Zaloguj się, aby obserwować  
Markus89

Stranglehold - gra pod skrzydłami Johna Woo

82 postów w tym temacie

Ja mogę filmiki obejrzeć, nawet zdążyłem rozwalić z 6 gości przy fontannie, ale gdzieś po minucie gry jest przycinka, monitor się wyłącza, muzyka gra. Jak odpalam demo w oknie, po prostu się wiesza, ale nie trzeba resetować kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 13:05, Qbli napisał:

Ja mogę filmiki obejrzeć, nawet zdążyłem rozwalić z 6 gości przy fontannie, ale gdzieś po minucie
gry jest przycinka, monitor się wyłącza, muzyka gra. Jak odpalam demo w oknie, po prostu się
wiesza, ale nie trzeba resetować kompa.

A to nic o tym nie wiem, ludzie na forach zgłaszali tylko, że po filmikach maja czarny ekran i nawet w menu wejść nie mogą. Nie przegrzewa Ci się coś, najnowsze stery (niekoniecznie oficjalne) zainstalowałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe - nie wgrywałem nic nowego, wyczyściłem autostart, a w grze kiedy zaczynała się przycinka, po prostu się chowałem i przystawałem na 2 sekundy. Rujnuje to wrażenia, ale przynajmniej da się grać. Ale przy zasadzce na rynku nie miałem gdzie przycupnąć, więc się zwiesił :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 13:48, Qbli napisał:

To ciekawe - nie wgrywałem nic nowego, wyczyściłem autostart, a w grze kiedy zaczynała się
przycinka, po prostu się chowałem i przystawałem na 2 sekundy. Rujnuje to wrażenia, ale przynajmniej
da się grać. Ale przy zasadzce na rynku nie miałem gdzie przycupnąć, więc się zwiesił :/

Może pamięci masz za mało? Ja mam 2 GB i przycinek nie mam ale oczywiście mało FPS, bo stary sprzęt. Stery Nvidii beta 163.69.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 1GB i jakieś 40FPS. Zaraz włączę grę, a jak się zwiesi to od razu sprawdzę temperaturę Everestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2007 o 14:19, Qbli napisał:

Ja mam 1GB i jakieś 40FPS. Zaraz włączę grę, a jak się zwiesi to od razu sprawdzę temperaturę
Everestem.


a ja gram w stranglehold na x360 i nic mi się nie tnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2007 o 15:28, geralt z rivii7 napisał:

a ja gram w stranglehold na x360 i nic mi się nie tnie

To akurat jest normalne, nie ma się czym chwalić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym sie dowiedzieć co sie z tą grą dzieje ,bo wysyłka miała być już 2 października ,a dzisiaj jest napisane że to
towaru brak.A najgorsze jest to ze zapłaciłem e-przelewem i nawet nie mam możliwości anulowania tego zamówienia. Byłbym (w)dźwięczny za rychłą odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Drodzy forumowicze...Otrzymałem już swój egzemplarz gry i gram i gram i gram...i jakoś przed rozpoczęciem levelu z "futerałami od gitar" postanowiłem zajrzeć do unlock shop i.......bach niebieski ekran i błąd krytyczny win xp i że zaraz zostanie zamkniety żeby nie uszkodzić komputera O_o.Powtórzyło się to 2 razy...Pierwszy taki numer!Cfg kompa jak w podpisie...Czy któś z użytkowników PC ma podobny problem :/?
Pozdrawiam.
Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tez juz dostałem tę wyczekaną :P Paczuszka doszła w piątek.
Gra moim zdaniem jest genialna, wszystko to co lubie, AKCJA, Bullet Time, tpp i jeszcze raz AKCJA :D
Srodowisko nie jest w pełni zniszczalne , ale i tak robi swietne wrazenie.
Grafika OK, muzyka tez. Nic tylko grac :D


Niestety tez nie obyło sie bez błędów :P

Przeszedłem troszeczke wiec czas na Unlock Shop ;) Zrobiłem zakupy , wychodze i... błąd stranglehold.exe i aplikacja zostanie zamknięta :P
Na razie miałem to raz i mam nadzieje ze sie to nie powtórzy ;)


Chyba przydałby sie jakis patch :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:/:/:/ grrrr.... mam problem z grą. Danych technicznych mojego kompa nie podaje, bo spokojnie uciągnałby Strangleholda (oprocz 1gb ramu ale to podobno nie jest problemem). Wszytsko ladnie pieknie. Wlaczam menu glowne klikam jakze piekny napis NEW GAME i czekam. Wyswietla sie LOADING i komputer ma freeza.... pomaga mu niestety tylko ladny maly przycisk na komputerze opatrzony napisem RESET. :/ Czy cos sie da zrobic??
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem z odpaleniem gry...

Ja mam podobną sytuację jak uszek10 ;/ Włączam grę, biorę NEW GAME, gra się ładuje, ładuje i nic... A jak zmienię na mniejsze detale to się ładuje a później wyświetla się czarny ekran. Tak samo mam w demie jak i w pełnej wersji. Nie wiem co na to poradzić ;/ Mam nadzieję, że ktoś z Was mi pomoże, bo bardzo czekałem na Stranglehold''a i z chęcią bym w niego zagrał..

Moja konfiguracja komputera:
AMD Athlon(tm) 64 X2 Dual Core Processor 4200+ 2.21 GHz, 1 GB RAM DDR2, NVIDIA GeForce 8600 GT, 320 GB HDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hmmm... tak miodnej strzelanki nie bylo od dawna. Sesja z demkiem tylko zacheca mnie do kupna pelniaka, tylka ta cena :/ narazie jak dla mnie za drogo.
ps. Ja nie mialem u siebie zadncyh problemow, tylko gierka leciutko sciela po przejsci np. z zamknietej lokacji do otwartej i na odwrot ale to zaden problem. moj komp to : amd x2 3800+, 2 giga ramu, GF 7600GS, wszystko wyglada pieknie i nie tnie sie wcale!!! tylko to tempo akcji jest przytlaczajace w porownaniu z max paynem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no a ja mam kłopot.... odpalam gre zainstalowawszy wcześniej nowego DX-a stery do Grafiki i reszte potrzebnych rzeczy... jednak gdy odpalam gre, klikam na new game, pojawia się ekran ładowania... czekam... czekam.. czekam.. chyba 40 sek i wywala mi bluescreena.. nie zależnie od ustawień... pomysły już mi się skończyły.. mój sprzęt to: C2D E6300 1,86GHz @ 2,04 GHz, 7600 GS ( zegary standardowe) i 1 GB ramu odpalałem na XP SP 2... ma ktoś jakiś pomysł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować