poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 03.07.2007 o 20:23, Arclight napisał:

To już chyba lepiej, jak tej edycji nie ma, wszyscy userzy są równi.

jak mam rozumieć równi??
jestem na forum prawie 100 dni i wiem z doświadczenia że obywatele i robotnicy są często olewani - a dlaczego (bo mozna sie z nich ponabijać, jak zadają oczywiste pytania??)?? przecież każdy mial kiedys taki status,
jednak uwazam ze edycja powinna byc, ale dopiero od brygadzisty (nie jest tródno zdobyć ten statós, a jeżeli ktoś marzy o dobrej opinii na forum nawet nie zauważy jak ten stopien sie pojawi), a w przypadku nadóżywania mogłaby byc po prostu blokowana ;)
W sprawie bumelantów i wywrotowców sie nie wypowiadam, ale zdaża sie że nawet pożądny user dostanie srogiego degrada -3
PS. nie wiem co dokladnie z tego wyszlo bo drugi raz mi sie nie chce czytac, ale pewnie troche sie pośmiejecie (jestem dopiero brygadzistą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja to niby jaką rangę mam? A wcale się pogradzana nie czuję.

PS: zainstaluj sobie firefoxa ze sprawdzaniem pisowni, bo na przykład status się pisze przez u zwykłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 20:42, bezimienny15 napisał:

jak mam rozumieć równi??


Każdy może dostać degrada, każdy ma prawo założyć temat, wypowiedzieć się w każdym temacie. Nie ma podziału na lepszych i gorszych, są po prostu bardziej lubiani - vide większość Sekretarzy, WT.
A z obywateli i robotników najczęściej nabijają się im równi, bądź niewiele wyżej "postawieni". Moderatorzy na szczęście przywracają porządek w takich tematach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 20:50, Arclight napisał:

A z obywateli i robotników najczęściej nabijają się im równi, bądź niewiele wyżej "postawieni".

Jednak najczesciej jest to zrzucane na kark doswiadczonych userow przez tych "rownie doswiadczonych". I tworzy sie bledne kolo.

Ale prawda jest taka, o jakiej mowisz. Najczesciej to wlasnie niscy ranga gryza sie miedzy soba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wiec tak dzisiaj juz zem napisal z 30 postów i nawet status nie skoczył mi z Obywatela na Robotnika czemuz to?? a wczesniej pamietam ze wystarczylo z 10 postó i dorazu było znaczy mnie to nie wkurza bo mi nie chodzi o stopien tylko o pisanie ale czy to jakis błąd czy system sie zmienił!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 22:03, BoyOgOyOrtH napisał:

Witam wiec tak dzisiaj juz zem napisal z 30 postów i nawet status nie skoczył mi z Obywatela
na Robotnika czemuz to?? a wczesniej pamietam ze wystarczylo z 10 postó i dorazu było znaczy
mnie to nie wkurza bo mi nie chodzi o stopien tylko o pisanie ale czy to jakis błąd czy system
sie zmienił!?

nie myślałeś o założeniu Gramsajta ??? Ja bym na twoim miejscu to zrobił. Nie jestem pewien, czy to pomoże, ale jak będziesz miał fajnego GS i fajowe wpisy oraz oczywiście dużo postów i komentarzy, to może pomóc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 22:03, BoyOgOyOrtH napisał:

Witam wiec tak dzisiaj juz zem napisal z 30 postów i nawet status nie skoczył mi z Obywatela
na Robotnika czemuz to?? a wczesniej pamietam ze wystarczylo z 10 postó i dorazu było znaczy
mnie to nie wkurza bo mi nie chodzi o stopien tylko o pisanie ale czy to jakis błąd czy system
sie zmienił!?

A czy przeczytałeś co napisał destro :P ? Zacytuję :"obecny system naliczania punktów jest analogiczny jak na starym forum i powoduje, że wszelkie spamowanie nie ma wpływu na status. Ogólnie większe znaczenie ma czas spędzany na forum niż ilość postów :)" No to nie był zbyt trudny problem do rozwiązania :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 22:07, M.W napisał:

> Witam wiec tak dzisiaj juz zem napisal z 30 postów i nawet status nie skoczył mi z Obywatela

> na Robotnika czemuz to?? a wczesniej pamietam ze wystarczylo z 10 postó i dorazu było
znaczy
> mnie to nie wkurza bo mi nie chodzi o stopien tylko o pisanie ale czy to jakis błąd czy
system
> sie zmienił!?
nie myślałeś o założeniu Gramsajta ??? Ja bym na twoim miejscu to zrobił. Nie jestem pewien,
czy to pomoże, ale jak będziesz miał fajnego GS i fajowe wpisy oraz oczywiście dużo postów
i komentarzy, to może pomóc

To nic nie pomaga :P Ja jakoś nie mam gramsajta (nie wiemna jaki temat go założyć ;p), a jestem przodownikiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha teraz sobie przypomnialem bo na wczesniejszym koncie siedziałem all dzien na forum daltego mi tak szybko wskoczyło na robotnika a na tym koncie ktore dzisiaj załozyłem siedze łacznie dzisiaj z jakies 3 h :D okej przepraszam za kłopot i dziekuje za wyjasnienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 22:08, PolishWerewolf napisał:

Posiadanie GramSajta nie wplywa na status.

Tylko napisałem MOŻE POMÓC , ale wcale nie musi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 22:12, BoyOgOyOrtH napisał:

Aha teraz sobie przypomnialem bo na wczesniejszym koncie siedziałem all dzien na forum daltego
mi tak szybko wskoczyło na robotnika a na tym koncie ktore dzisiaj załozyłem siedze łacznie
dzisiaj z jakies 3 h :D okej przepraszam za kłopot i dziekuje za wyjasnienia!

nie ma za co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 22:15, M.W napisał:

Tylko napisałem MOŻE POMÓC , ale wcale nie musi

I nawet jak by chciało to by nie mogło xD
BTW: Coś czuję że brygadzista się zbliża ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 03:14, Obi-wan Kenobii napisał:

BTW: Coś czuję że brygadzista się zbliża ;)

Według mnie to powinieneś polecieć w dół za ten prostacki post w "Kwasach..." w którym nawet nie chciało ci się zrobić cenzury. Ale najwidoczniej ci się upiekło bo masz chody u moderatorów. Niektórzy dostawali ostrzeżenia za sam eufemizm, tobie za kilka wulgarnych słów nic nie zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2007 o 22:03, BoyOgOyOrtH napisał:

Witam wiec tak dzisiaj juz zem napisal z 30 postów i nawet status nie skoczył mi z Obywatela
na Robotnika czemuz to?? a wczesniej pamietam ze wystarczylo z 10 postó i dorazu było znaczy
mnie to nie wkurza bo mi nie chodzi o stopien tylko o pisanie ale czy to jakis błąd czy system
sie zmienił!?

Proponuje przeczytać przypięty post, na awans nie wypływa tylko ilość postów ale pisanie ich regularnie (2-5 co godzinę) oczywiście do pewnej granicy ;) System nic nie zmienił,a liczba punktów potrzebnych do awansów jest tajemnicą (znają ją tylko Moderatorzy oraz pracownicy CDP). I tak na marginesie dodam,że każdy kto regularnie pisze kiedyś awansuje.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 03:14, Obi-wan Kenobii napisał:

> Tylko napisałem MOŻE POMÓC , ale wcale nie musi
I nawet jak by chciało to by nie mogło xD

BTW: Coś czuję że brygadzista się zbliża ;)

Możliwe...A ja chciałbym zostać wreszcie przodownikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2007 o 13:03, M.W napisał:

Możliwe...A ja chciałbym zostać wreszcie przodownikiem


I co? Myślisz, że humor Ci się poprawi?:) No może na tydzień, bo później powiesz, że chcesz wreszcie brygadzistę. Potem delegata, potem znowy przewodniczącego, itd. Spoczniesz dopiero, jak zostaniesz własnotytułowcem. Taki to już los forumowicza;DD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

M.W. - się tak nie ciesz bo jeśli Tobie się robotnik dłuży to na przodowniku chyba własne plecy zdisenczantujesz i uszyjesz sobie z nich poduszkę ;)

No, panowie, coś mi się zaczyna przewodniczący dłużyć... Czyżby znowu się zbliżał jeden z moich słynnych ataków zrzędzenia? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.07.2007 o 13:23, Obi-wan Kenobii napisał:

Vormulac----> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=96&pid=21046 - o ten post chodzi?
Przecież tam nie ma nic wulgarnego...


Nie o ten, a o ten: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=96&pid=20911 . Kopiujesz coś z sieci i nawet nie umiesz do końca, czy pewnie w ogóle ocenzurować wypowiedzi. Tyle tylko mam zastrzeżeń, co do wulgaryzmów to wiszą mi one.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się