poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 17.03.2007 o 17:21, s2nto napisał:

Dzięki za bardzo przydatne info - do tej pory wydawało mi się to wielką nie odkrytą tajemnicą
jak CDP znalazło złoty środek na awanse, a tutaj okazuje się, że jest to bardzo prosty system.


To są tylko domysły. Opisany sposób obowiązywał na starym forum - tam w regulamini wszystko było opisane. Słowo w słowo odpowiedni wyciąg regulaminu kopiowałem jakiś czas temu: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=87&pid=13969

To co obowiązuje teraz, to jedna wieka nie wiadoma. Według oficjalnych informacji, system jest analogiczny. Co może to oznaczać? Na przykład to, że czasy między postami są krótsze lub dłuższe. Albo, że punkty są przydzielnae w zupełnie innym sposobem. Aczkolwiek równie dobrze system może być identyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Mnie się obiło o uszy (tzn o oczy :D) że to nie jest godzina tylko 43 minuty... To chyba pisał Piotrek K. i nawet chyba w tym temacie... ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.03.2007 o 19:07, Super gość napisał:

Mnie się obiło o uszy (tzn o oczy :D) że to nie jest godzina tylko 43 minuty... To chyba pisał
Piotrek K. i nawet chyba w tym temacie... ;]

Dokładniej to chyba 44 minuty z tego co pamiętam. Ale czy ja wiem z drugiej strony czy tak jest naprawdę? No może i był moderatorem ale to nie znaczy , że wie jak to tam wygląda ...Ale kto to wie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.03.2007 o 19:13, deih napisał:

Dokładniej to chyba 44 minuty z tego co pamiętam.

A tam, minuta w tą minuta w tamtą :)

Dnia 17.03.2007 o 19:13, deih napisał:

Ale czy ja wiem z drugiej strony czy tak
jest naprawdę? No może i był moderatorem ale to nie znaczy , że wie jak to tam wygląda ...Ale
kto to wie ;).

Mnie się wydaję , że nie wymyślił sobie 44 minut, to trochę byłoby głupię, że dla "jaj" rozpowszechnić "plotkę" że to akurat 44 minuty... No ale to są tylko moje domysły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za różnica? przecież jak chcemy coś napisać, to nikt nie siedzi z zegarkiem:P a system całkiem dobry, gorzej by było gdyby trzeba było być zalogowanym przez np. 44min po napisaniu, a sam pomysł jest w miarę dobry, przynajmniej spam nie daje "bonusów". Rangi same w sobie niby nic nie znaczą, ale też pokazują w pewien sposób staż na forum i pojęcie o nim - jeśli się ktoś dorobił jakiegoś wyższego statusu to pewnie nie spamują, piszą zgodnie z netetyietą, i z grubsza wiedzą co i jak, a na pewno w teorii tak to wygląda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 19:36, kordzio1 napisał:

Co za różnica? przecież jak chcemy coś napisać, to nikt nie siedzi z zegarkiem:P


O A-cis''ie tylko plotki gdzieniegdzie plotki krążą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 19:13, deih napisał:

Dokładniej to chyba 44 minuty z tego co pamiętam.

Możliwe, że ktoś tworzący system nasłuchał się Kalibra 44 ;)

Dnia 17.03.2007 o 19:13, deih napisał:

No może i był moderatorem ale to nie znaczy , że wie jak to tam wygląda ...Ale
kto to wie ;).

Ci z CDP i gram.pl? Raczej oni i nikt więcej...chyba ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie włączyłem sobie statystyki, bo chciałem zobaczyc ile to ja już czasu na gram.pl jestem zarejestrowany.
Patrze sobie i mam napisane: "na forum od: 14.12.2006 (92 dni)" i tu pojawia sie mój problem a mianowicie chodzi o to czy możliwe jest aby zaszła pomyłka z tymi aktualizacjami bo mi się wydaje, że tak. Uwarzam, że na gram.pl jestem od 14 ale listopada 2006 czyli 122 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 21:38, Kostka XXL napisał:

Właśnie włączyłem sobie statystyki, bo chciałem zobaczyc ile to ja już czasu na gram.pl jestem
zarejestrowany.
Patrze sobie i mam napisane: "na forum od: 14.12.2006 (92 dni)" i tu pojawia sie mój problem
a mianowicie chodzi o to czy możliwe jest aby zaszła pomyłka z tymi aktualizacjami bo mi się
wydaje, że tak. Uwarzam, że na gram.pl jestem od 14 ale listopada 2006 czyli 122 dni.


A zacząłeś pisać zaraz po zarejestrowaniu się na gram.pl? ;]
Statystyki uwzględniają usera dopiero po napisaniu przez niego pierwszego postu - stąd pewnie ta rozbieżność. Po prostu dopiero po miesiącu rozpocząłeś przygodę z forum. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 21:38, Kostka XXL napisał:

Uwarzam, że na gram.pl jestem od 14 ale listopada 2006 czyli 122 dni.


Statystyki liczą czas pobytu na forum od pierwszego napisanego posta a nie od daty utworzenia konta, a Ty przez jakiś pierwszy miesiąc po utworzeniu konta nie napisałeś żadnego posta więc stąd wzięła się ta rozbieżność, żadnej pomyłki tutaj nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm nie wiem, a pisałeś coś na forum wcześniej? bo ja założyłem konto tutaj, albo w czerwcu, albo we wrześniu (nie bardzo chce mi sie teraz sprawdzać, bo pamiętam, że wtedy kupiłem pierwszą grę z ekstra klasyki, ale rejestrowałem ją chyba po powrocie do Polski), a pierwszego posta napisałem jak zostały ogłoszone wyniki konkursu Extra Klasyki Next, no i mam liczone w statystykach chyba dopiero od grudnia mój pobyt na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 21:44, cinus` napisał:

> Uwarzam, że na gram.pl jestem od 14 ale listopada 2006 czyli 122 dni.

Statystyki liczą czas pobytu na forum od pierwszego napisanego posta a nie od daty utworzenia
konta, a Ty przez jakiś pierwszy miesiąc po utworzeniu konta nie napisałeś żadnego posta więc
stąd wzięła się ta rozbieżność, żadnej pomyłki tutaj nie ma ;)

Tak zgadza się nie zacząłem pisać na forum od razu tylko po kilku dniach. Ale nie znowu tak późno jakoś tak w listopadzie, tak sądze. W grudniu to ja byłem robotnikiem. To by nawet sens miało bo ze dwa tygodnie byłem obywatela, miesiąc robotnikiem i dwa miesiące przodownikiem no i od 27.02.06 jestem Brygadzistą. W ciągu 80 kilku dni został bym Brygadzistą jak dla mnie to troche to podejrzane jest nie sądzicie, że za szybko ten awans??Nie wiem czy to mi się tylko tak zdaje czy to naprawde pomyłka zaszła ale tak czy owak przepraszam za zamieszanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest skandal, pojawiasz się na forum później niż ja, po drodze zaliczasz degrada i pierwszy zostajesz przewodniczącym! Ktoś powinien coś z tym zrobić! Ehh, gdzie się podziały te czesy gdzie "czy się stoi, czy się leży, sekretarz się należy ". Dawniej (gdzieś tak przedwczoraj ;)) było lepiej...

PS. Gratuluję awansu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

A co ja mam powiedzieć. Chciałbym własny tytuł, a mam tylko pod nickiem kilka czerwonych literek, za które zniknałem z list ulubionych forumowiczów od dawna... więc przestań marudzić...
;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.03.2007 o 22:43, Budo napisał:

A co ja mam powiedzieć. Chciałbym własny tytuł, a mam tylko pod nickiem kilka czerwonych literek,
za które zniknałem z list ulubionych forumowiczów od dawna... więc przestań marudzić...
;]

To może przejdziesz na przewodniczącego, potem na sekretarza, a potem na kompromis i WT- moderator. Fakt, że napisany na czarno, ale wszyscy będą zadowoleni ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 22:43, Budo napisał:

/.../ > A co ja mam powiedzieć. Chciałbym własny tytuł,/.../

Jeden własny tytuł już masz. Po napisaniu 10 000 postów przysługuje, niezależnie od innych, tytuł "Wielkiego Spamera" ... ;-D. Na całym forum jest tylko dwóch takich...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 22:47, patrYX93 napisał:

To może przejdziesz na przewodniczącego, potem na sekretarza, a potem na kompromis i WT- moderator.
Fakt, że napisany na czarno, ale wszyscy będą zadowoleni ;P


Po pierwsze mam dziwne przeczucie, że znalazłbym sie wyżej niż przewodniczący, a po drugie własne tytuły takie jak moderator, czy pracownik cdp zapewne zostaną zablokowane. Lipa ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.03.2007 o 22:53, KrzysztofMarek napisał:

Jeden własny tytuł już masz. Po napisaniu 10 000 postów przysługuje, niezależnie od innych,
tytuł "Wielkiego Spamera" ... ;-D. Na całym forum jest tylko dwóch takich...


A trzeci dołączy niebawem. Tylko kto to może być? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2007 o 22:53, KrzysztofMarek napisał:

Jeden własny tytuł już masz. Po napisaniu 10 000 postów przysługuje, niezależnie od innych,
tytuł "Wielkiego Spamera" ... ;-D. Na całym forum jest tylko dwóch takich...


Twój kij ma dwa końce, bo niedługo do nas dołączysz ^^
A tak w ogóle to jak dwóch... jeden jest i wszyscy o tym wiemy który ;]
Ten drugi to marny naśladowca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.03.2007 o 22:54, Budo napisał:

Po pierwsze mam dziwne przeczucie, że znalazłbym sie wyżej niż przewodniczący, a po drugie
własne tytuły takie jak moderator, czy pracownik cdp zapewne zostaną zablokowane. Lipa


Podejrzewam, że Sol i jej ekipa (to tak fajnie brzmi) dla ciebie zrobią wyjątek. A potem przyleci reszta modków z TYHE na czele i się skończy dzień dziecka :P . A taki off top: co myślicie o dniu św. Patryka? Bo moja ksywka trochę odsłania swój rąbek, tym bardziej jeżeli spojrzymy w kalendarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się