poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 23.08.2007 o 11:02, Sarturias napisał:

Ej to przecież jest sprawa wiadomo nie ? Jemu chodziło o jakieś inne możliwości "nadstatusowe"


No a to nie są takie możliwości? :)

Dnia 23.08.2007 o 11:02, Sarturias napisał:

A właśnie, że tak, większość osób kieruje tutaj zapytania do ludzi z większym statusem niż
brygadzista bo wiedzą, że od nich otrzymają rzetelną odpowiedź a nie jakieś bezsensowne spamy.


Ja chyba śnię...

Dnia 23.08.2007 o 11:02, Sarturias napisał:

Aha, od kiedy to można obrażać innych forumowiczów ? ? Ja takim burakiem czuję się
urażony -.-


Jest nim każdy kto tak uważa, że osoby z niskim statem są nikim. BTW serio tak odbierasz "buraka"? Co ja mam powiedzieć jak zostałem tak bezpośrednio określony przez Sol? ;D (na zlocie 2007) Jeśli serio jesteś urażony, wybacz. Nie robiłem tego specjalnie, chciałem zaznaczyć, że to głupota traktować nowe osoby z góry, tylko dlatego, że są... nowe.

Dnia 23.08.2007 o 11:02, Sarturias napisał:

Chodzi o to, że jak taka osoba coś przekaże powiedzmy robotnikowi to ten skuma za pierwszym
razem, ale gdy to samo napisze drugi robotnik to prędzej się rozpęta awantura albo wzajemne
pojazdy niż ktoś dowie się tego czego chce.


Zależy jak kto pisze. Mnie tam nie obchodzi czy pomocy udzieli mi Moderator, WT, Bumelant czy Wywrotowiec. Niby dlaczego miałbym z którymś z nich zaczynać kłótnię bo ma inny (w twoim rozumowaniu niższy) status? Wybacz ale takie myślenie jest do kitu i współczuję takim osobom. Mam nadzieję, że się do nich nie zaliczasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 12:53, MLODY2K6 napisał:

Teraz ja sie musze starac! Ciekawe ile mi zostalo do delegata ?? :))

Rok, najmniej rok ;))))
A tak na poważnie - im mniej będzie Ci to głową zaprzątało tym awans szybciej przyjdzie, wiem to z doświadczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 12:53, MLODY2K6 napisał:

Teraz ja sie musze starac! Ciekawe ile mi zostalo do delegata ?? :))


Heh jesteś Brygadzistą zaledwie 2 tygodnie a już byś chciał delegata ? O_o
Co innego ja, kibluję już na Brygadzie 3 miesiące ale wcale nie zależy mi na delegacie xD (uwierzył ktoś ?:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 12:52, szerszeń45 napisał:

Jest nim każdy kto tak uważa, że osoby z niskim statem są nikim.

Jeślli o to chodzi to się zgodzę, bo w końcu każdy z nas miał kiedyś niski status. A ci z niskim statusem to dwie grupy. Ci co są nowi i jeszcze nie wspięli się wyżej (ale piszą sensownie i logicznie) oraz ci co podostawali degrady za jakieś powiedzmy dureństwa. A jest jeszcze grupa, tych, którzy kiedyś się wygłupiali a teraz dojrzeli i mają niski status bo kiedyś zawalali.

Dnia 23.08.2007 o 12:52, szerszeń45 napisał:

Zależy jak kto pisze. Mnie tam nie obchodzi czy pomocy udzieli mi Moderator, WT, Bumelant czy
Wywrotowiec.

Mnie w sumie też nie robi różnicy. Ale po Wywrotowcu bardzo logicznej odpowiedzi się nie spodziewam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 16:14, wybrany4567 napisał:

kiedy bede wiedzial ze awansuje? w jaki sposob zostane powiadomiony?

Po prostu pod Twoim nickiem zmieni się status :) I tyle. Spis rang podany jest w przypiętym poście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 16:14, wybrany4567 napisał:

kiedy bede wiedzial ze awansuje? w jaki sposob zostane powiadomiony?


Jak awansujesz status pod twoim nickiem ulegnie zmianie w poście awansującym... na gramsjacie widać awans przed napisanie posta wraz z którym zmienia się ranga....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 16:14, wybrany4567 napisał:

kiedy bede wiedzial ze awansuje? w jaki sposob zostane powiadomiony?


Oprócz informacji o awansowaniu na WT, nie ma czegoś takiego. Piszesz i piszesz i za którymś postem masz już inny stopień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś jeden z obecnych WT da screena z meilem od CDP gdzie gratulowali itp.

P.s. Z tego co wiem to dzisiaj awansowałeś na brygadzistę.Gratulacje i witam w naszym gronie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 16:22, CzystyZysk napisał:

Jak ktoś awansuje na WT, to jak zostanie o tym powiadomiony? W końcu to jest "Własny Tytuł"....

Mejlem :) A swoją rangę zmieniasz w ustawieniach bodajże.. Teraz jak tam wejdziesz to ta opcja bedzie niedostepna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 16:24, Master J napisał:

Kiedyś jeden z obecnych WT da screena z meilem od CDP gdzie gratulowali itp.

P.s. Z tego co wiem to dzisiaj awansowałeś na brygadzistę.Gratulacje i witam w naszym gronie:)



Dziękuję :-)


Ale jak napiszę tego jednego posta, po którym awansuję na WT, to co będę mieć pod nickiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 16:28, Master J napisał:

A no i jeszcze o jednym zapomniałem...Kiedy awansuje się na WT to wtedy automatycznie ustawi
się tytuł "Stachanowiec" który będzie można zmienić.



O właśnie tego chciałem się dowiedzieć. ^^ Stachanowiec, brzmi trochę jak kwas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Taki już urok PRL-owych statusów:)
BTW mam pytanko do weteranów udzielających się na poprzednim forum.Tutaj jak się osiągnie WT to ustawia się "Stachanowiec" a na poprzednim forum co się automatycznie ustawiało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2007 o 16:30, El Kaczorro napisał:

sora, że tak mówię, ale może ktoś sprawdzić moje statystyki na moim gramsajcie? z góry dziękuję
=]



Tak, zobaczyłem. Ale co to ma związanego z tym tematem, tak się spytam...? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się