Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Co o skasowaniu Fez 2 sądzą współpracownicy Phila Fisha?

24 postów w tym temacie

@up - Tak, też nie za bardzo go lubię jako osobę. Ale co z tego? Moim zdaniem to szczyt chamstwa, żeby dziennikarz z takiego serwisu jak GT nazywał twórców indie "poj**anymi hipsterami" i wyraźnie pił do Fisha. Przegięcie lekkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "Co o skasowaniu Fez 2 sądzą współpracownicy Phila Fisha?"
>
> A kogo to obchodzi?
hehe to samo chcialem napisac:P Obchodzi mnie to jak zeszloroczny snieg albo zdanie naszych "cudownych" politykow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boze jaka drama. Koles ma przerost formy nad trescia w kwestii ego, a gierka nie byla nawet zadnym hitem.

Kogo tam obchodzi fez 2. Rozumiem jakby to byl wielki tytul typu Rome 2, COD :Ghosts, Xpack do Diablo 3 albo do WOW, Fallout 4 itp

Fez 2? Looool.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Boze jaka drama. Koles ma przerost formy nad trescia w kwestii ego, a gierka nie byla
> nawet zadnym hitem.
>
> Kogo tam obchodzi fez 2. Rozumiem jakby to byl wielki tytul typu Rome 2, COD :Ghosts,
> Xpack do Diablo 3 albo do WOW, Fallout 4 itp
>
> Fez 2? Looool.
A te twoje "wielkie" tytuły mnie akurat nie obchodzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2013 o 12:42, Killyox napisał:

Boze jaka drama. Koles ma przerost formy nad trescia w kwestii ego, a gierka nie byla
nawet zadnym hitem.

Kogo tam obchodzi fez 2. Rozumiem jakby to byl wielki tytul typu Rome 2, COD :Ghosts,
Xpack do Diablo 3 albo do WOW, Fallout 4 itp

Fez 2? Looool.

<facepalm>
Odp****** się koleś. Wstyd mi za ciebie jeżeli uważasz, że godna uwagi gra, to tylko Rome 2, CoDy, Diablo, WOWy i tym podobne. Też gościa nie znoszę, ale to było jego dzieło i ludziom się podobało, a fani na pewno chcieliby zobaczyć następcę. Więc tak, anulowanie projektu, który miał kontynuować pracę jego życia, to dla niego samego na pewno jakaś drama. A co ty w życiu zrobiłeś, oczywiście poza pierdzeniem w stołek i stukaniem w klawiaturę bez sensu? Fajne rzeczy na pewno można robić też i w gimnazjum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Równie interesujące co zamknięcie piaskownicy.Primadonna się obrazila na cały świat. Z resztą kogo obchodzą takie produkcje. Jak ktoś nie potrafi współpracować to jego problem.Też mam projekt na grę który rok temu porzuciła pewną firma z powodu bankructwa. Efekt jest taki że mnie nawet nie mają zamiaru wysłuchać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Równie interesujące co zamknięcie piaskownicy.Primadonna się obrazila na cały świat.
> Z resztą kogo obchodzą takie produkcje. Jak ktoś nie potrafi współpracować to jego problem.Też
> mam projekt na grę który rok temu porzuciła pewną firma z powodu bankructwa. Efekt jest
> taki że mnie nawet nie mają zamiaru wysłuchać.

No i własnie powinieneś brać przykład z Fisha i jemu podobnych i sam ją zrobić a nie biadolić że ktoś Cię nie chce wysłuchać i siedzieć na tyłku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą nie za bardzo rozumiem. Fish założył Polytron którego z tego co wiem jest właścicielem. Przeszedł do Capybara jako kto ? I skoro był właścicielem Poltron''u to go sprzedał, oddał czy co ? Bo jakoś nic o tym za bardzo nie słyszałem więc jak ktoś wie (a mnie interesują tego typu sprawy) to może coś wyjaśnić ?:P Na twitterze ma stronę Polytron''u nadal i nigdy nic nie pisał o jakimś Capybara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2013 o 14:29, beziko napisał:

Jeszcze niech powie, że grę robił dla nas, a nie dla kasy.

Robi tylko hype na siebie, a wszyscy się na to dają łapać.


Rozumiem że to coś złego robić pracę swoją i oczekiwać wynagrodzenia. Eh wy zazdrosne baranki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem, jak by zareagowali wszyscy nazywający Fisha primadonną, gdyby dziennikarz GT publicznie by go obsmarowywał w sieci, robiąc o nim filmik.

To samo tyczy się tego developera Call of Duty, któremu grożono śmiercią jego i jego rodzinie. Idę o zakład, że większość z was momentalnie nie wyrobiłaby psychicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.08.2013 o 17:34, Kopiec napisał:

Ciekaw jestem, jak poczuł się Japończyk potraktowany tak przez Fisha.
http://www.youtube.com/watch?v=pD9P2uyx6fQ

Tyle, że Fish nie powiedział "ty, który zadałeś pytanie: wal się", a do tego później razem z Blowem wypowiedzieli się, co im się nie podoba. Co innego ataki ad personam, co innego nieprzemyślana wypowiedź później podparta argumentami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować