Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Splinter Cell: Blacklist - recenzja

44 postów w tym temacie

Dnia 18.08.2013 o 22:08, Zgreed66 napisał:

> Ta grafika też taka paskudna na Pc?
Chciałbym, żeby wszystkie paskudne gry tak wyglądały ;p

No na konsoli może to zachwyca nie przecze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc spodziewałem się raczej średniaka, więc spoko, że jednak wyszło to całkiem fajnie. Ale póki co w dalszym ciągu nie przeszedłem jeszcze Conviction, więc pewnie do tego czasu zdążę załapać się na jakieś wyprzedaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z serii właściwej owszem.
Ale Double Agent to porażka, a Conviction... to nie Splinter. Dlatego cieszy mnie taki powrót Sama, jaki jest w Blacklist.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to Blacklist stoi w stosunku do rewelacyjnego Chaos Theory? Lepsza czy gorsza? Iść do sklepu czy znowu sobie ponownie zagrać w CT?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak to Blacklist stoi w stosunku do rewelacyjnego Chaos Theory? Lepsza czy gorsza? Iść
> do sklepu czy znowu sobie ponownie zagrać w CT?

Czy lepsza, czy gorsza? Hmm, inna. Powiem tak - uwielbiam Chaos Theory i przy Blacklist bawiłem się wybornie (co zresztą widać w recenzji). Ja bym poszedł do sklepu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Zapomnijcie o Conviction, to wypadek przy pracy". WTF?! To dlaczego daliście mu 8.9/10?! Mi się Conviction niesamowicie podobał, przechodziłem singla kilka razy i za każdym razem bawiłem się świetnie, głównie dzięki świetnemu gameplayowi. No ale czas wreszcie odłożyć wysłużoną 5 część na półkę, bo nadszedł wreszcie Blacklist!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wstrzymam się jeszcze z wydawanie wyroków, zobaczymy jak ocenią grę gracze, szczególnie Ci dla których wyznacznikiem jest początek serii, nie gra akcji jaką serwowali nam w ostatnich odsłonach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "Zapomnijcie o Conviction, to wypadek przy pracy". WTF?! To dlaczego daliście mu 8.9/10?!

Do takich sytuacji dochodzi jak, tradycyjnie dla branży growej, mocno promowana gra dostaje z automatu +2 do oceny. Później jak opadnie kurz, to wyraźnie widać, że większość z tych 8+/10 to pic na wodę, a o grze zapomina się po paru tygodniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Całkiem nieźle wygląda, może kiedyś, gdy stanieje, to będzie moja pierwsza gra z serii.
> ;p
> Całkiem nieźle wygląda, może kiedyś, gdy stanieje, to będzie moja pierwsza gra z serii.
> ;p

moja rownież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2013 o 15:42, Joker234 napisał:

> Całkiem nieźle wygląda, może kiedyś, gdy stanieje, to będzie moja pierwsza gra z
serii.
> ;p


Dnia 19.08.2013 o 15:42, Joker234 napisał:

moja rownież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2013 o 09:17, diabolo20 napisał:

No na konsoli może to zachwyca nie przecze

Nie napisałem, że zachwyca, jest pięknie czy cokolwiek w ten deseń.
Napisałem, że to nie wygląda w żaden sposób "paskudnie" i chciałbym, aby wszystkie "paskudne" gry tak wyglądały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.08.2013 o 16:53, Zgreed66 napisał:

> No na konsoli może to zachwyca nie przecze
Nie napisałem, że zachwyca, jest pięknie czy cokolwiek w ten deseń.
Napisałem, że to nie wygląda w żaden sposób "paskudnie" i chciałbym, aby wszystkie "paskudne"
gry tak wyglądały.

Na PC są inne standardy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2013 o 22:33, Maciejus92 napisał:

A wiadomo może jak gra stoi z optymalizacją na PC? Mój blisko trzyletni laptop również
jest ciekaw

U mnie na około 4-letnim komputerze działa dobrze. Oczywiście na full detale nie mogę sobie pozwolić, ale ogólnie działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować