poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 30.12.2006 o 19:49, Ardaren napisał:

O ku..a ale się podjarałem.
Napisałem posta a tu nagle przodownik(chyba nie zasne)


Eeee, rozwalił mnie ten tekst. xD
Naturalnie gratulacje, tylko co będzie, jak otrzymasz własną brygadę? Wolę nawet nie wiedzieć. ;)
Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 19:49, Ardaren napisał:

O ku..a ale się podjarałem.
Napisałem posta a tu nagle przodownik(chyba nie zasne)


Gratulacje, panie przodowniku. Ale wiesz, że teraz musisz świecić przykładem? Wszystko ma być ładnie i równiutko. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.12.2006 o 10:49, Vilmar napisał:

W związku z powyższym wszelkie pytania o statystyki przed 7 stycznia są zupełnie bezzasadne
i mogą zostać zignorowane. Potem - zobaczymy :)


To mi wygląda na jakiś przeciek :)
Wygląda na to, że Vilmar wie o czymś i pewnie nam nie powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 19:52, pkapis napisał:

> O ku..a ale się podjarałem.
> Napisałem posta a tu nagle przodownik(chyba nie zasne)

Gratulacje, panie przodowniku. Ale wiesz, że teraz musisz świecić przykładem? Wszystko ma być
ładnie i równiutko. :-)

może jasniej? Jakis przyklad bo nie rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 19:57, Ardaren napisał:

może jasniej? Jakis przyklad bo nie rozumiem


No cóż, z każdą rangą rośnie nie tylko prestiż, ale i odpowiedzialność. Młodsi stażem patrzą na Ciebie, żeby wiedzieć na kim się wzorować. Im wyżej jesteś, tym bardziej musisz się starać. Mniej offtopów, więcej tolerancji i cierpliwości, ładna i poprawna polszczyzna (to nie jest wymagane, ale dobrze i tutaj dawać przykład), etc.
Nie wiem jak pisałeś do tej pory, tak tylko zapytałem czy zdajesz sobie sprawę, że parze z wielką rangą idzie wielka odpowiedzialność?
Przodownik oznacza tego, który stoi na przedzie bo jest najlepszy. Ale ktoś taki musi nieustannie pokazywać, dlaczego jest najlepszy. Dlaczego warto być takim jak on. Jeśli żart nie wyszedł, to przepraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 20:03, pkapis napisał:

> może jasniej? Jakis przyklad bo nie rozumiem

No cóż, z każdą rangą rośnie nie tylko prestiż, ale i odpowiedzialność. Młodsi stażem patrzą
na Ciebie, żeby wiedzieć na kim się wzorować. Im wyżej jesteś, tym bardziej musisz się starać.
Mniej offtopów, więcej tolerancji i cierpliwości, ładna i poprawna polszczyzna (to nie jest
wymagane, ale dobrze i tutaj dawać przykład), etc.
Nie wiem jak pisałeś do tej pory, tak tylko zapytałem czy zdajesz sobie sprawę, że parze z
wielką rangą idzie wielka odpowiedzialność?
Przodownik oznacza tego, który stoi na przedzie bo jest najlepszy. Ale ktoś taki musi nieustannie
pokazywać, dlaczego jest najlepszy. Dlaczego warto być takim jak on. Jeśli żart nie wyszedł,
to przepraszam.


Nie,nie luz żart good ale jest ze mną jeden problem a mianowicie zakładanie tematów. Jak założyć dobry temat? Please...
Za każdym razem jak zrobie temat to albo go bloczą albo nikt nie odpisuje i zanika gdzieś tam albo jest totalnym niewypałem.

Ale na forum często się udzielam bo siedze dużo a i na pasku zadań gram.pl jest zawsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 20:07, Ardaren napisał:

Jak założyć dobry temat? Please...
Za każdym razem jak zrobie temat to albo go bloczą albo nikt nie odpisuje i zanika gdzieś tam albo jest totalnym niewypałem.

Po co za wszelką cenę chcesz założyć jakiś temat?
Przecież możesz się udzielać w już istniejących, jak będziesz mądrze pisał to na pewno Cię ktoś zauważy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 20:07, Ardaren napisał:

Za każdym razem jak zrobie temat to albo go bloczą albo nikt nie odpisuje i zanika gdzieś tam
albo jest totalnym niewypałem.


Nie zakładaj na siłę. Nie musisz zakładać, żeby być docenionym i awansować. Ja przodownika dostałem parę dni temu, nawet nie wiem dokładnie kiedy, a nie założyłem jeszcze ani jednego tematu.
Ale jeśli bardzo chciałbyś założyć jakiś nowy to najlepiej załóż temat o jakiejś grze. Zobacz, tyle ciekawych gier jest zapowiedzianych. Sam Bioware pracuje nad Jade Empire, Mass Effect i Dragon Age, a z tych trzech gier tylko pierwsza ma temat. Popatrz co developerzy zapowiadają, zainteresuj się tym co wyjdzie i spróbuj wtedy. Przy tematach wolnych jest dużo większa szansa, że zdublujesz już istniejący, albo założysz coś niepotrzebnego.
Teraz będzie przykład:
Powiedzmy, że Mass Effect Ci się spodoba i uznasz, że to bardzo fajna gra. Szukasz o niej informacji, znajdujesz kilka stron na których ludzie o niej piszą i wtedy tworzysz temat. Na początku nie piszesz "Mass Effect to super gra RPG, moim zdaniem będzie hitem. A co wy o tym sądzicie?" tylko "Mass Effect to gra zapowiadana przez Bioware na taki a taki termin. Jest to gra o tym i o tym. Tutaj można znaleźć więcej informacji<linki>. Osobiście nie mogę się już doczekać. Ciekaw, jestem bardzo jak rozwiążą sterowanie."
Staraj się dawać jak najmniej ogólników, a jak najwięcej szczegółów, pytań o coś konkretnego, etc.
I znowu, nie wiem jakie tematy zakładałeś i jak to robiłeś. Jeśli to wiesz, to przepraszam za zawracanie głowy. Bloki są jednak dawane za duble, więc trzeba sprawdzić szukajką czy temat już nie istnieje, a małe zainteresowanie... no, o tym trudno coś konkretnego powiedzieć. Myślę jednak, że wiele gier znajdzie sobie tutaj amatorów. Zwłaszcza ciekawych gier od dobrych developerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.12.2006 o 20:27, Ardaren napisał:

jeszcze tylko jedno. co to developerzy?
coś jak bio ware albo acti vishion czy cos jak EA gemes czy CDP


Bioware, Obsidian, Black Isle, CDP Red i podobni. Twórcy gier. Użyłem angielskiego słowa, nieco spolszczonego, bo nie znam dobrego odpowiednika. Nasze CDP (ale zwykłe CDP, w odróżnieniu od CDP Red) to dystrybutor.
Na zachodzie jest np. tak, że Atari ma prawa do tytułu (powiedzmy Neverwinter Nights) i zleca wykonanie gry firmie developerskiej (Bioware w przypadku części pierwszej, Obsidian przy drugiej), a potem ten tytuł promuje, rozprowadza i sprzedaje.
I na tym kończę offtop, za który przepraszam. Forum to jednak trochę niewygodne medium, gdy w grę wchodzi jakaś odchyłka od głównego tematu, a prywatnego kontaktu brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Budo, mały ot, wiesz, że to Ty mnie przywitałeś w tym temacie? I patrz co ze mnie wyrosło, paskuda jedna, tak mnie rozbestwić ;)

btw - chyba faktycznie musimy zdjąć czapeczki, święta już hen hen ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mam takie pytanie czy nie mozecie jakies inne rangi? (nazwy) bo jak widze przodownik to mi sie srac chce! a poza tym jak osiagne wlasny tytul i napisze wrog ludu to mnie czeka degrad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Krzyżyk na drogę do osiągnięcia WT. Raczej nie mógłbyś dać Wroga Ludu.

I nie, nie mogą być inne rangi. Takie ustaliło CDP, i nie sądzę aby mieli w planach na specjalne zawołanie ich zmianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się