nie myślą o graczach którzy chcą wyzwania, jedynie from software
ze swoim Dark Souls dali jakieś wyzwanie, resztę gier można przejść z palcem w 4-ech
literach.

Co ciekawe, gra, która zaczęła jako konsolówka.

Dnia 18.07.2013 o 10:07, Eternal101 napisał:

Po 1 w starym WoW''ie nie było śmiesznego odzyskiwania many w walce,

Nie było? Mhm, regeneracja many była od zawsze. Ba, przed Cata był jeszcze stat MP5. Evocation maga istniało od samego początku.

Dnia 18.07.2013 o 10:07, Eternal101 napisał:

na 1 lvlu tyle że moby na hita gasił,

Bo teraz oczywiście gasi po jednym hicie. Chyba graliśmy w innego WoWa.

Dnia 18.07.2013 o 10:07, Eternal101 napisał:

po 2 w TBC na rajdach, instach trzeba było myśleć

Bo teraz nie trzeba tego robić. Powodzenia na pubach.

Dnia 18.07.2013 o 10:07, Eternal101 napisał:

a teraz idziesz do przodu jak ciele i rozpieprzasz bossów po kolei a przed nimi trashe.

Trudno, by tak nie było, jeżeli większość ludzi ma dobry gear. Na świeżo sobie trasha łatwo nie rozwalisz.


Anyway, wciąż czekamy na dowody. Może teraz je w końcu pokażesz, jak będziesz składał koledze komputer za 1000 zł mocniejszy od next-genów. Chyba, że jako next-gen przyjmujesz WiiU, to jeszcze ujdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2013 o 10:26, Henrar napisał:

Czekamy na specyfikację. I zobaczymy, czy po dwóch latach odpali cokolwiek, co wyszło
na next-geny.

Spoiler

Nie odpali


Przekonamy się czy nie odpali :). Po za tym mój komp o specyfikacji jakiej kiedyś podałem odpalił mafie 2 na wysokich i hd ready wierz mi lub nie lata mi to, prawda pozostanie prawdą.

Dnia 18.07.2013 o 10:26, Henrar napisał:

Z nowszych nie było nic. Ze starszych - stare C&C, Warcraft 2 i Starcraft na konsolach
wyszły i złe nie były. Bynajmniej.

No właśnie od paru ładnych lat a dokładniej na tą generację nie było żadnych dobrych strategii :).

Dnia 18.07.2013 o 10:26, Henrar napisał:

Patrz, gdzie zaczęło Bad Company. Najbardziej rewolucyjny Battlefield (destrukcja) do
tej pory.

A zobacz gdzie zaczął BF 2 najbardziej przełomowy gdzie zaczęto wprowadzać tak gigantyczne mapy.

Dnia 18.07.2013 o 10:26, Henrar napisał:

I rozumiem, że to przez konsole? Firmy upadały dawniej i nic się nie działo. Może pora
poczytać o kryzysie finansowym.

A czy ja napisałem że to wina konsol? Wina tego że wydają na każdą możliwą platformę gry których może nikt nie kupić bo się okażą crapami proste.

Dnia 18.07.2013 o 10:26, Henrar napisał:

Co ciekawe, gra, która zaczęła jako konsolówka.

Ciekawe ile tych konsolowców ją przeszło, bo wiesz mieć =/= przejść :)

Dnia 18.07.2013 o 10:26, Henrar napisał:

Nie było? Mhm, regeneracja many była od zawsze. Ba, przed Cata był jeszcze stat MP5.
Evocation maga istniało od samego początku.

Evoaction maga na którego było CD a prej ?

Dnia 18.07.2013 o 10:26, Henrar napisał:

Bo teraz oczywiście gasi po jednym hicie. Chyba graliśmy w innego WoWa.

Załóż heirlooma i idź grać, powiedz jak fajnie potworki się one hituje :D.

Dnia 18.07.2013 o 10:26, Henrar napisał:

Bo teraz nie trzeba tego robić. Powodzenia na pubach.

Nauczyć się taktyki wypisanej w necie jak krowie na rowie? Nie sądze by to było skomplikowane, w TBC rajdach takich jak Kara raczej prosto nie pójdziesz, żeby odblokować kolejnego bossa trzeba zabić innego potem się wróćić itd. Do tego wszystkiego PVP nie polegało na tym "Ha! mam 5 miliardów GearScore''a i rozwalam grochów" liczył się skill :)

Dnia 18.07.2013 o 10:26, Henrar napisał:

Trudno, by tak nie było, jeżeli większość ludzi ma dobry gear. Na świeżo sobie trasha
łatwo nie rozwalisz.

No właśnie a na TBC ludzie nawet dobrze ubrani i ogarniający mieli czasem problemy z wyczyszczenie BT choćby.

Dnia 18.07.2013 o 10:26, Henrar napisał:

Anyway, wciąż czekamy na dowody. Może teraz je w końcu pokażesz, jak będziesz składał
koledze komputer za 1000 zł mocniejszy od next-genów. Chyba, że jako next-gen przyjmujesz
WiiU, to jeszcze ujdzie.


Człowieku będę go składał ale filmików z moim udziałem się nie spodziewaj :). A teraz samą jednostkę centralną dostać która uciągnie gry nie jest problemem za 1k-1,5k czyli cena konsol. Wystarczy popatrzeć w różnych sklepach ;p. Konsole to konsole one się nie rozwijają a PC''ty tak :), pamiętaj o tym. P.S. I nie mam zamiaru się z tobą kłócić, bo ty byś wszystko zbagatelizował nawet gdyby sam twórca ci w twarz powiedział że coś będzie a ty i tak byś pisał że tego nie ma i nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2013 o 10:07, Eternal101 napisał:

> Troll harder i buduj pc za 1000zł.
Radzę maść na ból odbytu, zazdośniczku ;* Będę składał kumplowi kompa do 1k bo nie jest
zbyt zamożny i zobaczysz że się da złożyć taki który rozpierdzieli konsole :). P.S. I
nie troll :)

GL&HF poczekam aż na podanej przez ciebie specyfikacji odpali metro last light na full.

Dnia 18.07.2013 o 10:07, Eternal101 napisał:

Huahaha, zobacz sobie ile i jakie RTS''y są na PC i te które zostały przeniesione na
PC jak zostały spieprzone i jakimi crapami się okazały, co mnie interesują konsolowe
exlusive''ki... BF? Mówisz o marnej 3 z mapami dla camperów? Mało tych dobrych tytułów
:D.

Ehh troll harder kolejne: Borderlands, Mirrors Edge, Metro 2033, Morrowind i Bad Company 2

Dnia 18.07.2013 o 10:07, Eternal101 napisał:

> Albo się czegoś nauczyć i nie być przykutym do jednej platformy, na bazie nabytego
doświadczenia
> tworzyć kolejne gry dzięki czemu się rozwiną.
Yhy, póki co to rozwija się ta branża w dól, nie bez powodu pada tyle oddziałów albo
i całe firmy ;]

Dnia 18.07.2013 o 10:07, Eternal101 napisał:

No raczej nie, nie gram w gry P2W czyli te pseudo F2P, jak już mam grać w MMO to wolę
płacić abonament i przynajmniej być równy z innymi graczami.

Aha, ciekawe.

Dnia 18.07.2013 o 10:07, Eternal101 napisał:

Szkoda tylko że twórcy nie myślą o graczach którzy chcą wyzwania, jedynie from software
ze swoim Dark Souls dali jakieś wyzwanie, resztę gier można przejść z palcem w 4-ech
literach.

Myślą o kasie i komu/w jakiej ilości sprzedadzą grę, patrząc na posty na tym forum nie jestem zaskoczony tym w jakim kierunku zmierza branża twoje pokazują czystą ignorancję i zaślepienie dokładnie to o co chodzi panom np z EA. Przykład jaki podałeś zaczynał jak Deamon Soul na PS 3 ups.

Dnia 18.07.2013 o 10:07, Eternal101 napisał:

Po 1 w starym WoW''ie nie było śmiesznego odzyskiwania many w walce, gracz nie napieprzał
na 1 lvlu tyle że moby na hita gasił, po 2 w TBC na rajdach, instach trzeba było myśleć
a teraz idziesz do przodu jak ciele i rozpieprzasz bossów po kolei a przed nimi trashe.

Po 1) na Shadow Priest miałeś konkretną rotację która uwzględniała kiedy załącza się mp 5
http://www.wowwiki.com/MP5 widać tego nie pamiętasz.
Po 2) W TBC było pierwsze zmniejszenie lv cap żeby ludzie szybciej zajmowali się obecnym contentem, za miast na jednego mob schodził na dwa no normalnie hardcore gaming. Nadal w raidach trzeba myśleć a HC Raid nadal wymaga koordynacji. Może zacznij faktycznie grać i raidować poza LFR to będziesz wiedział o czym piszesz.

Dnia 18.07.2013 o 10:07, Eternal101 napisał:

No i ktoś z klawiaturą na kolanach będzie siedział? Sorry ale jak ktoś ma konsole to
zwykle jej nie trzyma na biurku, tylko gdzieś koło lub pod TV a TV ma osobną szafkę zwykle

Zdziwisz się ale część osób ma uwaga konsolę obok PC, mało tego PC mają pod telewizorem bo zrobili z niego centrum domowej rozrywki O.o

Dnia 18.07.2013 o 10:07, Eternal101 napisał:

Bez powodu się nie przechodzi na F2P, jeśli mieliby zyski z abonamentu na tyle duże by
utrzymać serwery to nie przeszliby na F2P.

Chcieli mieć więcej ludzi i zmienić model finansowy na taki który uznali za lepszy i bardziej dochodowy. Najlepszym przykładem takiego działania jest Aeria Games i Eden Eternal.

Dnia 18.07.2013 o 10:07, Eternal101 napisał:

Oni nie chcą zająć się nowym projektem tylko stary projekt wypuścić na next genach, czytanie
ze zrozumieniem się kłania. Radzę naprawdę maść na odlezyny na tyłku kupić, tak samo
jak z komputerem..

Dla nich to nowy projekt, nowa architektura, nowy system wydawniczy bo i dystrybucja na nowych zasadach.

Dnia 18.07.2013 o 10:07, Eternal101 napisał:

No ja myślę, a na bank wydająć Rifta na next geny wszyscy się rzucą na niego, teraz byt
mają nowe marki a nie odgrzewane kotlety. Patrz trochę na branżę.

Wydają projekt który a) ma markę bo co by nie mówić rift był znany b) Wymaga tylko przystosowania i optymalizacji c) Dzięki akcji z Raptr czyli de facto rift za darmo razem z dodatkiem + status weterana po przejściu na f2p mieli wręcz świetną reklamę. Patrzę na branżę i widzę to samo praktycznie co rok, z małymi wyjątkami. Mam Ci przypomnieć wypowiedzi największych firm ? Że nowa marka to ryzyko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2013 o 11:29, L33T napisał:

GL&HF poczekam aż na podanej przez ciebie specyfikacji odpali metro last light na full.

Nie mam tej gry akurat więc sorry :(

Dnia 18.07.2013 o 11:29, L33T napisał:

Ehh troll harder kolejne: Borderlands, Mirrors Edge, Metro 2033, Morrowind i Bad Company
2

Yhy, ME to TPP więc tak jakby sorry ale nie pykło, a tak po za tym sorry ale żadna z tych gier nie była lepsza czy nawet dorównała PC''towemu odpowiednikowi pod względem technicznym ;].

Dnia 18.07.2013 o 11:29, L33T napisał:

Aha, ciekawe.

No ciekawe znajdź mi grę która przeszła na tryb F2P tylko dlatego bo GRACZE chcieli? No proszę cię głupoty piszesz, zawsze chodzi o zysk albo znajdź mi F2P bez mikrotransakcji w stylu P2W.

Dnia 18.07.2013 o 11:29, L33T napisał:

Myślą o kasie i komu/w jakiej ilości sprzedadzą grę, patrząc na posty na tym forum nie
jestem zaskoczony tym w jakim kierunku zmierza branża twoje pokazują czystą ignorancję
i zaślepienie dokładnie to o co chodzi panom np z EA. Przykład jaki podałeś zaczynał
jak Deamon Soul na PS 3 ups.

No i? Ciekawe ilu konsolowców faktycznie ją przeszło a ilu zrezygnowało po 1 fali mobków po wyjściu z Nexusa. Wiesz to że chwalą się że znają zakończenie to powiem tyle Let''s Play rulez ;p. Nie jestem ignorantem tylko piszę prawdę, do tego twórcom kończa się pomysły to zaczynają kombinować z grafiką lepszą i innym tego typu rzeczami, sorry ale żadna gra na mnie nie zrobiła efektu WOW w minionej generacji, i czuje że nastepna będzie identyczna. Gadałem z kumple i mówił mi dokładnie to samo. Po za tym czemu ty wymieniłeś ex Sony? Pamiętaj jedna gra wiosny nie czyni, RDR- Autoaima ma, GTA IV- Auto-aim a inteligencja sztuczna jest tak głupia że szok, Wiedźmin 2- Hmm może najtrudniejszy poziom to jakieś wyzwanie, FC 3 - Bez komentarza, zwierzęta bardziej myślą niż ludzie xD, Diablo 3- wspominałem o tym już, usuwanie immune potworów tylko dlatego że dzieci sobie nie radziły i płakały na oficjalnym forum Blizza.

Dnia 18.07.2013 o 11:29, L33T napisał:

Po 1) na Shadow Priest miałeś konkretną rotację która uwzględniała kiedy załącza się
mp 5
http://www.wowwiki.com/MP5 widać tego nie pamiętasz.
Po 2) W TBC było pierwsze zmniejszenie lv cap żeby ludzie szybciej zajmowali się obecnym
contentem, za miast na jednego mob schodził na dwa no normalnie hardcore gaming. Nadal
w raidach trzeba myśleć a HC Raid nadal wymaga koordynacji. Może zacznij faktycznie grać
i raidować poza LFR to będziesz wiedział o czym piszesz.

Mam 516 ilvl i rajduje ToT''a HC więc wiem co mówię i sorry ale rajdy są tak banalne że szok, jeśli dla ciebie są skomplikowane to nie mam pytań. Jedyną postacią którą chodzę na LFR to moim druidem feral by ubrać się w miarę tyle by móc rajdować z gildią normalnie rajdy. Wiesz to że twoja gildia nie miała koordynacji i wipe''owała na 1 bossie ToT normal to już nie moja wina :D.

Dnia 18.07.2013 o 11:29, L33T napisał:

Zdziwisz się ale część osób ma uwaga konsolę obok PC, mało tego PC mają pod telewizorem
bo zrobili z niego centrum domowej rozrywki O.o

Ile jest takich ludzi? Mały odsetek? Mam wielu kumpli z konsolami ale żaden nie trzyma PC pod TV xD, już nie wspomnę że konsola robi jedynie za kurzołapa.

Dnia 18.07.2013 o 11:29, L33T napisał:

Chcieli mieć więcej ludzi i zmienić model finansowy na taki który uznali za lepszy i
bardziej dochodowy. Najlepszym przykładem takiego działania jest Aeria Games i Eden Eternal.

No czyli jednak nie przeszli na F2P z dobrego serca :). Mówiłem w tym świecie nie ma ludzi którzy robią coś dla innych :D, chyba że przez przypadek i w ścisłej chwale swojego biznesu.

Dnia 18.07.2013 o 11:29, L33T napisał:

Dla nich to nowy projekt, nowa architektura, nowy system wydawniczy bo i dystrybucja
na nowych zasadach.

Powiem tyle mając do wyboru inne MMO które powiedzmy że wyjdą na next geny z dużo lepszą grafiką i dużo lepszymi systemami, kto wtedy wybierze takiego Rifta? Nikt bo teraz liczy się dla ludzi wyjebana w kosmos grafika.

Dnia 18.07.2013 o 11:29, L33T napisał:

Wydają projekt który a) ma markę bo co by nie mówić rift był znany b) Wymaga tylko
przystosowania i optymalizacji c) Dzięki akcji z Raptr czyli de facto rift za darmo razem
z dodatkiem + status weterana po przejściu na f2p mieli wręcz świetną reklamę. Patrzę
na branżę i widzę to samo praktycznie co rok, z małymi wyjątkami. Mam Ci przypomnieć
wypowiedzi największych firm ? Że nowa marka to ryzyko.

No tak lepiej odgrzewać kotlety pokroju CoD''a, AC, BF''y co roku bo na to się zanosi i Forzy albo inne tego typu gry które nie wnoszą nic innego niz poprawiona grafika i parę samochodów co można by w patchu wprowadzić za darmo zamiast wołać krocie za nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rift mi dość głęboko zwisa, ale na drugą część opery mydlanej "Komputer z przyszłości za 999 zł" czekam z niecierpliwością :D
Fajnie, że Eternal się zabrał za drugi sezon, bo już się bałem, że zdjęli z anteny po pierwszym, ze względu na słabą ogladalność, a tu proszę - jednak to był HIT :) !

ps. Mam już preorder na PS4 i Xone za niecalego tysiaka - zamówione jeszcze w 2008 - też tak macie ?

ps2. Zastanawianie się ilu konsolowców przeszło Dark Souls, gdzie większość "playtrough" i informacji na ds wiki pochodzi z wersji na PS3 to też niezły żart :) O dysproporcjach w sprzedaży poszczególnych wersji nawet nie wspominam (wersja PC to zaszczytne trzecie miejsce :)), bo to już byłby cios poniżej pasa ;-). A dane są dokładne, bo prosto od wydawcy i dewelopera :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2013 o 11:56, Eternal101 napisał:

Yhy, ME to TPP więc tak jakby sorry ale nie pykło, a tak po za tym sorry ale żadna z
tych gier nie była lepsza czy nawet dorównała PC''towemu odpowiednikowi pod względem
technicznym ;].

ME TPP ? Chodzi o Mirrors Edge nie Mass Effect tak coś ci chyba nie "pykło". Mam BL i na PC i X-360 gra się tak samo więc przykro mi ale troll harder.

Dnia 18.07.2013 o 11:56, Eternal101 napisał:

No ciekawe znajdź mi grę która przeszła na tryb F2P tylko dlatego bo GRACZE chcieli?
No proszę cię głupoty piszesz, zawsze chodzi o zysk albo znajdź mi F2P bez mikrotransakcji
w stylu P2W.

Czy ja pisałem że ktoś robi to z dobroci serca ? Proszę bardzo f2p bez p2w Eden Eternal nic co jest w item shop nie wpływa na grę i jest wymagane.

Dnia 18.07.2013 o 11:56, Eternal101 napisał:

No i? Ciekawe ilu konsolowców faktycznie ją przeszło a ilu zrezygnowało po 1 fali mobków
po wyjściu z Nexusa. Wiesz to że chwalą się że znają zakończenie to powiem tyle Let''s
Play rulez ;p. Nie jestem ignorantem tylko piszę prawdę, do tego twórcom kończa się pomysły
to zaczynają kombinować z grafiką lepszą i innym tego typu rzeczami, sorry ale żadna
gra na mnie nie zrobiła efektu WOW w minionej generacji, i czuje że nastepna będzie identyczna.
Gadałem z kumple i mówił mi dokładnie to samo. Po za tym czemu ty wymieniłeś ex Sony?
Pamiętaj jedna gra wiosny nie czyni, RDR- Autoaima ma, GTA IV- Auto-aim a inteligencja
sztuczna jest tak głupia że szok, Wiedźmin 2- Hmm może najtrudniejszy poziom to jakieś
wyzwanie, FC 3 - Bez komentarza, zwierzęta bardziej myślą niż ludzie xD, Diablo 3- wspominałem
o tym już, usuwanie immune potworów tylko dlatego że dzieci sobie nie radziły i płakały
na oficjalnym forum Blizza.

A w którym GTA taka nie była ? RDR i jego auto nie powoduje że nagle jesteś "imba".

Dnia 18.07.2013 o 11:56, Eternal101 napisał:

Mam 516 ilvl i rajduje ToT''a HC więc wiem co mówię i sorry ale rajdy są tak banalne
że szok, jeśli dla ciebie są skomplikowane to nie mam pytań. Jedyną postacią którą chodzę
na LFR to moim druidem feral by ubrać się w miarę tyle by móc rajdować z gildią normalnie
rajdy. Wiesz to że twoja gildia nie miała koordynacji i wipe''owała na 1 bossie ToT normal
to już nie moja wina :D.

Brawo, nie napisałem że skomplikowane ale wymagają myślenia przynajmniej na HC. Ja skończyłem grać po oczyszczeniu Cata, obecnie moja gildia ma 6/13 a patrząc na to że nigdy specjalnie nie przejmowała się progressem i sporo ludzi odeszło to chyba im dobrze idzie.

Dnia 18.07.2013 o 11:56, Eternal101 napisał:

Ile jest takich ludzi? Mały odsetek? Mam wielu kumpli z konsolami ale żaden nie trzyma
PC pod TV xD, już nie wspomnę że konsola robi jedynie za kurzołapa.

1) Gratuluje masz znajomych, wprost nie możliwe. 2) Rozumiem że to ten trendy gatunek który konsolę kupił bo jakiś pan X też ją ma a rodzice dali kasę.

Dnia 18.07.2013 o 11:56, Eternal101 napisał:

No czyli jednak nie przeszli na F2P z dobrego serca :). Mówiłem w tym świecie nie ma
ludzi którzy robią coś dla innych :D, chyba że przez przypadek i w ścisłej chwale swojego
biznesu.

A czy gdzieś pisałem że z dobroci serca ? Nie dorabiaj teorii tam gdzie nie potrzeba.

Dnia 18.07.2013 o 11:56, Eternal101 napisał:

Powiem tyle mając do wyboru inne MMO które powiedzmy że wyjdą na next geny z dużo lepszą
grafiką i dużo lepszymi systemami, kto wtedy wybierze takiego Rifta? Nikt bo teraz liczy
się dla ludzi wyjebana w kosmos grafika.

MMO wybierasz na podstawie tego jaki ma gameplay, rift ma akurat bardzo ciekawy system klas podobnie jak eventy. Więc czemu jeszcze grasz w WoW-a którego grafika obecnie jest żałosna ehm znaczy stylizowana jak to "mądre ludzie" na forach piszą ?

Dnia 18.07.2013 o 11:56, Eternal101 napisał:

No tak lepiej odgrzewać kotlety pokroju CoD''a, AC, BF''y co roku bo na to się zanosi
i Forzy albo inne tego typu gry które nie wnoszą nic innego niz poprawiona grafika i
parę samochodów co można by w patchu wprowadzić za darmo zamiast wołać krocie za nie.

1) Lekcja ekonomi, szacunek zysków i strat w odniesieniu do nowej inwestycji. Przykro mi ale branża chce zarabiać a szara masa ma to kupować więc te kotlety się sprzedają.

Trolling to sztuka, tobie nie wychodzi. Chyba że to nie trolling wtedy tytuł ignoranta roku masz jak w banku. Z mojej strony EoT głową muru nie przebiję a do twojego poziomu nie chce mi się zniżać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skończ człowieku, bo znów wywołujesz wojny... Czemu moderatorzy nie reagują na takich jak ty to nie rozumiem, wchodzisz do temu guzik masz do powiedzenia w temacie ale pyszczysz i szczekasz do wszystkich, już mówiłem masz ból tyłka to radzę maści stosować. Ale jak się nie zna na komputerach to tak jest. P.S. Każdy doskonale wie że obie konsole to ponad 3k będzie bo każda z nich 1,5k kosztuje :D, coś nie wyszło ci. Po za tym to z komputerem przyszłości to sobie sami wymyśliliście więc znów nie pykło, jednym slowem szkoda mi ciebie troszkę, a wiesz czemu? Bo wchodzi, wywołujesz wojnę i znikasz jak prawdziwy tchórz, nadajesz się z "Pirat Komputerowy" taki nick z GoL''a identyczni flamerzy ;].


L33T
AD 1 Z Mirror''s fakt pomyliło mi się z inną grą podobną do niej :D. Yhy a grałeś w Naruto Shippuuden UNS 2? Walka z Itachim piękny pokaz slajdów miałem. W GTA IV też były niezłe ścinki przy większej zadymce.

AD2 Jedna jedyna gra, mało popularna więc muszą czymś przyciągnąć ;p.

AD 3 Auto aim to auto aim, dobrze że do FPS''ów chociaż tego nie wprowadzili.

AD4 No to coś słabo im idzie :)

AD 5 A no mam i raczej nie powinno cię to dziwić 2) A czy ja napisałem że ktoś daje tym dzieciom kasę albo producentom gier/konsol/sprzętu whatever. Po za tym mi nie chodziło o producentów ale ludzi grających w te gry, idealnym przykładem jest (nie)sławny metin 2 gdzie bachorolandia po nocach nie spała, na następny dzień do szkoły nie chcieli wstać i całą kasę wpakowywali w itemki byle być best playerem, a obraź ich MMO to zobaczysz falę hejtu i jadu.

AD6 Nie dorabiam ale przed chwilą pisałeś że zrobili choć nie musieli wiec zrobili to z dobroci serca coś w stylu "Gracze tak bardzo was kochamy grajcie w grę za free zamiast za nią płacić " :D.

AD 7 A ja temu nie przeczę grałem kilka miesięcy w niego i było nawet ciekawie ale brakowąło mi tego czegoś co ma WoW. Grafiika w WoW''ie żałosna ? Raczej nie, patrząc na to że to silnik z W3 to raczej jest całkiem niezła na te czasy, a jak wyjdzie nowy tytuł Blizza MMO znów pozamiata resztą gier MMO podłogę.

AD 8 Jakoś UBI nie boi się wypuścić nowej marki a takie EA? Simsy, Medal of Honory, NFS''y i BF''y no co 10 lat SimCity z durnymi rozwiązaniami plus miliard DLC''ków do Simsów które powinny być już wprowadzone w podstawce kosztujące tyle co normalna gra.

Nie miałem zamiaru trollować, i zapewniam że nie trolluje. Po 2 zajrzyj do słownik i zobacz różnicę miedzy ignorantem narzucającym swoją opinię komuś a normalną no w miarę normalną dyskusja i wymianą poglądów. Człowieku "do twojego poziomu nie chce mi się zniżać." możesz mnie nie obrażać bo ja ciebie w żadnym poście nie obraziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.07.2013 o 20:15, Eternal101 napisał:

Chyba sobie jaja robicie? 2 letnia gra na next genach to teraz dystrybutorzy pojechali
po bandzie nie ma co. Błagam niech konsole nie dotykają gatunku MMO bo tylko spieprzą
i tak już spieprzony gatunek.


PC Mustard Race w pełnej okazałości.

Akurat MMO to strasznie przykry gatunek, nie może być już gorzej - w sumie tylko EVE Online się broni. No, chyba że dla ciebie spamowanie skillów 1,2,3,5,1,3,4,2 i zbieranie gratów to szczyt potencjału MMO. Pojawienie się tego gatunku na konsolach może wnieść do niego raczej tylko coś ciekawego, choćby taki The Division, który jest exclusivem na konsole zapowiada się na produkcję inną niż większość MMO. A już zapowiedziano taki gry jak The Elder Scrolls Online, Final Fantasy XIV, PlanetSide 2, DC Universe Online, Warframe i parę innych tytułów. Oczywiście to dopiero początek nowej generacji. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.07.2013 o 14:16, Niflheim napisał:

Akurat MMO to strasznie przykry gatunek, nie może być już gorzej - w sumie tylko EVE
Online się broni. No, chyba że dla ciebie spamowanie skillów 1,2,3,5,1,3,4,2 i zbieranie
gratów to szczyt potencjału MMO. Pojawienie się tego gatunku na konsolach może wnieść
do niego raczej tylko coś ciekawego, choćby taki The Division, który jest exclusivem
na konsole zapowiada się na produkcję inną niż większość MMO. A już zapowiedziano taki
gry jak The Elder Scrolls Online, Final Fantasy XIV, PlanetSide 2, DC Universe Online,
Warframe i parę innych tytułów. Oczywiście to dopiero początek nowej generacji. ;)


No jeśli nie patrzysz choćby trochę na fabułe, wiesz nie każdy w MMO patrzy w stylu "Epic, more epic". Ciekawie zapowiadało sie D&D neverwinter niestety jej potencjał został stłumiony przez twórców. The Division jeśli będzie duża popularność wśród PC''towych graczy a już takowa jest to może się pożegnać z ekskluzywnością :), cytat producenta gry ;], który pochodzi z artykułu na GoL''u. TES Online chyba sobie żartujesz, ludzie którzy grali w betę nie byli zachwyceni, FF XIV? O.o. Ty sobie żartujesz prawda? Te gry wniosły tyle nowego że ohoho. Gry przez ciebie wymienione są tak słabe. Pokaż mi choć mały skrawek fabularny w DC Univers Online albo Planetside 2? Z resztą każdy gra w to co lubi i o gustach nie powinienem dyskutować ale do tego jeszcze wymień że SW ToR to dobra gra, to już w ogóle ubaw po pachy ;p. W Finala mialem okazję pograć u znajomej i sorry ale do pięt single playerowych poprzedniczek nie dorasta. Także ja czekam na PRAWDZIWY next genowy tytuł MMO, bo że grafika jest lepsza nie znaczy że to next genowa gra, jedyny z wymienionych przez ciebie tytułów to the division który mnie zaintrygował i mocno wierzę że będzie na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować