Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Konsolowe Diablo III na ponad dwugodzinnym gameplayu

13 postów w tym temacie

Co najsmutniejsze - na konsoli DIII będzie na pewno przyjemniejszym doświadczeniem niż na pc. Zresztą od początku było widać, że gra jest szlifowana pod konsolowego konsumenta, a produkt, który dostaliśmy w zeszłym roku to wciąż trwająca beta. Chciwość związana z wprowadzeniem AH oraz szereg innych bezmyślnych decyzji (brak możliwości nazywania gier choćby) rzuciły tę serię na kolana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2013 o 10:38, Greg_Ciezak napisał:

bezmyślnych decyzji (brak możliwości nazywania
gier choćby) rzuciły tę serię na kolana.

Tak bo przeglądanie listy tysiąca gier o różnej nazwie, na pewno poprawiło by grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > bezmyślnych decyzji (brak możliwości nazywania
> > gier choćby) rzuciły tę serię na kolana.
> Tak bo przeglądanie listy tysiąca gier o różnej nazwie, na pewno poprawiło by grę.

Owszem, poprawiłoby, podobnie jak każda inna forma budowania community, czego w Diablo 3 nie ma w ogóle.
Jesteś bogaty i chciałbyś oddać nowym graczom trochę sprzętu?
Musisz wejść na forum.
Chciałbyś powymieniać się fantami z tymi, którzy grają na zasadzie self found?
Musisz wejść na forum.
etc.

Obecnie mamy natomiast kilka tysięcy gier milczków, bowiem nie zapewniono graczom narzędzi, przy pomocy których mogliby odnaleźć podobnych sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.08.2013 o 10:38, Greg_Ciezak napisał:

Co najsmutniejsze - na konsoli DIII będzie na pewno przyjemniejszym doświadczeniem niż
na pc. Zresztą od początku było widać, że gra jest szlifowana pod konsolowego konsumenta,

Skąd taki wniosek? Gameplay, interfejs, mechanika walk - wszystko tam było robione typowo pod PC. To pod konsole przerobiono te rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi się w sumie podoba. Nawet jak nie mam konsoli do grania w DIII i wolałbym grać na PC. Po prostu przypomniały mi się godziny spędzone przy graniu w Baldur''s Gate Dark Alliance :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jestem chyba jednym z niewielu ktorym Diablo III sie podoba. Aczkolwiek wolalbym miec
> wersje na Xboxa, nie ma to jak wygoda :)

Patrząc na to jak anemicznie oni grają w tą grę nie powiedziałbym aby było tu cokolwiek z wygody ;].
Farmienie inferno na padzie do najwygodniejszych należeć nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tak bo przeglądanie listy tysiąca gier o różnej nazwie, na pewno poprawiło by grę.

Juz to co w D2 bylo, bylo lepsze niz rozwiazanie z D3.

Brak mozliwosci przechodzenia w grze miedzy aktami tez do bani jest.
Czat to juz porazka totalna. Diablo 2 po tylu latach ma lepszy niz ten w D3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować