poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 21.04.2007 o 20:35, Super gość napisał:

Może mu neta coś odcięło ? ;>


Raczej mu neta nie odcięło, bo właśnie jest na GG. Może ma taką fazę jak Super gość, że nie potrafi znaleźć dla siebie miejsca? Pożyjemy, zobaczymy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 21:57, Mariusz57 napisał:

Ile jeszcze będe czekał by mieć brygadziste?? Bo nie iwem po jakim czasie sie awansuje

Z Przodownika na Brygadzistę czeka się najdłużej, choć sam awans w porównaniu z innymi nie jest aż tak czasochłonny. Po prostu na tym etapie człowiek jest bardzo głodny forumowych statusów. Później to mija... Bądź cierpliwy i spróbu zapomnieć o awansie - to pomaga. I pisz posty, bo to one przecież gwarantują następny status. Tylko z umiarem, bo spam nie jest dobry, oj nie... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.04.2007 o 21:17, Adamido napisał:

Dlatego nie ma podziału na żeńskie i męskie statusy ^_^ np.Robotnica/Przodownica :P

Może CDP uznał że na forum będzie bardzo mało dziewczyn (Nie pomylili się) i nie opłaca się robić odmiennych statusów dla nich.Chociaż czasami przydałoby się to trochę bo głupio człowiek się czuje jak pomyli chłopaka z dziewczyną:)

p.s.Przodownica...głupio brzmi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.04.2007 o 19:23, Super gość napisał:

Wiem że żartem, ja też piszę żartem, ale czasami naprawdę wygląda to jakby Ci naprawdę na tym
zależało :)


Nie no cio ty serio?:) Jak można tak pomyśleć kiedy mi wcale, ale to wcale nie zależy jak i Ninja Sebkowi:)

Dnia 21.04.2007 o 19:23, Super gość napisał:

Nom, ten temat jest naprawdę o wszystkim i o niczym :)


Co jak co, ale "Fristajle" tutaj lecą na maksa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to gratulacje:)Może jak się postarasz do dobrniesz do sekretarza póki nie zrobią nowego forum:)Życzę ponownego powrotu do brygady.

p.s.W Wikipedii znalazłem odznakę dla przodownika:)

20070422103406

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 10:34, Master J napisał:

No to gratulacje:)Może jak się postarasz do dobrniesz do sekretarza póki nie zrobią nowego
forum:)Życzę ponownego powrotu do brygady.


To sie zobaczy ...

Dnia 22.04.2007 o 10:34, Master J napisał:

p.s.W Wikipedii znalazłem odznakę dla przodownika:)


O dzięki - ależ się wzruszyłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 10:28, Master J napisał:

p.s.Przodownica...głupio brzmi:)


Ale już Przodowniczka brzmi troche lepiej nie uważasz???

PS. Wywrotowiec ----------> Wywrotownica lub jak kto woli Wywrotowniczka :):):)

Swoją drogą można by się zastanowić nad żeńskimi odmiennikami statusów. Bo ja zawsze mam problemy z odróżnieniem Gramowiczów od Gramowiczek.

Pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 10:40, Doktor14 napisał:

Swoją drogą można by się zastanowić nad żeńskimi odmiennikami statusów. Bo ja zawsze mam problemy
z odróżnieniem Gramowiczów od Gramowiczek.


Ja mam pomysł - np. gdyby przy rejestracji trzeba było podawać płeć to wszystko można byłoby ustawić automatycznie dla mężczyzn i kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 10:31, Stwór napisał:

Nie no cio ty serio?:) Jak można tak pomyśleć kiedy mi wcale, ale to wcale nie zależy jak i Ninja Sebkowi:)

Ci co myślą, że tobie na sekretarzy zależy to chyba jacyś dziwni są! Przecież od razu widać, że Ciebie status sekretarza w ogóle nie interesuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 10:44, stiffyone napisał:

Ja mam pomysł - np. gdyby przy rejestracji trzeba było podawać płeć to wszystko można byłoby

Tak, tylko powstałby następny problem ktoś przy rejestracji źle zaznaczył płeć. Teraz znowu kłopot bo ktoś musiałby to zmieniać, bo raczej nie istniała by opcja zmieniania płci przez użytkownika samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 10:40, Doktor14 napisał:

Swoją drogą można by się zastanowić nad żeńskimi odmiennikami statusów. Bo ja zawsze mam problemy
z odróżnieniem Gramowiczów od Gramowiczek.

Kiedyś była taka inicjatywa na forum, ale do niczego sensownego nie doprowdziła.
Zaproponowałem też taki pomysł, jak na załączonym do posta obrazku, ale widać został niezauważony :-)

20070422104719

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, pogratulować mogę nowego statusu, choć chwalenie się, że zdobyłeś go na temacie typu "Historyjka" zbyt chwalebne nie jest. ;-)
W tym wypadku dla mnie cel wcale nie uświęca środków ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 10:47, szerszeń45 napisał:

Kiedyś była taka inicjatywa na forum, ale do niczego sensownego nie doprowdziła.
Zaproponowałem też taki pomysł, jak na załączonym do posta obrazku, ale widać został niezauważony
:-)


Pomysł też bardzo dobry i mogący zapobiec złym odmianom ststusów. Dziwi mnie dlaczego nikt z utrzymujących Gram.pl nie wyszedł z taką inicjatywą i cały czas są męskie odmiany statusów. Przecież chyba dążymy do równouprawnienia ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2007 o 10:46, ko?nik napisał:

Ci co myślą, że tobie na sekretarzy zależy to chyba jacyś dziwni są! Przecież od razu widać,
że Ciebie status sekretarza w ogóle nie interesuje!


Dokładnie:) Sam też się zastanawiam:P

A poruszajać temat Unreal11 czy jemu podobnych:) Że już nie piszą po degradzie.. To jest forum i jeśli tu osoby piszą tylko dla statusu to potem takie są efekty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry pomysł- można wiedzieć, czy rozmawia się z kobietą, czy z mężczyzną, a "męskie" statusy zostają- "Robotnica" czy "Przodownica" są ...słabe :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się