poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 27.10.2006 o 19:27, Full Wypas napisał:


Mam pytanko, nie wiem czy jest dokładnie na temat, ale mowa jest tu troszkę o statusach, więc
chyba mogę się spytać :) Jeśli modek zbanuje kogoś, to czy ten ktoś traci konto i nie może
nic zamawiać, czy tylko jest zablokowany na forum?


moze zamawiać jest tylko zablokowany na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Z tego co wiem, taka osoba jest jedynie zablokowana na forum, dlaczego cdp miałoby pozbawiac kogoś praw do kupowania w ich sklepie?
A co, tak sie przyszłościowo zastanawiasz? :)
<joke>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 19:29, Budo napisał:

/.../

Z tego co wiem, taka osoba jest jedynie zablokowana na forum, dlaczego cdp miałoby pozbawiac
kogoś praw do kupowania w ich sklepie?
A co, tak sie przyszłościowo zastanawiasz? :)
<joke>


Hehe, dobre :) Po prostu byłem ciekaw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale nie tylko Vilmar bo przecież pracownicy CDP i modkowie też mają jakiś wpływ. a jeżeli chcesz zgłosićdo Vilmara to w statystykach masz do niego kontakt :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 12:29, Budo napisał:

Podobnie tutaj łebki pytają sie ile trzeba pkt na awans, to będzie można im coś odpowiadać
zamiast "tajne" mimo że to i tak nic nie da.

Zawsze możesz odesłać takiego do statystyk, żeby sobie znalazł użytkownika, który napisał najmniej postów na drodze do zdobycia konkretnego tytułu. Jeśli zainteresowanemu uda się ta sztuka jeszcze szybciej (mniej postów), to jego rekord będzie aktualnym wyznacznikiem awansu.

Dnia 27.10.2006 o 12:29, Budo napisał:

Potem ktoś wymysli patent na rozpracowanie ile sie ma pkt aktualnie i będziemy w domu :)

Przemyśl ponownie zostanie moderatorem - wtedy Twoja ciekawość zostanie zaspokojona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 20:54, Błoniak napisał:

Czy można sprawdzić ile się napisało postów w danym temacie?

W zasadzie nie, ale jak ładnie poprosisz Vilmara to może rzuci Ci liczbą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 20:54, Błoniak napisał:

Czy można sprawdzić ile się napisało postów w danym temacie?


Można tak trochę ręcznie, bo oddzielnych statystyk chyba nie ma:) W interesującym Cię temacie klikasz na "Mój post" i wyświetla Ci wszystko co napisałeś - teraz możesz sobie policzyć, ale to chyba mało opłacalny sposób:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 20:54, Błoniak napisał:

Czy można sprawdzić ile się napisało postów w danym temacie?


Można sprawdzić jedynie wtedy, kiedy ten temat jest w Twoim TOP 3 tematów, w których najczęściej się udzielasz. Widnieje to w statystykach. A jeśli jest to inny temat, to pozostaje tylko spytać Vilmara osobiście. Może Ci się uda. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.10.2006 o 20:15, Treant napisał:

Zawsze możesz odesłać takiego do statystyk, żeby sobie znalazł użytkownika, który napisał najmniej
postów na drodze do zdobycia konkretnego tytułu. Jeśli zainteresowanemu uda się ta sztuka jeszcze
szybciej (mniej postów), to jego rekord będzie aktualnym wyznacznikiem awansu.


Ale chodzi mi o punkty a nie o posty, to nie to samo ;]

Dnia 27.10.2006 o 20:15, Treant napisał:

Przemyśl ponownie zostanie moderatorem - wtedy Twoja ciekawość zostanie zaspokojona ;)


Cdp wybiera moderatorów, skoro nie uważają że byłbym odpowednim kandydatem to sie na siłę pchać nie będę :)
/może dlatego że nie świece zbyt dobrym przykładem xD/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>teraz możesz sobie policzyć, ale to chyba mało opłacalny sposób:D

w/g mnie bardzo opłacalny sposób. Przecież jak klikniesz "mój post" wyświetli ci sięile stron to zajmuje. jeżeli w ustawieniach masz 20 postów na stronie to bardzo łatwo poloiczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 21:27, ko?nik napisał:

w/g mnie bardzo opłacalny sposób. Przecież jak klikniesz "mój post" wyświetli ci sięile stron
to zajmuje. jeżeli w ustawieniach masz 20 postów na stronie to bardzo łatwo poloiczyć :D

No tak, wszystko byłoby pięknie, tyle że w ten sposób wyświetlą się też odpowiedzi na Twoje posty, co wyklucza liczenie ich po ilości stron:) Dlatego napisałem, że to mało opłacalny sposób - dostajesz swoje posty ładnie uporządkowane, ale musisz je "odsiać" od odpowiedzi, co może zająć troszkę czasu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc piszę tu..Gdzie zostałem odesłany :)

Witam... Mam pytanie do administratorów lub osób zajmujących się opisaną niżej sprawą
Wczoraj trochę siedziałem na forum i wypowiadałem się w kilku tematach... Wczesniej sprawdzalem akurat statystyki i miałem iles tam.. nie bede mowil ile bo nie wiem czy mozna:D no i po moich wielu dodanych pozniej postach dzisiaj chcialem sprawdzic czy sie zmienila liczba a tu nic... ciagle tyle samo:/ o co chodzi?? moze nie do konca znama jeszcze niektóre zasady..prosze o odpowiedz jesli jest mozliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 21:38, Mgr.baton napisał:

nie bede mowil ile bo nie wiem czy mozna:D
wielu dodanych pozniej postach dzisiaj chcialem sprawdzic czy sie zmienila liczba a tu nic...
ciagle tyle samo:/ o co chodzi?? moze nie do konca znama jeszcze niektóre zasady..prosze o
odpowiedz jesli jest mozliwa


Owszem że można to żadna tajemnica. Zanim będziesz miał jakieś zażalenia spójrz najpierw na datę i czas ostatniej aktualizacji. Dziś to była o 13:38 i byc może była niekompletna. Staty nie będą co chwila aktualizowane, osoba zajmująca się tym ma też wiele innych spraw i nie siedzi też ciągle w domu. Jak będą aktualizowane to będą, jak nie to nie, świat się nie zawali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.10.2006 o 21:59, Modest-Vermin napisał:

> nie bede mowil ile bo nie wiem czy mozna:D
> wielu dodanych pozniej postach dzisiaj chcialem sprawdzic czy sie zmienila liczba a tu
nic...
> ciagle tyle samo:/ o co chodzi?? moze nie do konca znama jeszcze niektóre zasady..prosze
o
> odpowiedz jesli jest mozliwa

Owszem że można to żadna tajemnica. Zanim będziesz miał jakieś zażalenia spójrz najpierw na
datę i czas ostatniej aktualizacji. Dziś to była o 13:38 i byc może była niekompletna. Staty
nie będą co chwila aktualizowane, osoba zajmująca się tym ma też wiele innych spraw i nie siedzi
też ciągle w domu. Jak będą aktualizowane to będą, jak nie to nie, świat się nie zawali.



Ale ja nie sprawdzam tego co chwile... Poprostu miałem 33 posty po aktualizacji nic sie nie zmieniło.. tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Statystyki związane z tytułami (zresztą wszystkie) są uaktualniane od czasu do czasu ;) czasami co 15 minut a czasami przez cały dzień nie są :) taki system :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra powiem doładnie o co biega... Nie jestem fanem statystyk.... Przed wczoraj zerknąłem na moje statystyki i były 33 posty... dzisiaj czy tam wczoraj po aktualizacji nadal były 33 wiec było po aktualizacji..
Więc przed i po jest tyle samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Statystyki sluza jedynie celom INFORMACYJNYM. To, ze na tej akurat stronie napisane jest, ze masz mniej postow nie znaczy, ze tak jest w BAZIE DANYCH forum. Spokojnie, zapewniam Cie, ze system dziala caly czas. Awanse opieraja sie wlasnie na BAZIE DANYCH...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się