Zaloguj się, aby obserwować  
Markus89

Stranglehold - gra pod skrzydłami Johna Woo

82 postów w tym temacie

Dnia 08.04.2008 o 22:02, ForteX napisał:

Czy warto kupić tą gre ?

Jezeli masz Hyper to obejrzyj Fresh Air poswiecony tej grze;) Moim zdaniem gra jest z krotka ale pograc warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przeszedłem pierwszy poziom i jestem pod wrażeniem. Najpierw zachwyciła mnie muzyka, później oryginalny interfejs i oczywiście sama gra, która jest bardzo przyjemną strzelaniną z orientalnym klimatem. Grafika piękna, wystarczy spojrzeć na screeny, które przecież nie oddadzą wszystkiego. Jednakże filmiki wprowadzające i małe scenki tak bosko nie wyglądają, a przecież są robione na silniku gry;P
Kolejna sprawa to wybór kamery. Ja zostawiłem standardową, ale jeżeli uważacie, że inna jest lepsza to z chęcią zaryzykuje i zmienię - ale nie hdu(jest za jasno)

Jest jakaś polonizacja do ściągnięcia? Coś słyszałem, że w wersji pl wyszedł dopiero miesiąc temu, a premiere miał już... ho, ho.

Sth`Devilish - słabe tekstury? W co ty grałeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sth`Devilish - faktycznie słabe tekstury:d, ale ogólnie gra prezentuje się bardzo ładnie.

Pff już skończyłem grę. Trochę ponad cztery godziny zabawy i koniec. Dla hardcorowców pozostaje multi, w którego prawie nikt nie gra(nie dziwię się - bezsensowna rzeźnia, strata czasu. Lepiej jeszcze raz przejść sobie poziom z kampanii)
Za obecną cenę prawie 80 złotych nie opłaca się kupować, przynajmniej w polsce. Ja zapłaciłem 40 złotych( w tym przesyłka z Angli) Dwa razy taniej, za naprawdę dobrą(tylko dobrą) grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam ,cześć ,czołem.
Kupiłem Strangleholda w serii Topseller i nie mogę grać bo gra masakrycznie się tnie w menu i nic nie można z tym zrobić bo na reakcje trzeba czekać parę minut. Intro sobie obejrzałem ,ale jak pojawia się ekran ,gdzie trzeba wcisnąć enter ,to wszystko się kaszani.
Mój komputer:
Intel Pentium 4 3.06Ghz
2GB ram
GF 8800 GTS 320MB
Win XP SP3
DirectX 9.0c (4.09.0000.0904)
Sterowniki karty: 6.14.0011.7519 (English)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2009 o 19:49, TenCoPaliLolka napisał:

Wyłącz antywirusa, bo blokuje on grę. Miałem tak samo, wyłączyłem go i działa płynnie

Zrobiłem jak mówisz ,ale nic się nie zmieniło. Cały czas ściny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i gram w tego Strangleholda i powiem najlepsza gra akcji od czasów Max Payne[jedynki] super siegra,i w dodatkuhistoria ma wiele zaskakujących zwrotów akcji np.

Spoiler

[Zdrada Jerr''ego,Współpraca z DK]

Ponadto CJF wykreował świetna psotać,ale to już w filmie "DZieci Triady" Który również polecam,jest wiele takich zwariowanych scen.typu zjazd po poręczy i wystrzeliwanie wrogów,czy 4 zdolnośći bohatera[Techuilli-nie umiem tego napisać]Warto,w dodatku zapłaciłem za te grę 20 zł,a i ciekawo czy poznajecie pana z growego sklepiku:) W razie pytań odnośnie tej gry piszcie do mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem grę i mogę tylko ją polecić - jak wcześniej nie obejrzałem chyba ani jednego filmu Johna Woo, teraz muszę obejrzeć co najmniej kilka (a już na pewno Dzieci Triady!). 9-10 godzin zabijania ludzi non-stop, idealny odprężacz. :) Dla porównania z inną grą - Total Overdose. Podobna "lekkość" w poruszaniu bohaterem i przymusowego puszczania krwi niemiłym panom (chociaż sposoby na to są odjechane w in ny sposób, poza tym liniowość - no ale jak gra-film ma nie być taka!?). Rewolucji nie ma, ale produkcja naprawdę udana.

PS Kilka razy zwróciłem uwagę na naprawdę fajna muzykę - przy instalacji, niektórych momentach w grze, napisach - i oto w napisach przy muzyce figuruje nie kto inny jak SERJ TANKIAN. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, mam problem z paczowaniem gry. Zakupiłem sobie dziś w tej wersji http://www.gram.pl/prod_9wzjGu7_Stranglehold.html (btw tu jest błąd, gra jest z polskim lektorem, a nie napisami - niestety)i wyskakują mi takie oto błędy:

Wiem, że podobny problem jest gdy gra jest piratem i ma cracka. W tym jednak różnica, że to pirat nie jest, a bardzo by mnie ustawiły zmiany z patcha 1.1.

20100908021813

20100908021820

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2010 o 02:19, Ichibanboshi-kun napisał:

Słuchajcie, mam problem z paczowaniem gry. Zakupiłem sobie dziś w tej wersji http://www.gram.pl/prod_9wzjGu7_Stranglehold.html
(btw tu jest błąd, gra jest z polskim lektorem, a nie napisami - niestety)i wyskakują
mi takie oto błędy:

Wiem, że podobny problem jest gdy gra jest piratem i ma cracka. W tym jednak różnica,
że to pirat nie jest, a bardzo by mnie ustawiły zmiany z patcha 1.1.

Po twoim poście spróbowałem tego patcha i to samo. Przed instalacją zaleca odpalić jako admin i mi tyle dało że inny błąd wyskoczył (może tobie pomoże) , a tak mam ten sam problem. Obejdzie się bez niego gre przeszedłem już z 3 razy i ani razu nie miałem z nią problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2010 o 02:51, Toshiro_M napisał:

Po twoim poście spróbowałem tego patcha i to samo. Przed instalacją zaleca odpalić jako
admin i mi tyle dało że inny błąd wyskoczył (może tobie pomoże) , a tak mam ten sam problem.
Obejdzie się bez niego gre przeszedłem już z 3 razy i ani razu nie miałem z nią problemów.


Po prostu chciałem sobie pograć w wyższej rozdzielczości :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.09.2010 o 03:18, Ichibanboshi-kun napisał:

Po prostu chciałem sobie pograć w wyższej rozdzielczości :(

Możliwe, że patch nie działa z Polską wersją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować