poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 20.04.2007 o 20:03, DamianPL napisał:

e.. miałem jeden degrad za odpowiedź do spamowca (:D) a pisanie nie jest tak ważne ja czas
spędzony na forum..


Ma znaczenie. Jeżeli będziesz przebywał dużo na forum, to zwiększa się prawdopodobieństwo, że zdążysz napisać post (lub więcej) co godzinę. Zwiększa się dzięki temu liczba punktów na Twoim koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 19:51, DamianPL napisał:

Ty...herosie xD czy ja się pytam jak to zrobić?


I właśnie, przez takie posty dostaje się degrady, ja tylko pomogłem koledze gramowiczowi jak piąć się w forumowej drabince. Pisz posty z większą ilością znaków na post itp.

Wracając do tematu, widzę, że niedługo awansy się posypią, oj posypią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 20:10, piotrek-heroes napisał:

Wracając do tematu, widzę, że niedługo awansy się posypią, oj posypią ;)


Miejmy nadzieję,bo jakoś przewodniczącego nie mam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.04.2007 o 20:50, Adamido napisał:

Miejmy nadzieję,bo jakoś przewodniczącego nie mam ;]

No przewodniczącego już zaczynam powoli wypatrywać chociaż jeszcze kilka tygodni czekania pozostało...Ale zapewne warto czekać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 15:34, boduczek napisał:


Po pierwsze,nie porównuj forum do wyrzucania papierków,bo każdy robi co chce.Co prawda za dobrym
przykładem to nie jest ale to czy będziemy tak robić zalezy tylko i wyłącznie od nas,tak samo
jest z forum.Tyle że za nie przestrzeganie regulaminu jest kara tak samo jest w normalnym
życiu.Nie będziesz się stosować do ogólnie przyjętych praw (nie zabijaj,nie kradnij) to poniesiemy
konsekwencje naszego czynu.Nie powiedziałem nigdy do nikogo takiego czegoś,i nie uważam też
że takiego człowieka powinno się od razu skreślić,bo czasmi ludzie starają się naprawić to
co zrobili.


A niby czemu mam nie porównywać? Przecież wyrzucanie śmieci to jak nic spamowanie.
Zgadza się w życiu z anie przestrzeganie regół jest kara. Ale karą tą nie jest "kasacja" jakby to miało miejsce na forum. A czy życia nie możnaby porównać do trochę inaczej wyskalowanego forum? Myśle że tak.

>Ale są przypadki że pouczenie od moderatora jeszcze bardziej zagrzewa ich do walki-używanie

Dnia 20.04.2007 o 15:34, boduczek napisał:

brzydkich słów,obrażania innych.Więc skoro taki człowiek mimo iż zrobił źle robi to nadal powinnien
dostać drugą sznse?Jeśli miałby się zmienić -to tak,natomiast jeśli miałby robić to dalej-zdecydowanie
nie.

Taki człowiek jest jak ratrelek (biega to, skacze, i jest strasznie głośne, ale tak naprawde nikt nie zwraca na to uwagi). Ktoś kto jest dojrzały nie będzie zwracał na takiego forumowicza uwagi. A pisanie kiedy nikt nie zwraca na to uwagi też po pewnym czasie się znudzi i albo opóści forum albo zacznie pisać z sensem. A ile przy tym również spokoju, bo to i pozostali uzytkownicy nie będą się denerwować próbując przywrócić do porządku takiego delikwenta.
Więcej spokoju i dojżałości bo nie ma sensu prowadzić dysput które nic nie wnoszą i nie wyrażają żadnego zdania, a człowiek piszący coś takiego się znudzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 21:14, deih napisał:

> Miejmy nadzieję,bo jakoś przewodniczącego nie mam ;]
No przewodniczącego już zaczynam powoli wypatrywać chociaż jeszcze kilka tygodni czekania
pozostało...Ale zapewne warto czekać :).


Czekać warto,bo kiedy doczłapie się sekretarza to będę szpanował ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 21:28, Adamido napisał:

Czekać warto,bo kiedy doczłapie się sekretarza to będę szpanował ^_^

Szpanować nie ma czym.. przychodzi taki WT i mówi "Uuu, sekretarz"... nie warto awansować tylko dla szpanu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

E tam ilośc postów sie nie liczy :) Ja mam ponad 1500 i dalej na marnym przodowniku , widziałem nawet kiedys ze typ po 10 postach na robotnika awansowal :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz to się nazywa spam :P:P...Zresztą trzeba pisać w odpowiednich odstępach czasowych. Można tak samo napisać 10 postów w ciągu godziny albo jednego i punktów dostaniesz tyle samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>]-->Ja mam 2500 postów i tylko marny Brygadzista ;)

by to licho ! a ja nażekałem gdy miałem juz 800 postow na brygadziste i byłem przodownikiem nadal .

Szybkiego awansu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyda się, dzięki wielkie, wzajemnie ;) Bywały przypadki, co osoby miały po 2500 postów i zostawali Przodownikami, więc i tak nie mam tak źle, zwłaszcza, że ostatnio miałem degradzika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 07:34, igorinho napisał:

Swoją drogą, trwa to tyle czasu, ponieważ w przeszłości jakiś czas odpoczywałeś od postowania,
nie mylę się?


Niestety tak, nie dość że mało pisałem to miałem małe tygodniowe przerwy i na dobre pisze dopiero tak lepiej od stycznia:) Mimo że awans był w lipcu:)

Dnia 20.04.2007 o 07:34, igorinho napisał:

Nie musisz się martwić, nikt się na Ciebie nie uwziął :D - obstawiam, że awansujesz
jeszcze w tym miesiącu...


Ależ ja się nie martwię;) Cały czas tu piszę z wesołym humorem:) W tym? Zobaczymy:)

Dnia 20.04.2007 o 07:34, igorinho napisał:

Znam to uczucie - jeszcze nie wiesz kiedy to będzie, ale przeczuwasz,
że za chwilę...


Ja zawsze tak mam:P

Dnia 20.04.2007 o 07:34, igorinho napisał:

Życzę szybkiego awansu i udanej imprezy z tym związanej ( bo takową na pewno
urządzisz :P )!


Szybkiego to na WT:) Bo sekretarz za rogiem jest:P Impreza? Czemu nie jak ją zrobicie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.04.2007 o 22:51, Stwór napisał:

Niestety tak, nie dość że mało pisałem to miałem małe tygodniowe przerwy i na dobre pisze dopiero
tak lepiej od stycznia:) Mimo że awans był w lipcu:)

No i gdzie ten awans? Denerwuje się razem z Tobą , Ninją oraz kimś tam jeszcze...A jasne my się w ogólne nie przejmujemy kiedy będzie ten awans...Może być dzisiaj , może być za dwa miesiące co nie? ;))

Dnia 20.04.2007 o 22:51, Stwór napisał:

Ależ ja się nie martwię;) Cały czas tu piszę z wesołym humorem:) W tym? Zobaczymy:)

Ja :) tak :) samo :) co :) każde :) słowo :) to :) śmiech :)wita :) na :) mojej :) twarzy. ;)

Dnia 20.04.2007 o 22:51, Stwór napisał:

Ja zawsze tak mam:P

:D.....Teraz śmiech się powiększył... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się