poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 04.02.2007 o 09:41, ziomek11 napisał:

Ja jeszcze niewiem kiedy będę przodownikiem :((

A któż to może wiedzieć ?! :) Nie przejmuj się - przodownik szybko się pojawi pod twoim nickiem. Potem dopiero zacznie się dłuższe wyczekiwanie. Ja byłem 2 razy przodownikiem i nawet nie zauważałem kiedy to się stawało. Dopiero od brygadzisty zwracałem uwagę na swoją rangę. Od lipca czekam na sekretarza (wychodzi mi, że tym miesiący powienienem awansować), ale ty na pewno nie będziesz tyle czekam na przodownika. Głowa do góry. Pisz mądrze i przebywaj na forum, a efekty się pojawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jej! No w końcu jestem w ewidencji uzytkowników! Przedtem jak wpisywałem ksywę, to wyświetlało się, że taki forumowicz nie istnieje :) Trochę to było dołujące :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No fajna sprawa. Dużo się nie zmieniło, ważne że wszystko już działa. Jeśli teraz będzie wszystko się ładnie aktualizować lub ktoś je to będzie dobrze. Ja troszkę muszę się podciągnąć co do kilku spraw, bo je sobie olałem jak statystyk nie było, mniej pisałem sprawa gramsajtów które ostatnio też mało odwiedzam. Poza tym może jakoś dopalacza włączę do pisania postów :D Tyle się już sekretarzy narobiło, czas uciekać na wyższy poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 09:48, Corporal napisał:

Jej! No w końcu jestem w ewidencji uzytkowników! Przedtem jak wpisywałem ksywę, to wyświetlało
się, że taki forumowicz nie istnieje :) Trochę to było dołujące :))))

Widocznie rozpocząłeś przygodę z forum w momencie, gdy statystyki nie działały (od grudnia i teraz dopiero działają). Gdy wszystko jest w porządku, to jesteś w statystykach od pierwszych chwil na forum. Nie trzeba przechodzić okresu próbnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 09:54, Modest-Vermin napisał:

Poza tym może jakoś dopalacza włączę do pisania postów :D Tyle się już sekretarzy narobiło, czas uciekać na
wyższy poziom.


Nie wiem dlaczego, ale zabrzmiało to wybitnie "erpegowato". Ciekawe co zrobisz, jak osiągniesz już WT lub o zgrozo osiągnie go kilku userów. Już widzę te konkursy - "Najlepszy własny tytuł". xD
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja po ponownym uruchomieniu statystyk się przeraziłem, bo zobaczyłem, że tematem, w którym jest najwięcej postów jest... Słowna Zabawa. :/ Czyli najlepszy temat na forum, czyli ten o Heroes V już nie jest najpopularniejszy. :( Szkoda, że jakiś spamerski (nie chcę tutaj nikogo obrazić, ale takie tematy to dla mnie po prostu nabijacze postów) wątek jest na czele. Ja tam takich tematów nie trawię.
A jeśli chodzi o pozostałe statystyki, to też muszę przyznać, że się trochę opuściłem. :P Czyli na Delegata sobie jeszcze trochę poczekam, bo z tym statusem napisałem bardzo mało postów (ten będzie 200). :) A ilość napisanych postów na dzień spadła mi do 2,66. :P Chociaż ja się odzywam tylko wtedy, gdy naprawdę mam coś do powiedzenia. :D
Chciałbym też zaznaczyć, że mamy nowego lidera w ilości napisanych postów. ;) Gratulacje! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę warto było czekać. Zmiany w silniku statystyk o których wspominał Vilmar to pewnie to, że aktualizują się co minutę, (ale czy same?) dzięki temu każdy nowy użytkownik który dopiero co zarejestrował się może od razu korzystać ze statów a nie czekać na kolejną aktualizacje. Dziękujemy ci Vilmarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo miło, że staty powróciły. napewno wymagało to wiele pracy, zobaczymy, ciekawy ten nowy silnik ststystyk, i aktualizacja co minute?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i aktualizacja co minute?? :)

Tak, gdy odświeżam stronę patrze kiedy ostatnia aktualizacja, potem patrzę na zegarek i godzina się zgadza. Serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ej, a czemu tam pisze dzięki uprzejmości "gramowicza" Vilamra, jak Vil jest pracownikiem CDP :P

POza tym to wreszcie sobie poprzeglądamy gratulacje dla Vilmara :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 10:51, YOUlia napisał:

Hej mam takie pytanie. Kiedy przechodzi się s robotnika na przodownika?

Nie ma określonego przepisu na to. Spędzony czas na forum i napisane posty dają punkty, które potem przekładają się na awans. Ilości punktów do awansu forumowicze nie znają, tego się nie dowiesz. 1 post na godzine, to 1 punkt. 4 posty na godzinę, to też 1 punkt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 10:51, YOUlia napisał:

Hej mam takie pytanie. Kiedy przechodzi się s robotnika na przodownika?


W podobnym odstępie czasu jak z obywatela na robotnika. Dopiero potem trzeba długo poczekać (tj. z przodownika na brygadziste)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jednak Vilmar to porządna "firma" :) Staty już działają . Nawet pojawił się pewien bonus :)
"Najwięcej postów umieścił w " - zamiast 3 tematów teraz jest 5 :) , pamiętam że kiedyś coś wspominałem Vilmarowi na ten temat żeby powiększyć to , ale nie wiedziałem , że to zrobi :) Naprawdę super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się ostatnio dziwię... dlaczego wszyscy moi koledzy Przodownicy zmieniają się w Brygadzistów?

I pozdrowienia dal citkamaniaka - trzymaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 10:00, Cossack777 napisał:

Nie wiem dlaczego, ale zabrzmiało to wybitnie "erpegowato". Ciekawe co zrobisz, jak osiągniesz
już WT lub o zgrozo osiągnie go kilku userów. Już widzę te konkursy - "Najlepszy własny tytuł".
xD
Pozdrawiam.


Nic, będę dalej pisał jak pisałem, a może nawet i jeszcze więcej. Po prostu lubię być w nielicznym gronie. Została jeszcze jedna kwestia, być może abstrakcyjna ale jednak czyli czy w ogóle osiągnę własny tytuł. Ale mi tam się nie spieszy, bo nawet i przestało mi zależeć. Piszę na tym forum już tylko z przyzwyczajenia i trzyma mnie to że kilku tematach coś tam napiszę. Bo w sumie większość tutaj to dzieci. Ten temat pewnie sobie odpuszczę jeśli będę miał własny tytuł. Ale może wreszcie coś się zmieni na forum, coś co spowoduję że jak dawniej będzie po co wchodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 11:05, Adamzzz napisał:

Ja się ostatnio dziwię... dlaczego wszyscy moi koledzy Przodownicy zmieniają się w Brygadzistów?

I pozdrowienia dal citkamaniaka - trzymaj się!

oni awansują.to zależy od tego ile się jest na forum i ile postów się pisze ale system bliczania punktów jest tajny.ja od dziś jestem przodownikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 11:05, Adamzzz napisał:

Ja się ostatnio dziwię... dlaczego wszyscy moi koledzy Przodownicy zmieniają się w Brygadzistów?


Przekroczenie bariery przodownika to naprawdę duże wyzwanie, ale trzeba do tego dążyć dobrymi postami ...

Dnia 04.02.2007 o 11:05, Adamzzz napisał:

I pozdrowienia dal citkamaniaka - trzymaj się!


Nie wiem co on zrobił że w ponad tydzien zgarnął dwa degrady. No ale cóż każdy degrad czegoś uczy. Może on też to zrozumiał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.02.2007 o 11:12, YahooPL napisał:

Przekroczenie bariery przodownika to naprawdę duże wyzwanie, ale trzeba do tego dążyć dobrymi
postami ...


Sorry za offtop, ale czy to było kierowane do mojej osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się