Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

FIFA 14 - oto oficjalna polska okładka

20 postów w tym temacie

Dnia 13.08.2013 o 18:41, Kettger napisał:

Ciekawe, dlaczego w koszulce reprezentacji.

Bo w momencie robienia fotek Lewy, chyba jeszcze do końca nie wiedział jaki klub będzie w przyszłym sezonie reprezentował

@Blady199
Tak, bo zapewne nie podpisali z nim żadnego kontraktu i mogą go ot tak wyrzucić z okładki. Zresztą, dlaczego mieliby to robić? To wciąż najbardziej rozpoznawalny zawodnik na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> tylko tego Messiego to by w koncu zmienili....

już widze że antyfan Barcy.. Rooney był zdecydowanie dłużej na okładce. Jak Ci nie pasuje Messi to kup sobie Pesa będziesz miał Ronaldo do woli..


A z lewandowskim może być faktycznie tak że nie wiedziałe gdzie będzie grał i dlatego w koszulce Polski jest.


Aj tam szpakowski i szaranowicz.. JA SIE PYTAM kiedy oni ostatni raz komentowali mecze ligowe?!?!?! wkurrrr... mnie to że nie dadzą normalnych komentatorów takich jak:
Twarowski, Nahorny, Rosłoń, Orłowski.. Booże gdyby oni komentowali Fife to grałoby się 50% lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z polskim komentarzem to jest w ogóle śmiech na sali. Jak słyszę tych starych brękotów, to aż mi się odechciewa grać. Nie wiem, kto był reżyserem polskiej wersji, ale wszystkie wypowiedzi są nacechowane negatywnie. 0:0? Jakie nudy! 0:3? Nudy, jeden zespół zdominował mecz. Niezależnie, co by się nie działo na boisku, są wiecznie niezadowoleni. Włączyłem angielskich komentatorów, gra się wyraźnie lepiej, a i potrafią docenić działania gracza/przeciwnika. Polska wersja jest upośledzona także pod względem liczby wyczytywanych nazwisk zawodników. Jestem w stanie zrozumieć, że ze względu na cięcia kosztów, baza piłkarzy nie jest tak obszerna jak w oryginale, ale nie potrafię pojąć, jak to możliwe, że angielscy komentatorzy znają więcej polskich nazwisk od naszego duetu. Szaranowicz i Szpakowski nie wymieniają nawet nazw polskich drużyn! Że nie ma licencji na Ekstraklasę? Oryginalnym komentatorom to nie przeszkadza. O braku takich rzeczy, jak informacje o kontuzjach zawodników, czy wynikach meczów rozgrywanych równolegle chyba już nie ma sensu wspominać.

Jak FIFA, to tylko z angielskim komentatorem. Duet S&S nie tylko się nie rozwija, ale wręcz uwstecznia - wiele wypowiedzi zostało zwyczajnie wyrzuconych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na okładce PES 2014 jest Neymar (ten ze zjechaną mordą to chyba on) w koszulce santosu, więc nie wiem czym Lewy przeszkadzał by w koszulce Borussi. A co do okładki to spoko. Od początku wiadomo było co na niej będzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest Darek i Władek na komentarzu, będzie śmiech przy graniu :D Mam nadzieje, że Lewandowski tym razem grając w reprezentacji będzie strzelał te gole, bo nawet w grze ten jego nawyk jest odwzorowany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2013 o 22:36, mistah_oSi napisał:

Kiedy ostatni raz Lewandowski strzelił gola w Reprezentacji Polski?

26.03.2013 z San Marino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2013 o 22:44, Dared00 napisał:

> Kiedy ostatni raz Lewandowski strzelił gola w Reprezentacji Polski?
26.03.2013 z San Marino.


Wymęczone z rzutów karnych, ale były :)
Co do samego zdjęcia to wolałbym to, które zostało zrobione po strzeleniu czwartej bramki Realowi Madryt. Grunt jednak, że Rooneya na niej nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bosze,znowu te dwa papraki,oni juz powinni kapcie z Zakopca zalozyc i fajke w bujanym fotelu pykac,nie zapomne ich tekstu z 13-ki:"Zlapal ja jak muche wolno lecaca" zenada,skad oni biora te teksty,od razu przelacze na ang.komentatorow.Czy w tym kraju nie ma juz innych komentatorow?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ciekawe, dlaczego w koszulce reprezentacji. Podobnie było w przypadku PES 2008, gdzie
> nie mieli licencji na Manchester United. ;)


TAK SIĘ ZŁOŻYŁO,że Polska reprezentacja będzie miała licencje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować