poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 02.07.2007 o 13:34, Word up napisał:

P0 c0?! /.../

Wygląda na to, że niektórzy są niereformowalni i nawet degrad im nie pomaga. Naprawdę nie musisz szczycić się swoim "osiągnięciem". Byli od Ciebie lepsi. Jak tak dalej pójdzie, szybko pożegnasz się z tym forum. I to na własne życzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.07.2007 o 10:19, legenda27 napisał:

Ciekawa, a może prawdziwa? Tego nikt nie wie tylko Moderatorzy. A może jakiś Moderator zrobiłby
screena i pokazał gramowiczom, swoją broń? :)

Może... Tego być może się nigdy nie dowiemy.
PS.Ja chce tylko przypomnieć,iż dzisiaj mija termin mojego niezwłocznego awansowanie (02.07.07 mówi wam coś ta data? :P ). Mam nadzieje,że nie zawiedzie mnie własna intuicja oraz system ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 13:34, Word up napisał:

> Co napisałem post wcześniej ? No widzisz: po co siędopisywać d o spamerskiego teamtu
?
P0 c0?!
1 - dla nabicia posta
2 - dla jaj:P
3 - dla wstawienia linka do odpowiedniego tematu
4 - dla degrada
5 - dla pouczenia innych
6 - dla obsmarowania niczego niespodziewającego się spamera:D


Ech...Dzieci Neo :/
I ty sie cieszysz z tego jeszcze, że dostałeś degrada,że wszyscy mówią że zrobiłeś źle ?
Nie no... żal.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

System nigdy się nie myli, gdyż jest Chuckiem Norrisem. Ja też nim jestem, więc mówię, że jestem nieomylny ;) Jeśli ktoś by zawiódł - to Ty w pisaniu postów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.07.2007 o 14:00, cybekziom napisał:

Ech...Dzieci Neo :/
I ty sie cieszysz z tego jeszcze, że dostałeś degrada,że wszyscy mówią że zrobiłeś źle ?
Nie no... żal.pl

Dzieci Neo? Jakimi ty pojęciami operujesz... tak jakbym nazwał cię dzieckiem Neostrady po tym że grasz w Tibie... i wykłócasz się w tamtym temacie.
Jak masz obrażać kogoś na podstawie statusu, to proszę bardzo żal.pl .
Gdzie on się cieszy? ja oprócz buźki ":P" nic takiego nie widzę, moim zdaniem Word Up ironizował... to co ma płakać w powodu degrada? Ma tak jak legenda27 rozważać odejście z forum? Przecież to normalny użytkownik, nie patrzcie jaki ma status tylko kim jest i jak pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeju, przepraszam.Jak naskoczyłeś na mnie z tym tekstem :/
Poza tym nierozumiem czemu mieszasz w to Tibie.A wykłucam sie bo koleś mnie poprostu swoimi textmi osłabia.
Wręcz każe mi odejść z tego forum -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 14:00, cybekziom napisał:

Ech...Dzieci Neo :/

Heh gościu podstawowa sprawa - nie mam neostrady;)

Dnia 02.07.2007 o 14:00, cybekziom napisał:

I ty sie cieszysz z tego jeszcze, że dostałeś degrada,że wszyscy mówią że zrobiłeś źle ?

Tak wyobraź sobie że jestem bardzo zadowolony z mojego degrada:P ja w przeciwieństwie do innych osób, które dopisały się do tego tematu nie chciałem nabić sobie posta/udawać moderatora tylko "podyskutować;)" z gitarką... muszę przyznać, ze bardzo go przypominasz.
Wszyscy? co ty sobie wyobrażasz?
Heh a co mam robić? płakać, odchodzić forum(patrz legenda) mam na kontach gorsze przewinienie niż byle degrad.

Dnia 02.07.2007 o 14:00, cybekziom napisał:

Nie no... żal.pl

Na żal.pl mogli by dać twoje statystyki... ;p
ps: Jak ja się ciEszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 14:42, Word up napisał:

> Nie no... żal.pl
Na żal.pl mogli by dać twoje statystyki... ;p
ps: Jak ja się ciEszę...


Bardzo dowcipne ;-) Twoje poczucie Humoru mnie powala -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 14:12, Ninger napisał:

System nigdy się nie myli, gdyż jest Chuckiem Norrisem. Ja też nim jestem, więc mówię, że jestem
nieomylny ;) Jeśli ktoś by zawiódł - to Ty w pisaniu postów :D

Widocznie coś jest z nim nie tak, bo była mała umowa ;-) Mówisz a raczej piszesz tak gdyż jesteś wyżej statusem! Ale ba, ja też niedługo (czyt. nigdy) będę Przewodniczącym :P A wtedy pożałujesz swoich słów...
I rozwiń swoją myśl na temat tego,iż ''''zawodzę'''' :)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 14:42, Word up napisał:

Tak wyobraź sobie że jestem bardzo zadowolony z mojego degrada:P

Szacunek za humorystyczne podejście do sprawy :) w końcu to tylko statusy xD ja co prawda degrada nie zaliczyłam, ale mam nadzieję, że nie zaliczę :D

Dnia 02.07.2007 o 14:42, Word up napisał:

Heh a co mam robić? płakać, odchodzić forum(patrz legenda) mam na kontach gorsze przewinienie
niż byle degrad.

Coś Ty! Jakie :D mam sprawdzić w statystykach? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 17:43, Wasil12 napisał:

mógłby mi kto powiedzieć czy mam szanse niedługo awansować ?

Patrząc obiektywnie nie masz żadnych nawet najmniejszych szans żeby awansować,nie jesteś tego godzien... :P
A tak na serio to każdy kto przestrzega regulaminu i pisze w miare regularnie awansuje, czasami jest to wcześniej czasem później,ale jedno jest pewne...Na każdego przyjdzie pora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 17:36, Madia napisał:

Szacunek za humorystyczne podejście do sprawy :) w końcu to tylko statusy xD ja co prawda degrada
nie zaliczyłam, ale mam nadzieję, że nie zaliczę :D


Nie nazwałbym tego humorystycznym podejściem do sprawy- robienie z siebie kozaka i pisanie rzeczy w stylu "hoho, ja to już byłem degradowany milion razy i sie cieszę" mogłoby skłonić wręcz do przeszukania postów takiego "kozaka" ;]
btw i tak mnie nikt nie przebije, 5 degradów w jeden dzień
btw2 Ninger---> system sie myli mieliśmy już wiele przypadków ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 17:57, Wasil12 napisał:

a mógłbym poprosić jakiegoś moderatora o odpowiedź ??

mógłby mi kto powiedzieć czy mam szanse niedługo awansować ?

Jasne, pisz tak dalej a juz niedługo spotkamy sie na robotniku...
Na brygadziste awansuje sie ok. półtora miesiąca/ dwa, zerknij do statystyk i obejrzyj te co bardziej aktywnych forumowiczów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 17:53, Budo napisał:

btw i tak mnie nikt nie przebije, 5 degradów w jeden dzień

!!!!!!!!!!! No coś Ty Budo! Kurde normalnie szoku dostałam :P No no... a o co dostałeś aż tyle jeśli można wiedzieć oczywiście? :D

a co do robienia z siebie kozaka to kozakiem był ten koleś co założył tak ''inteligentny'' temat xD ja pisze tylko w tych dobrze już rozwiniętych xD np. Piłka nożna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.07.2007 o 17:53, Budo napisał:

Nie nazwałbym tego humorystycznym podejściem do sprawy- robienie z siebie kozaka i pisanie
rzeczy w stylu "hoho, ja to już byłem degradowany milion razy i sie cieszę" mogłoby skłonić
wręcz do przeszukania postów takiego "kozaka" ;]

Hmm.. (spokojnie z tamtym już Ci dam spokój :D ) a czy moderator może zdegradować za post sprzed paru miesięcy? Tzn. jakimś cudem taki jak to nazwałeś ''''kozak'''' zrobił by coś niezgodnego z regulaminem i za to spokojnie dał byś mu -1 do statusu ale modkowie tego nie zauważyli.Po paru miesiącach ktoś wysyła formularz zgłoszeniowy,i co wtedy? Degrad czy zapóźno?

Dnia 02.07.2007 o 17:53, Budo napisał:

btw i tak mnie nikt nie przebije, 5 degradów w jeden dzień

Rozumię,że rozdanych ;P Ale powiedz szczerze czy ti jest powód do dumy? ;)

Dnia 02.07.2007 o 17:53, Budo napisał:

btw2 Ninger---> system sie myli mieliśmy już wiele przypadków ;]

I chyba mam kolejny... (oczywiście ze mną :D ) gdzie jesteś mój Przewodniczący? :P Dobra jak nie awansuje z 666 postem w tym temacie to kończę z gram.pl...taki żart,wiem ,że brakowało by wam mojego avka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 18:00, Madia napisał:

> btw i tak mnie nikt nie przebije, 5 degradów w jeden dzień
!!!!!!!!!!! No coś Ty Budo! Kurde normalnie szoku dostałam :P No no... a o co dostałeś aż tyle
jeśli można wiedzieć oczywiście? :D

a co do robienia z siebie kozaka to kozakiem był ten koleś co założył tak ''inteligentny''
temat xD ja pisze tylko w tych dobrze już rozwiniętych xD np. Piłka nożna :D

yyy...
na Brygadziste czekam już ze ze 2 tyg. :/
więc sobie jeszcze poczekam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 17:53, Budo napisał:

Nie nazwałbym tego humorystycznym podejściem do sprawy- robienie z siebie kozaka i pisanie
rzeczy w stylu "hoho, ja to już byłem degradowany milion razy i sie cieszę" mogłoby skłonić
wręcz do przeszukania postów takiego "kozaka" ;]

Taa, tyle tylko ze kiedy podczas rozmowy z jakimś gościem o forum, pierwsze co mi narzucają to krótki "staz" ;P I jak takiemu noobowi nie przypominając o starych wybrykach, mam wytłumaczyć ze w porownaniu do mnie to oOn jest zielony?
Nie ma innego sposobu, trzeba sie chwilowo ujawnic, zgasic gościa gigantyczną ilością degradów... ;/
Chociaż rzeczywiście, niektore trolle mocno przesadzają chwaląc sie praktycznie przy kazdej okazji zdobytym banem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.07.2007 o 18:03, Wasil12 napisał:

yyy...
na Brygadziste czekam już ze ze 2 tyg. :/
więc sobie jeszcze poczekam :p

Ja czekałam wtedy trochę ponad miesiąc.. a codziennie byłam bardzo aktywnym użytkownikiem :) więc jeszcze poczekasz troszeczkę niemniej jednak życzę Ci szybkiego awansu :P a ja już jestem dwa miechy Brygadzistą (równe 2 będzie 8) i.. cóż.. czekam na Delegata :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się