Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tajemnicze odliczanie na oficjalnej stronie Wiedźmina 3: Dziki Gon

45 postów w tym temacie

> Chciałbym już poznać zawartość kolekcjonerki, jej cenę i mieć możliwość kupna.
No. Fajna musi być, skoro wszystkie DLC są darmowe i nie mogą na nich pojechać jak niektórzy inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie ma się na co napalać. Na 99% będzie to jakaś pierdółka, jak to zwykle bywa z CDP. Zestaw screenów, króciutki zapis rozgrywki, pokazujący więcej pre-renderów niż gry, czy inne podobne.

Niestety, można ich lubić bądź nie, ale znani są z robienia ogromnego hajpu na coś, co finalnie okazuje się duperelem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Chciałbym zobaczyć wreszcie Edycje Kolekcjonerską Wieśka 3....Matko Boska mam mokro w
> gaciach
Nigdy nie miałem jeszcze mokro w gaciach wyczekując na jakąś grę. A było pare tytułów na które dość gorliwie czekałem :P
Myślę że to bedzię intro do gry + gameplay.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co, którzy czekają na gameplay, raczej nie powinni się napalać. Gra jest dopiero w fazie pre-alfa, co oznacza, że do premiery jeszcze bardzo wiele się zmieni. A debiut gry przewidziany jest na czwarty kwartał 2014 roku (info pochodzi od dewelopera, choć nie jest to oficjalny komunikat firmy). Nie można tak szybko odsłaniać wszystkich kart. Przed nami Gamescom i już teraz wiadomo, że nowego gameplayu tam nie będzie - potwierdziła to Agnieszka Szóstak z pijaru CDPR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nie napalajcie się, gra wychodzi za półtorej roku" - mówisz to na forum strony, która o tej grze wychodzącej za półtorej roku napisała w 2013 roku 54 newsy. Niektóre tegoroczne hity nie są tak relacjonowane, jak Wiedźmin 3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2013 o 12:39, Dared00 napisał:

"Nie napalajcie się, gra wychodzi za półtorej roku" - mówisz to na forum strony, która
o tej grze wychodzącej za półtorej roku napisała w 2013 roku 54 newsy. Niektóre tegoroczne
hity nie są tak relacjonowane, jak Wiedźmin 3.


Może dlatego, że niewiele jest gier, które wśród polskich graczy cieszą się tak dużym zainteresowaniem i wywołują dość skrajne emocje? To samo zresztą dotyczy firmy. Jest popyt, jest podaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2013 o 12:56, Vojtas napisał:

Może dlatego, że niewiele jest gier, które wśród polskich graczy cieszą się tak dużym
zainteresowaniem i wywołują dość skrajne emocje? To samo zresztą dotyczy firmy. Jest
popyt, jest podaż.

Rozumiem, i nie winię też wyłącznie Gramu za stan rzeczy. Po prostu męczy i irytuje mnie to, że z każdej wypowiedzi (bądź nawet pojedynczego zdania, patrz dzisiejsza wiadomość o Cyberpunku) dostajemy newsa (albo dwa, trzy) o zerowej treści, które mają na celu tylko kręcenie hype''u i nabijanie odsłon.

Życzę CDPR jak najlepiej, ale jednocześnie chciałbym, żeby przestano ich traktować jak nieomylnych mesjaszy gamingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A debiut gry przewidziany

Dnia 13.08.2013 o 12:14, Vojtas napisał:

jest na czwarty kwartał 2014 roku (info pochodzi od dewelopera, choć nie jest to oficjalny
komunikat firmy).


Potwierdzono tylko to, że gra nie ukaże się w pierwszym kwartale, więc chyba korzystasz z usług wróżki ;)

Gol ostatnio komentował gameplay, więc nie dziwiłbym się, gdyby ten wyciekł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2013 o 13:16, lis_23 napisał:

Potwierdzono tylko to, że gra nie ukaże się w pierwszym kwartale, więc
chyba korzystasz z usług wróżki ;)


Nie wróżki, tylko projektanta questów. Deweloper W3 chyba zna swój harmonogram, nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować