poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 01.07.2007 o 17:02, hunter22 napisał:

> Ile znaków (ze spacjami) może mieć własny tytuł


Nie oto chodzi, ile znaków może maksymalnie liczyć własny tytuł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 17:04, edeń napisał:

> Ile znaków (ze spacjami) może mieć własny tytuł

Wydaje mi się, że jest to 18 znaków, więc chyba wystarczająco dużo miejsca :)


szkoda mam coś na 19, co idealnie oddaje klimat forum- "Wiecznie żywy Lenin"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.07.2007 o 16:58, Budo napisał:

Eee, no cóż nie będe zdradzał tajemnic dotyczących naszych moderatorskich zabawek, powiem tylko
że sam progów nie znam i nie patrzę ile komu brakuje. Nie obchodzą mnie awanse...

To, to jest aż taka tajemnica? Skoro modkowie mogli pokazać gdzie mają magiczne przyciski ''''degrad'''' , ''''ban'''' to czy pokazanie gdzie jest to ''''coś'''' jest zabronione? Chyba,że to jest gdzieś ukryte ;)
Jak się jest Moderatorem to nie dość ,że nie można awansować to jeszcze trzeba ukrywać prawdę co nie? ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się, zanim dorobisz się WT (oczywiście jeżeli dorobisz się :P), na pewno trochę potrwa, więc wymyślisz coś krótszego :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 17:09, boduczek napisał:

To, to jest aż taka tajemnica? Skoro modkowie mogli pokazać gdzie mają magiczne przyciski ''''degrad''''
, ''''ban''''


a jakieś linki/? Bo już kiedyś mnie cytowałes, a potem sie okazało, że to nie ja -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.07.2007 o 17:10, Budo napisał:

a jakieś linki/? Bo już kiedyś mnie cytowałes, a potem sie okazało, że to nie ja -_-

A czy ja napisałem ,że to Ty? Gdzieś kiedyś widziałem screena i był tam panel moderatorski z owymi przyciskami. Ale Ci moderatorzy są pamiętni :P Powinno się wybaczać błędy,zresztą rzeczą ludzką jest mylić się ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

To może przypomnisz sobie też, że ten screen pojawił się w kwasach? -_-
Rany, a potem sie plotki rozchodzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.07.2007 o 17:17, Budo napisał:

To może przypomnisz sobie też, że ten screen pojawił się w kwasach? -_-

Przecież napisałem,że nie pamiętam gdzie to widziałem. Czyli śmiem twierdzić,że to była fikcja?

Dnia 01.07.2007 o 17:17, Budo napisał:

Rany, a potem sie plotki rozchodzą...

Co masz dokładniej na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to wygląda inaczej. Moderatorzy mają pokazane po lewej stronie tzn w lewej kolumnie pokazaną liczbę ostrzeżeń (2 czy 3, nie wiem) i "+" aby dodać takie ostrzeżenie.
Co do degradów to nie wiem, ale podejrzewam, że jeśli nie jest to wykonywane tą samą, czy podobną operacją, raczej jakiegoś specjalnego menu nie ma.
To oczywiście tylko moja teoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 17:19, boduczek napisał:

Czyli śmiem twierdzić,że to była fikcja?

Tak, ten "screen" zrobila TYHE 1 kwietnia. Wiec w zaden sposob nie mozna go bylo brac na powaznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, ciekawi mnie czy przez cztery tygodnie mojej nieobecnosci na forum duzo sie zmienilo? Jakies powazne awanse albo degrady?? Mam nadzieje ze tych drugich nie bylo :) Jak czesc wie jestem we Francji, jestem w kafejce internetowej, pisze na francuskiej klawiaturze ( calkiem inna, oszalec mozna)
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 19:06, marian538 napisał:

Witam wszystkich, ciekawi mnie czy przez cztery tygodnie mojej nieobecnosci na forum duzo sie
zmienilo? Jakies powazne awanse albo degrady?? Mam nadzieje ze tych drugich nie bylo :) Jak
czesc wie jestem we Francji, jestem w kafejce internetowej, pisze na francuskiej klawiaturze
( calkiem inna, oszalec mozna)
pozdrawiam


Również pozdrawiam. Heh mam pytanko a jak Ci idzie z językiem francuskim bo wiem, że jest on bardzo trudny, ale ja na koniec miałem 5 -_-
Degradów i awansów bylo dużo a poza tym nic się nie zmieniło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 19:06, marian538 napisał:

Witam wszystkich, ciekawi mnie czy przez cztery tygodnie mojej nieobecnosci na forum duzo sie
zmienilo? /.../

Przybyło kilku Własnotytułowców, zaliczyliśmy parę padów serwera (zwłaszcza po rozpoczęciu pre-orderów Wiedźmina), grono Przewodniczących stale się powiększa... A, jeszcze TYHE przestała być moderatorem. Ale nie wiem, czy to było miesiąc temu, czy więcej. ;) Cóż więcej mogło się zmienić? Forum żyje własnym życiem. ;)
Pozdrowienia z Polski. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Thx za info, i tak przez trzy tygodnie duzo mnie ominelo, 3 tyg bez kompa, a tu jeszcze 3 miesiace :(
Odpracuje wszystko jak wroce :P
Co do TYHE to bylo wczesniej, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To trochę poczekasz na awans z delegata na przewodniczącego :P. Ciekawe jak się mają moje punkty :P, zapewne ten post jest punktowany :P. Więc +1 :PPP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 20:47, milten6 napisał:

To trochę poczekasz na awans z delegata na przewodniczącego :P. Ciekawe jak się mają moje punkty
:P, zapewne ten post jest punktowany :P. Więc +1 :PPP.

Jestem na delegacji i dobrze mi z tym :P Co wiecej nie rozstane sie z forum takze kiedys awansuje, z reszta to nie jest dla mnie najwazniejsze, naleze do wspanialej spolecznosci i ciesze sie z tego bardzo :)
pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 20:47, milten6 napisał:

Ciekawe jak się mają moje punkty

Oj, ciekawe ale mu się tego nie dowiemy :)

Dnia 01.07.2007 o 20:47, milten6 napisał:

:P, zapewne ten post jest punktowany :P. Więc +1 :PPP.

Każdy post jest punktowany ale nie wiadomo ile się za niego tych punkcików dostaje...może być taki za każdego posta 1 punkt albo że dostaje się tylko po np. 0.1 punkta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem dostaje się 1 pkt co godzinę, o ile oczywiście co godzinę napiszesz jakiegoś posta. Jeśli w jednej godzinie napiszesz 100 postów, to to i tak liczy się jako 1pkt. Ale i tak bardziej liczy się pobyt na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się