Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tak wygląda rozgrywka w War of the Vikings; znamy line-up Paradox Interactive na gamescom 2013

8 postów w tym temacie

Mateusz Stanisławski

Przed Wami pierwszy rzut oka na właśnie zapowiedziane War of the Vikings. Na udostępnionym zapisie z rozgrywki – okraszonym komentarzem jednego z twórców – możecie przyjrzeć się świeżynkom w systemie walki i nowym lokacjom.

Przeczytaj cały tekst "Tak wygląda rozgrywka w War of the Vikings; znamy line-up Paradox Interactive na gamescom 2013" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Chivalry > War of the Roses, więc także i War of the Vikings

To zależy kto czego oczekuje od gry, dla mnie jest War of the Roses > Chivalry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2013 o 21:44, KeyserSoze napisał:

Chivalry > War of the Roses, więc także i War of the Vikings


Dobrze wiedzieć, że wydałeś osąd przed premierą gry. Profesjonalnie, jak na redaktora przystało ;) Mam nadzieję, że nikt nie wpadnie na genialny inaczej pomysł oddania ci tej pozycji do recenzji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
> Dobrze wiedzieć, że wydałeś osąd przed premierą gry. Profesjonalnie, jak na redaktora
> przystało ;) Mam nadzieję, że nikt nie wpadnie na genialny inaczej pomysł oddania ci
> tej pozycji do recenzji.

Z tego co wiadomo to War of the Vikings będzie się głównie różnił realiami od poprzedniczki. Możliwe, że Pan S grał w War of Roses i ma już wyrobiony pogląd na temat tej produkcji. Fakt ten redaktor jest dość kontrowersyjną postacią na gramie, ale po co od razu pluć jadem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować