poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Polecam lekturę regulaminu- tam masz wyszczególnione za co;) Z takich głównych grzechów to: obrażanie innych użytkowników forum, pisanie nie na temat, propagowanie piractwa (kolejność przypadkowa:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2006 o 20:15, Abi Dalzim napisał:

Kilka razy to juz słyszeliśmy :) tylko daty były inne....

Nie chce mi się szukać, ale coś mi chodzi po glowie, że podawano termin: przełom listopada i grudnia (oczywiście 2005 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W innym wątku (propozycje zmian na forum) znalazłem wiele mówiącą w naszym temacie wypowiedź kogoś o nicku Destro (zna ktoś? :)

"Umieszczenie informacji o zasadach zdobywania statusów

wolimy aby statusy + zasady systemu ich zdobywania pozostały tajemnicą. Od siebie mogę tylko dodać, że obecny system to przeróbka tego, który dobrze sprawdził się na starym forum i całkowicie blokuje wpływ dużych ilości postów na status."

Zwracam szczególną uwagę na ostatnią część ostatniego zdania i sformułowanie "całkowicie blokuje". Co o tym sądzicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I BARDZO dobrze...przynajmniej nie bedzie tylu osobników którzy bedą spamować jednynie po to aby mieć kolejny status... choć swoją drogą zawsze tacy sie znajdą! Nawet jeśli im sie zagrozi degradem o 5 statusów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.01.2006 o 13:58, GeoT napisał:

Zwracam szczególną uwagę na ostatnią część ostatniego zdania i sformułowanie "całkowicie blokuje".
Co o tym sądzicie??


A wg mnie to ściema, naszybciej awansują Ci, którzy najwięcej piszą. A na starym forum nie było żadnych zabezpieczeń antyspamerskich, chyba że coś wprowadzili, ale pewne jest że do awansu potrzebna jest właśnie duża ilość postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 14:04, Budo napisał:

A wg mnie to ściema, naszybciej awansują Ci, którzy najwięcej piszą. A na starym forum nie
było żadnych zabezpieczeń antyspamerskich, chyba że coś wprowadzili, ale pewne jest że do awansu
potrzebna jest właśnie duża ilość postów.

Kto wie czy np. moderatorzy nie mają wpływu na zablokowanie czyjegoś awansu za spamowanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.01.2006 o 14:08, spider88 napisał:

Kto wie czy np. moderatorzy nie mają wpływu na zablokowanie czyjegoś awansu za spamowanie .


Może w ten sposób to działa, obniżanie ręczne punktów na przykład za spam, ale jak wiadomo moddy to tyż ludzie, jest ich kilku, a nas setki jak nie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 14:40, Modest-Vermin napisał:

Wszelkie działania moderatorów powinny byc jawne także nie powinni odejmowac pkt skoro o tym
nie mówią. O degradzie informują, ostrzegają także nie wiem..

Jawne są degrady i bany , natomiast spamowanie może być karane niejawnie, choć wtedy spamujący nie możliwości poprawy bo o niczym niewie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.01.2006 o 14:50, spider88 napisał:

Jawne są degrady i bany , natomiast spamowanie może być karane niejawnie, choć wtedy spamujący
nie możliwości poprawy bo o niczym niewie .


silent bany nie są takie jawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

-> Marcin-91
No, to mamy tu przykład posta, który nie przyśpiesza awansu :)
Btw Rzeczywiście silent bany widzi tylko zbanowany. Ale ciekawe czy ktoś taki logując się rejestrując się od nowa pod nowym nickiem może znów zaistnieć na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 15:28, GeoT napisał:

-> Marcin-91
No, to mamy tu przykład posta, który nie przyśpiesza awansu :)
Btw Rzeczywiście silent bany widzi tylko zbanowany. Ale ciekawe czy ktoś taki logując się rejestrując
się od nowa pod nowym nickiem może znów zaistnieć na forum


Zapewne nie, to chyba ban po adresie ip, więc może co najwyżej z innego kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 15:30, Budo napisał:

Zapewne nie, to chyba ban po adresie ip, więc może co najwyżej z innego kompa.


A jak ktoś ma Neo i IP zmienne co 24h ? Całej puli nie mogą przecież zablokować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 15:30, Budo napisał:

Zapewne nie, to chyba ban po adresie ip, więc może co najwyżej z innego kompa.


A jak to będzie ip przydzielane dynamicznie? Nie znam się na tym ale coś mi się o uszy obiło, że tak można ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A no właśnie Arclight pisaliśmy jednocześnie :) Albo inna możliwość. Rejestruję się z innego kompa, a potem już używam sobie na forum ze swojego. Ale kombinujemy .. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.01.2006 o 15:30, Budo napisał:


Zapewne nie, to chyba ban po adresie ip, więc może co najwyżej z innego kompa.

Ale to by oznaczało że taki gostek nie mógł by kupić sobie też gierki w sklepie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się