poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie


Sorry, że tak późno, ale jesteś na tyle wyjątkowym forumowiczem, że muszę Ci pogratulować. Cieszę się, że tak zacny człek dołączył do naszego grona. Powodzenia dalej :)

PS: W Arathum dobrze piszesz. Oby tak dalej ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 10:44, Baluk25 napisał:

A mi nie pogratulowałeś..;(


Tylko ogarnąłem wzrokiem ostatnie posty i nie zauważyłem awansu, ale skoro tak sobie chcesz to - gratuluję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.05.2008 o 20:41, mlynar911 napisał:

Dobree ;p dobry motyw uśmiałem się z tego =)

Hehe, to się cieszę ;P Ale dałem prosty przykład tego o czym myślą ludzie ^^

Dnia 02.05.2008 o 20:41, mlynar911 napisał:

Tak tylko jeszcze go nawet nie posiadasz ;p więc If I were you I will think about changes
xD (nie wiem czy dobrze xD) Ale spoko kiedyś to w końcu musi nastąpić =D

No bo nie jestem taki zachłanny ;P Jak przyjdzie pora na mnie, to będzie i Sekretarz i biurko i Sekretarka jakaś xD
I nastąpi ;D Z każdym dniem jesteśmy coraz bliżej ostatecznej ''''rozprawy'''' ,że tak to nazwę ;D

Baluk25
Wcale Ci się nie dziwie... ;P

HunterO7
Wow...?! Robotnik... to Ty?! ;D A tak na poważnie moje gratulację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co zawiodłem się na tobie :) Przyznaj zazdrość cię zżera, w końcu nie każdy dostępuje zeszytu bycia... Robotnikiem !!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 12:29, HunterO7 napisał:

Wiesz co zawiodłem się na tobie :) Przyznaj zazdrość cię zżera, w końcu nie każdy dostępuje
zeszytu bycia... Robotnikiem !!! :D

Nie dziwię Ci się ;P W końcu nie każdy tak próżnuje i zostaje nim do końca swojego życia :D Robotnik jest dobry... do czasu oczywiście ;) Potem bardziej niż praca liczy się biurko i takie tam... xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolę "to takie tam" xD Taka prawda, że to ploretariat czyli my Robotnicy pracujemy na twoje utrzymanie :) To my trzymamy to forum przy życiu, to my spamujemy kiedy nikomu się nie chce pisać... Pamiętajcie Robotnicy siła w kupie !!!(w sensie, że razem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 12:20, boduczek napisał:

Z każdym dniem jesteśmy coraz bliżej ostatecznej ''''rozprawy'''' ,że tak
to nazwę ;D

Taa tylko co nam to da? Jak dojdziemy już do wyznaczonego przez nas celu i go osiągniemy to co wtedy?? To tak jak ze wszystkim coś się kiedyś zaczyna i musi się skończyć. Człowiek żyje i umiera. Statusy się zdobywa i traci ;p co to za polityka jest ;p Kiedy osiągniesz WT to gwarantuję Ci ,że pomyślisz i powiesz do siebie " I co teraz?" ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2008 o 21:01, HunterO7 napisał:

Dlczego Britey: hhmmm... bo jej nie lubię :P chciałem jej dopiec.
Masz specjalnie dla ciebie:


Też jej nie lubię, dlatego mi się spodobało.

Dnia 02.05.2008 o 21:01, HunterO7 napisał:

Dziękuję z całego serca tobie, tak tobie Kraju92. Od zawsze mnie wspierałeś, byłeś
przy mnie gdy pisałem 1 posta, gdy 1 raz spamowałem i trollowałem, gdy dostałem niezasłużony
awans, gdy chciałem się powieść bo nikt mnie nie rozumie... Dziękuje :)


Wzruszyłem się, prawdę mówiąc nie było trzeba, w końcu moja skromna osoba nie zasługuje na takie podziękowania. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ja tam wolę określenie plebs ;P Pracujcie, to sprawi, że będą z Was ludzie ;D Też kiedyś tam harowałem ,a teraz jest już coraz lepiej... :P Wasza rola jest ogromna, ale pamiętaj o tym ,że my - reszta userów musimy Wam kiedyś powiedzieć ''''dosyć'''' byście nie przesadzali za bardzo ;D . Taaa... razem możecie być wielką siłą napędową w jakiejś fabryce ;P

mlynar911
Wiesz, to już zależy. Bo można np na zawsze zostać tym Sekretarzem i wtedy... wtedy sam wiesz, że życie jest naprawdę kolorowe xD A dopiero z czasem pójść na WT gdzie sobie odpoczniemy :) Wyznaczony cel powiadasz... hm... ja zawsze myślałem, że jak już gdzieś dojdziemy, to wracamy żeby dojść tam ponownie... ;] ^^ Pamiętaj jednak, że zawsze można zrobić jakiś przekręt... This is Polska! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 12:46, mlynar911 napisał:

> Z każdym dniem jesteśmy coraz bliżej ostatecznej ''''rozprawy'''' ,że tak
> to nazwę ;D
Taa tylko co nam to da? Jak dojdziemy już do wyznaczonego przez nas celu i go osiągniemy
to co wtedy?? To tak jak ze wszystkim coś się kiedyś zaczyna i musi się skończyć. Człowiek
żyje i umiera. Statusy się zdobywa i traci ;p co to za polityka jest ;p Kiedy osiągniesz
WT to gwarantuję Ci ,że pomyślisz i powiesz do siebie " I co teraz?" ;p


Ja jak dojdę do wyznaczonego celu to dla mnie nie będzie to koniec, a poza tym to status własno tytułowca wcale nie jest dla mnie jakimś wielkim celem. Będę nadal na forum, może trochę rzadziej:) , ale i tak to nie będzie dla mnie koniec i będę tu nadal. A pytania "i co dalej?" raczej sobie nie zadam tylko po prostu będę dalej pisał posty i nie widzę powodów aby z tym przestać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 13:56, boduczek napisał:

Pamiętaj jednak, że zawsze można
zrobić jakiś przekręt... This is Polska! :P

Hmm to powiedz mi jak z WT przeskoczyć na wywrotowca nie dostając bana na zawsze? ;p hmm ciekawy jestem ;p ja jak do czegoś dojdę to biore się za następny cel ;p np. w csie w modzie warcrafta. Dobije jedną postacią 10 lvl to nie gram nią tylko biorę następną i tamtą bije 10 i tak dalej i dalej ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Genialna sprawa z tego tematu! Ach, gdyby tak cała kariera Gramowicza polegała na awansowaniu i przyjmowaniu gratulacji...
Rozmarzyłem się. ;-)

Kolejno, wielgachne podziękowania dla

Mylnara, bo nie poznał mnie z awka; ;-)

Księcia, Prince''a, ewentualnie Władcy - mówiłeś coś o ironii?; ;-)

No i trafiło Yasia moje dziękowanie. Spóźnił się, fakt, ale chyba mu przebaczę, jeśli jestem tym legendarnym ''wyjątkowym forumowiczem''. ;-)

Dnia 03.05.2008 o 10:00, YahooPL napisał:

PS: W Arathum dobrze piszesz. Oby tak dalej ...


Taa. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Towarzyszu Przewodniczący , ploretariat fabryczny rządzi światem. Ty nie jesteś lepszy odemnie, możesz być najwyżej równiejszy :P Póki nie mam wyższej rangi opowiadam się za równouprawnieniem klas :D Viva el revolucion :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.05.2008 o 14:26, mlynar911 napisał:

Hmm to powiedz mi jak z WT przeskoczyć na wywrotowca nie dostając bana na zawsze? ;p

Wystarczy dostać -X do statusu :D Wiesz, być może Moderatorzy zlitowaliby się nad kimś kto ma WT... ;]

Dnia 03.05.2008 o 14:26, mlynar911 napisał:

hmm ciekawy jestem ;p ja jak do czegoś dojdę to biore się za następny cel ;p np. w csie
w modzie warcrafta. Dobije jedną postacią 10 lvl to nie gram nią tylko biorę następną
i tamtą bije 10 i tak dalej i dalej ;p

Hehe xD W ogóle mnie nie zrozumiałeś ;P Może i nawet dobrze, bo zupełnie zboczyłem z tematu xD

HunterO7
Towarzyszu Robotników czy Robotniku jak wolisz, zdaje sobie sprawę z tego co mówisz, bo tak niestety wygląda rzeczywistość. Wcale nie uważam się za lepszego, ba nawet nie wiem skąd u Ciebie taki pomysł. Status jest niczym przy tym co prezentujemy swoją wypowiedzą dlatego też możesz mieć nawet najgorszy status, a być kimś większym niż niejeden np WT ;) Liberum Veto! ;P Czas skończyć z tym rządem, czas skończyć z tym sejmem, niech znikną uśmieszki nieszczere, uprzejme ;D Zamiast rewolucji proponuje jakieś reformy ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 21:01, boduczek napisał:

> i tamtą bije 10 i tak dalej i dalej ;p
Hehe xD W ogóle mnie nie zrozumiałeś ;P Może i nawet dobrze, bo zupełnie zboczyłem z
tematu xD

A mi się wydaje ,że sam siebie nie zrozumiałeś ;p bo ja chyba raczej dobrze xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 16:22, DJ Szlafrok napisał:

No i trafiło Yasia moje dziękowanie. Spóźnił się, fakt, ale chyba mu przebaczę,
jeśli jestem tym legendarnym ''wyjątkowym forumowiczem''. ;-)


Wielu jest wyjątkowych, ale tylko Ty tak umiałeś miażdżyć matiasa. Swoją droga szkoda, że już nie ma tego pana na forum. Trochę brak materiału do Forumowego Strzału ...

Dnia 03.05.2008 o 16:22, DJ Szlafrok napisał:

Taa. ;-)


Dodaj jeszcze literę "k" i słowa "... do Tojej genialnej gry mistrzu zawsze będę pisał póki śmierć mnie nie zabierze". Ach te marzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2008 o 21:39, edsonpele napisał:

A ja dziś awansowałem na Przodownika =)

gratulacje - ale do brygadzisty daleko !! ja musiałem czekać ( 4miechy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się