Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Thief - data premiery i klimatyczny trailer z okazji gamescomu 2013

14 postów w tym temacie

> Przecież ta gra nie wykorzysta możliwości next genów więc po co?
Ciekawe skąd to wiesz, po za tym twórcy wydadzą grę wtedy kiedy będą chcieli i uznają ją za zakończoną. Po 2 ona nie ma być killerem next genów nikt nigdy o czymś takim nie pisał chyba że te wymyślone fantazje mediów bez pokrycia z rzeczywistością ;].

Co do samej gry to wierze w potencjał tego tytułu i że nie spartaczą tego na rzecz graficznych oczojebnych fajerwerków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o graficzne bajery tylko zbytnie hołdowanie Dishonored i - przede wszystkim - "wszechgraczowi". Całe szczęście, że to reboot, a nie czwórka, bo rozpierdzielenie kolejnego uniwersum już by mnie zasmuciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po raz pierwszy Thief dał pozytywnie odczuć swój klimat, przynajmniej dla mnie. Poza tym nie mogę oprzeć się wrażeniu, że te wszystkie teksty z trailera o postępie i nie patrzeniu w przeszłość to takie nieco złośliwe puszczanie oka do starych fanów serii ;p O ile nie zrobią z Garretta rewolucjonisty walczącego za wolność naszą i waszą to przynajmniej fabuła może okazać się przyzwoita. Nawet dubbing daje radę, choć wiadomo przecież, że bez Russella to już nie to samo. Póki co czekam na gameplay, w którym pokazują jak wywalili ikspeki za headshoty ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2013 o 16:13, Demagol napisał:

Tu nie chodzi o graficzne bajery tylko zbytnie hołdowanie Dishonored i - przede wszystkim
- "wszechgraczowi". Całe szczęście, że to reboot, a nie czwórka, bo rozpierdzielenie
kolejnego uniwersum już by mnie zasmuciło.


Toż może nie będzie tak źle, nie powinniśmy wieszać psów na nich, ale jeśli spieprzą to chyba znienawidzę tą branże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> O ile nie zrobią z Garretta rewolucjonisty walczącego za wolność naszą i waszą to
> przynajmniej fabuła może okazać się przyzwoita. Nawet dubbing daje radę, choć wiadomo
> przecież, że bez Russella to już nie to samo. Póki co czekam na gameplay, w którym pokazują
> jak wywalili ikspeki za headshoty ;p

Widziałem jakiś gameplay z komentarzem dewelopera i jak dziennikarz spytał czy główna postać jest może złodziejem w stylu Robin Hooda że pomaga biednym kradnąc bogatym to dev stwierdził że nie, więc chyba rewolucjonisty z niego nie zrobili. Ale kto tam ich wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, pewnie będzie z niego taki "reluctant hero", który zrozumie, że musi pozbyć się Barona i źródła plagi, bo inaczej może zapomnieć o kradnięciu w spokoju... Sam trailer coś takiego sugeruje, taką wrażliwość społeczną Garretta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No no, Garrett, które nie ma wszystkie gdzieś? Czyżby tworzenie emocjonalnej otoczki wokół wyzutego z namiastki człowieczeństwa złodzieja? Nie możliwe, faktycznie musiał się zmienić. Fabuła koncentrująca się wokół rewolucji przemysłowej to coś co mnie mocno jara, może faktycznie to będzie dobra gra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować