Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Plotka: PlayStation 4 i PS Vita w zestawie za około 500 dolarów

27 postów w tym temacie

To jest świetny pomysł XD
Ja dam 1300zł kolega 700zł no i co? Ja chce PS4 a mój kolega chciał zawsze PS VITA, Playstation 4 dla mnie a koledze daje Playstation Vita : P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

TAAK!
Jeśli to prawda to biore ten zestaw!
Nie to że jestem hejtem microsoftu bo nie jestem i na dodatek mam xboxa 360 a nie mam ps3, ale M$ już ma u mnie przechlapane.

Tylko ta cena.. 500$ naprawde tak tanio?! coś tu nie gra, to daje nam na polskie około 1500-1600zł a podobno sama konsola ma kosztować 1700-1800 więc jeśli będzie taki zestaw to za około 2000zł.

Ale i tak raczej kupie PS4 z Vitą niż bez, sprzedam mojego xboxa 360 + 24 gry + 2 pady + kierownica wirelles i mam nadzieje że mi starczy na nową PeEs Czwórkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > WiiU wychodzi znacznie taniej. ;p
> I nawet ma podobną ilość gier, co Vita ;)
Tia, ale WiiU ma jakość gier poniżej połączenia PS4 i PSV :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2013 o 13:50, Prooli napisał:

> > WiiU wychodzi znacznie taniej. ;p
> I nawet ma podobną ilość gier, co Vita ;)
Tia, ale WiiU ma jakość gier poniżej połączenia PS4 i PSV :P

Kwestia gustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wszystko pięknie ładnie ale kupiłem już preorder za 100 zł który daje zniżkę o tą kwotę tylko na model 500 gb ps4. Jeżeli w tym samym czasie pojawią się oddzielne zestawy z vita i zniżka nie będzie obowiązywać to będzie jak naplucie w twarz przez Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2013 o 14:27, Puszek01 napisał:

to będzie jak naplucie w twarz przez Sony.

Rozumiem jakby Cie ktos ZMUSIL do kupna pre-order packa. Sam z nieprzymuszonej woli zakupiles. Sony w to nie mieszaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam, ze jak ceny sa podane w $ to znaczy, ze zazwyczaj jednak pod rynek amerykanski, a co za tym idzie sa to ceny netto. U nas lepiej zalozyc, ze bedzie to 500€ +-30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2013 o 13:48, Sagitarius_PL napisał:

Tylko ta cena.. 500$ naprawde tak tanio?! coś tu nie gra, to daje nam na polskie około
1500-1600zł a podobno sama konsola ma kosztować 1700-1800 więc jeśli będzie taki zestaw
to za około 2000zł.


Niestety, u nas panuje głupi przelicznik 1 dolar=1 ojro. Więc, jeśli cena 499$ okazałaby się faktycznie prawdą, to w Polsce taki zestaw kosztowałby nie mniej niż 2000zł. Co nie zmienia faktu, że byłaby to super okazja do nabycia Vity. Nawet jeśli ktoś nie ma zamiaru z niej korzystać, to zawsze może sprzedać i zarobić 100-200zł :)

Sony coś wspominało, że Gamescom 2013 będzie stać pod znakiem ich handhelda. Pewnie wtedy zapowiedzą, ile będzie trzeba zapłacić za taką paczkę z dwoma konsolami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować