poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

>swojego awansu oczekuje już ponad 3 miesiące ;(
Trzeba być cierpliwy, jeżeli nie masz co robić zajmij się czymś, pójdź na łąkę, goń motylki potyczaj książkę, pograj w piłkę itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a swojego awansu oczekuje już ponad 3 miesiące ;(

No i co z tego? Naprawdę nie mam pojęcia na co ci ten awans. Musisz tak publicznie rozpaczać nad tym, że zły systemik Ci awansu nie dał? Zobacz sobie w statystykach ile czasu niektórzy Delegaci awansowali na Przewodniczących. Zwykle 4 do 6 miesięcy.

[to do wszystkich]

Och, przestańcie te lamenty nad tymi awansami, bo robi się to naprawdę bardzo nudne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.07.2007 o 10:49, Adamzzz napisał:

Och, przestańcie te lamenty nad tymi awansami, bo robi się to naprawdę bardzo nudne..


Ja już teraz tak naprawdę zrozumiałem,że nie awans najważniejszy. Po tym degradzie wczorajszym wbiło to mi się do głowy.... No ale mówi się trudno obiecyje się poprawe i spa... znaczy się pisze dalej.... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mianowicie juz miano przodownika mialem 3 razy i starcilem juz konto 3 razy ale teraz te co mam gram nim caly czas a raczej od 30 minut :D i juz postaram sie zostac przy tym!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 11:32, BoyOgOyOrtH napisał:

Ja mianowicie juz miano przodownika mialem 3 razy i starcilem juz konto 3 razy

Niezły przerób :)

Dnia 03.07.2007 o 11:32, BoyOgOyOrtH napisał:

ale teraz te co mam gram nim caly czas a raczej od 30 minut :D i juz postaram sie zostac przy tym!!

Słyszałem, że recydywistom trudno na tym forum ale mam nadzieję, że wyciągnąłeś wnioski i będzie już OK - poza tym pierwsze 30 minut już wytrzymałeś a to już jest coś ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 11:32, BoyOgOyOrtH napisał:

Ja mianowicie juz miano przodownika mialem 3 razy i starcilem juz konto 3 razy ale teraz te
co mam gram nim caly czas a raczej od 30 minut :D i juz postaram sie zostac przy tym!!


O ile jakiś moderator tego nie przeczyta i stracisz 4 raz:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 21:23, Budo napisał:

Jeden był za spam, potem został cofnięty, a trzy czy cztery dostałem przez błąd systemu- potem
mi je z kartoteki wymazali, więc w statach mam jeden degrad, wszystko odbyło sie w jeden, albo dwa dni ;]


Budo, może przypnij tego posta, bo to już legenda forum jest i widzę, że co miesiąc dwa dajesz taki sam post przypominający ze screenem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzieje się tak, ponieważ nie czytasz przypiętych postów, który, akurat w tym temacie mówi:

"obecny system naliczania punktów jest analogiczny jak na starym forum i powoduje, że wszelkie spamowanie nie ma wpływu na status. Ogólnie większe znaczenie ma czas spędzany na forum niż ilość postów :)."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 14:17, milten6 napisał:

Dzieje się tak, ponieważ nie czytasz przypiętych postów, który, akurat w tym temacie mówi:


"obecny system naliczania punktów jest analogiczny jak na starym forum i powoduje, że wszelkie
spamowanie nie ma wpływu na status. Ogólnie większe znaczenie ma czas spędzany na forum niż
ilość postów :)."


ale ja nie spamuje!!! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie większe znaczenie ma czas spędzany na forum niż
ilość postów :)."


Czyli o co chodzi, system liczy ile kto jest godzin na forum czy jak ?? Nie zbyt kapuje tej kwesti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 14:10, Wasil12 napisał:

mam mniej więcej tyle samo postów co Gvynbleidd, a on ma Brygadzistę, a ja nie :(
dlaczego tak jest ??
proszę o odpowiedzi

jest mniej więcej 1000 postów w tym wątku o dpowiadających na to pytanie
po prostu on pisał systematycznie, w tempie raz na godzine, a ty pisales 20 postów przez jedną godzinę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobrze panowie, chodzi o to, że jeżeli napiszę 100 postów w ciągu godziny, to teoretycznie dostanę 1 pkt. do awansu, tyle samo punktów dostanę pisząc jednego posta w tej samej godzinie. A więc wynika, że Gvynbleidd pisał posty w większych odstępach czasowych, niż Wasil12, prawda, że proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 14:25, feniksipopiół napisał:

Ogólnie większe znaczenie ma czas spędzany na forum niż
ilość postów :)."


Czyli o co chodzi, system liczy ile kto jest godzin na forum czy jak ?? Nie zbyt kapuje tej
kwesti.

Właśnie cały urok na tym polega, że nikt tego nie kapuje ;)
Najważniejsze jest to, że jak piszesz w momencie kiedy masz coś do napisania i nie łamiesz regulaminu to awans dostaniesz szybciej niż jakbyś pisał 1000 postów dziennie (wtedy prędzej degradzik - no chyba że masz tak strasznie dużo wartościowych rzeczy do przekazania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 14:32, feniksipopiół napisał:

Aha czyli sposób na szybki awans to pisac posty co godzine :) Nie tak na serio nie obchodzi
mnie szybki awans.

Teoretycznie tak, ale czysto teoretycznie, nie bierz tego tak na serio :), bo nikt nie wie czy to jest prawda, ale pisanie postów w większych odstępach czasu na pewno jest lepsze niż kilka w 10 minut czy godzinę :P.

Dnia 03.07.2007 o 14:32, feniksipopiół napisał:

Ale dobrze ze tą kwestie nareszcze zrozumiałem. Dzienx

Nie ma za co :), forumowicze powinni sobie pomagać :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.07.2007 o 10:49, Adamzzz napisał:

No i co z tego? Naprawdę nie mam pojęcia na co ci ten awans. Musisz tak publicznie rozpaczać
nad tym, że zły systemik Ci awansu nie dał? Zobacz sobie w statystykach ile czasu niektórzy
Delegaci awansowali na Przewodniczących. Zwykle 4 do 6 miesięcy.

Może jeszcze powiesz,że spamuje? :/ Zauważ,że nie pisze o tym jako osobny post,tylko jako ''''załącznik'''' wiec spamu mi nie możesz zarzucić. Ale są tacy co po 3 już byli Przewodniczącymi, zresztą co ja będę mówił... A na co jest mi awans? Na nic,tak się po prostu zastanawiam kiedy nastąpi w moim przypadku.

Dnia 03.07.2007 o 10:49, Adamzzz napisał:

[to do wszystkich]
Och, przestańcie te lamenty nad tymi awansami, bo robi się to naprawdę bardzo nudne..

Jakie lamenty? Chłopcze człowiek raz czy dwa napisze pod postem kidy awansuje a Tobie to już przeszkadza... Nikt tu się nad sobą nie użala ,a bardziej nudne jest czepianie się - ot takie małe sprostowanie.
Pozdrawiam
Rga
Hehe, dobry pomysł. Tylko,że wtedy na bank nie awansuje ;-)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 14:26, bezimienny15 napisał:

> mam mniej więcej tyle samo postów co Gvynbleidd, a on ma Brygadzistę, a ja nie :(
> dlaczego tak jest ??
> proszę o odpowiedzi
jest mniej więcej 1000 postów w tym wątku o dpowiadających na to pytanie
po prostu on pisał systematycznie, w tempie raz na godzine, a ty pisales 20 postów przez jedną
godzinę. ;)


dzięki za odpowiedź i kolejne pytanie.
czy to moderator oblicza punkty ??
jeśli tak to trochę się napracuję... ;)

czy jest coś takiego jak lista wszystkich użytkowników forum ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.07.2007 o 15:25, Wasil12 napisał:

dzięki za odpowiedź i kolejne pytanie.
czy to moderator oblicza punkty ??
jeśli tak to trochę się napracuję... ;)

Nie, punkty zlicza specjalny system, choć Moderatorzy mają wgląd do tego komu ile jeszcze brakuje. Ale nie lubią się tym chwalić ;)

Dnia 03.07.2007 o 15:25, Wasil12 napisał:

czy jest coś takiego jak lista wszystkich użytkowników forum ??

Owszem, jest coś takiego jak statystyki,są w prawym dolnym rogu. http://statystyki.gram.pl/ Proszę tu masz link do owych statystyk (myślę,że sobie w nich poradzisz ;) )
Ps. Jak byś miał jeszcze jakieś pytania zapraszam do tego wątku http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=7998&u=8916

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się