Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wyciekły obrazki z Prey 2

14 postów w tym temacie

No nie ma co, faktycznie trochę Hard Reset przypomina. Ale w sumie to na Prey 2 tak naprawdę nie czekam, a w jedynkę nie grałem. To znaczy trochę w demo niby grałem, ale nie za dużo. Jakoś klimat gry mnie nie przyciągnął do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mi się średnio podoba
1) kolorystyka - wszystko jest zamazane jedno kolorowymi filtrami, albo wszystko jest brązowe, albo wszystko jest zielone, albo niebieskie. - ciężko to nazwać realizmem

2) lokacje - wyglądają jak w grach MMO - wszystkie wielkie, nie proporcjonalne do postaci, wielkie puste przestrzenie, mało szczegółów i wszędobylskie standardowe wielkie skrzynie wszędzie stojące. wszystko wygląda jak jakaś fabryka, albo skład skrzyń

3) masa przejaskrawionych zbyt kontrastowych efektów świetlnych (zamiast mających jakiś subtelny kolor to wszystko zmierza do barwy białej - typowe w grach na silniku unreal. Podobnie z byt nasyconą czernią która w zasadzie zasłania połowe gry (ludzie oko nie widzi tak cieni, jako czarne plamy)

Mało dostrzegalny klimat i na pierwszy rzut oka wygląda mi na średniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I całe szczęście, że mało w tym oryginalnego Preya, bo w przeciwieństwie do jedynki druga część ma szansę być bardzo ciekawą grą w interesującym uniwersum. Naprawdę chcecie kolejne ciasne korytarzyki na parę godzin zamiast zabawy w łowcę nagród w mieście Obcych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować