Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Napad na bank zakończony sukcesem - Payday 2 rentowny jeszcze przed premierą

12 postów w tym temacie

Nie grałem w jedynkę, choć zawsze miałem na to ochotę. Może przy jakiejś najbliższej wyprzedaży zainwestuję w sequel, bo temat jest interesujący.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czepiam się, ale czy nie powinno być "...że już teraz zwróciła twórcom koszty poniesione
> na jej stworzenie."?
Oczywiście :) dzięki za info, przepraszam za gapiostwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem kilka gameplayów i powiedziałem sobie - must have! Bo tematycznie uwielbiam gry, w których są napady na bank. Dlatego też misję z napadem w GTA IV grałem kilkukrotnie tak samo będzie pewnie z GTA V :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Obejrzałem kilka gameplayów i powiedziałem sobie - must have! Bo tematycznie uwielbiam
> gry, w których są napady na bank. Dlatego też misję z napadem w GTA IV grałem kilkukrotnie
> tak samo będzie pewnie z GTA V :D

To zorganizuj napad na bank w rl;p
zartuje:D A powaznie teraz to takie glupie pytanie:) Czy ta gra jest tak swietna jak sie zachwycaja niektorzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak: w gameplayach z bety może trochę poruszanie się naszych towarzyszy wygląda średnio. Ale trochę, co też i wspominano często, kilka aspektów ma ta gra ze SWAT jak krzyczenie na wszystkich aby padli na ziemę, co mi się od razu spodobało. To zależy czy takie co-opy się komuś podobają czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.08.2013 o 16:55, Muradin_07 napisał:

Powiem tak: w gameplayach z bety może trochę poruszanie się naszych towarzyszy wygląda
średnio. Ale trochę, co też i wspominano często, kilka aspektów ma ta gra ze SWAT jak
krzyczenie na wszystkich aby padli na ziemę, co mi się od razu spodobało. To zależy czy
takie co-opy się komuś podobają czy nie.



To jest chyba ta jedna gra, przy której chętnie krzyczałbym do Kinecta, żeby wszyscy padli na ziemię :D
Oj tak. To by było coś. W taką grę z co-opem na dwa teamy (drugi team- antyterroryści, pierwsze kilka minut "docierają" na miejsce mając tylko obraz i dźwięk z kamer), z pełnym wsparciem kinecta i komend głosowych do interakcji z otoczeniem (również w negatywnym znaczeniu: gadasz na headsecie z kompanami? Spoko, kamery w banku to rejestrują i przesyłają nagranie przeciwnikowi o ile ich nie rozwaliłeś) i innymi takimi grałoby się, nie ma co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować