poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 19.10.2008 o 20:41, Kalejdoskop86 napisał:

Może cię to zdziwi, ale byłeś jedną z osób, która mnie podbudowała. Pisałeś, że kiedyś
ja pisałem na forum z sensem, zrozumiale... no i jeszcze KŁEJK, który jakoś przestał
mnie lubić. :P

Ja chce coś dodać, oczywiscie podbudowującego!
Kiedyś wogóle się wyróżniałeś, a tu nagle top10 z bardzo dużą iloscią postów (Pawla sobie za wzór wziąłeś, czy jak), a posty chociaż długie i wyglądające na mądrę to treść ich kulała. I jest tak nadal. Więc musze przyznać, szczerze, też cię nie lubie :P

Dnia 19.10.2008 o 20:41, Kalejdoskop86 napisał:

Awans to myślę, że będzie kiedyś (musi być! każdy prędzej czy później awansuje, jak będzie
się regularnie na forum udzielał) , a co do odnowy reputacji na forum - cóż, mam nadzieję,
że nie jest za późno. :)

No cóż, szybciej od awansu mozna złapać degrad. Co bedzie szybciej u ciebie? Czas pokaże (obstawiam degrad). A reputacja? Nie sądze by dałoby się ją odnowić, patrzac na twoje ostanie posty i temat to nie jestes w najlepszej pozycji.

Sorki za szczerość, ale taka prawda, w oczy ona kole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.10.2008 o 20:50, wip_01 napisał:

No cóż, szybciej od awansu mozna złapać degrad. Co bedzie szybciej u ciebie? Czas pokaże
(obstawiam degrad).


Nie obstawiaj pochopnie. teraz on będzie się pilnował...

>A reputacja? Nie sądze by dałoby się ją odnowić, patrzac na twoje

Dnia 19.10.2008 o 20:50, wip_01 napisał:

ostanie posty i temat to nie jestes w najlepszej pozycji.


Och, a ja myślę, że się da. I to całkiem dobrze, a nawet da się reputacje wynieść ponad inne.
Przykład odratowanej reputacji? Zobacz sobie moje pierwsze posty. Byłem prawie trollem te trzy lata temu. A co jest teraz? Hm?
Teraz jestem mniejszym prawietrollem :P
A na poważnie, to masz przykład. odzyskanie reputacji wymaga czasu, ale jest możliwe. A kal az tak sobie nie zabrudził... W każdym razie mniej niż inne osoby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 20:50, wip_01 napisał:

Ja chce coś dodać, oczywiscie podbudowującego!
Kiedyś wogóle się wyróżniałeś, a tu nagle top10 z bardzo dużą iloscią postów (Pawla sobie
za wzór wziąłeś, czy jak), a posty chociaż długie i wyglądające na mądrę to treść ich
kulała. I jest tak nadal. Więc musze przyznać, szczerze, też cię nie lubie :P

Nie wziąłem sobie nikogo na wzór. :P
Co do pisania postów to niekiedy mnie się nie chce po prostu odpowiadać, kiedy parę stron wcześniej jest odpowiedź, więc odpisuję mówiąc, aby ktoś zajrzał parę stron wcześniej oraz w treści posta jest w prawdzie odpowiedź, ale mocno okrojona.
A jeśli mnie nie lubisz to cóż - każdy lubi i nie lubi kogo chce. :P
btw. a o co ci chodzi z tą ilością postów? w wielu dyskusjach brałem udział. (btw2. pisze się "Kiedyś wogóle się nie wyróżniałeś" .

Dnia 19.10.2008 o 20:50, wip_01 napisał:

No cóż, szybciej od awansu mozna złapać degrad. Co bedzie szybciej u ciebie? Czas pokaże
(obstawiam degrad). A reputacja? Nie sądze by dałoby się ją odnowić, patrzac na twoje
ostanie posty i temat to nie jestes w najlepszej pozycji.

No jakbym nadal się pogrążał to bym raczej prędzej degrad złapał, niż awans. Teraz się nawróciłem i postaram się odbudować moją reputację.

Dnia 19.10.2008 o 20:50, wip_01 napisał:

Sorki za szczerość, ale taka prawda, w oczy ona kole.

Nie ma sprawy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 21:03, cedricek napisał:

Nie obstawiaj pochopnie. teraz on będzie się pilnował...

Łoj będę będę. ^^

Dnia 19.10.2008 o 21:03, cedricek napisał:

Och, a ja myślę, że się da. I to całkiem dobrze, a nawet da się reputacje wynieść ponad
inne.
Przykład odratowanej reputacji? Zobacz sobie moje pierwsze posty. Byłem prawie trollem
te trzy lata temu. A co jest teraz? Hm?
Teraz jestem mniejszym prawietrollem :P
A na poważnie, to masz przykład. odzyskanie reputacji wymaga czasu, ale jest możliwe.
A kal az tak sobie nie zabrudził... W każdym razie mniej niż inne osoby.

Ja jestem na forum prawie od roku, więc nie wiem, jaki byłeś kiedyś, ale odkąd na forum jestem, to jesteś ok i nie nazwałbym cię "mniejszym prawietrollem" . ;)
Co do poprawy to masz rację: w życiu codziennym nawet są przykłady, że wielu może się poprawić i wyjść poza innych. Przykład? A Biblijny podam: Maria Magdalena, prostytutka, którą chcieli ukamienować, a Jezus ją uratował, po czym się nawróciła i jest jedną z najważniejszych postaci w historii Chrześcijaństwa. :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 21:05, Kalejdoskop86 napisał:

(btw2. pisze się "Kiedyś w ogóle się nie wyróżniałeś" .

Skoro już przy poprawianiu jesteśmy.
A coby zbędnego spamu nie robić - gratuluje wszystkim którzy dostali ostatnio awans i nie mogąc się powstrzymać pochwalili się w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 21:11, Rozrobiony napisał:

> (btw2. pisze się "Kiedyś w ogóle się nie wyróżniałeś" .
Skoro już przy poprawianiu jesteśmy.
A coby zbędnego spamu nie robić - gratuluje wszystkim którzy dostali ostatnio awans i
nie mogąc się powstrzymać pochwalili się w tym temacie.

Cóż, a jak myślisz, dlaczego ten temat ma tyle stron i jest na 1. miejscu w rankingu tematów? A to właśnie z tego "łałała! awansik!" i "gratki, gratki, jejeje" . :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 21:03, cedricek napisał:

Nie obstawiaj pochopnie. teraz on będzie się pilnował...

Czy pochopnie? Hym tu bym się zastanawiał. Tylko czy jak tak sie zacznie pilnowanie to częściej można popełnić błąd.

Dnia 19.10.2008 o 21:03, cedricek napisał:

/.../

Owszem są przypadki, sam znam jeden. To zalezy tylko od osoby. No cóz, ja uważam tak, ty uważasz tak - czyli norma w zyciu :)

Dnia 19.10.2008 o 21:03, cedricek napisał:

to jest odpowiedź na posta dodanego przez Kalejdoskop86

>btw. a o co ci chodzi z tą ilością postów? w wielu dyskusjach brałem udział. (btw2. pisze się "Kiedyś wogóle się nie wyróżniałeś"
Chodzi mi o to, że z jednego problemu i jednej odpowiedzi do niego, potrafisz zrobić parenaście postów o wszelkich możliwościach zamiast skupić się na tej jednej rzeczy. Vide niektóre posty w "KotOR" nt. problemów z ekranem i dystrybucji. A odnośnie btw2, istnieje coś takiego jak literówka :P
P.S Przyczyniasz się do tego 1 miesjca, ostatnio widziałem twoje posty z gratulacjami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 20:41, Kalejdoskop86 napisał:

Może cię to zdziwi, ale byłeś jedną z osób, która mnie podbudowała. Pisałeś, że kiedyś
ja pisałem na forum z sensem, zrozumiale... no i jeszcze KŁEJK, który jakoś przestał
mnie lubić. :P


Jako że rozmawia się poniekąd o mnie i ja wtrącę swoje 3 grosze. Postaram się najkrócej jak potrafię. Każdego traktuję tak jak na to sobie w moim mniemaniu zasłużył. A jak sobie o tej czy innej osobie wyrabiam opinię ? Obserwuję, czytam, rozmawiam etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 21:13, wip_01 napisał:

> to jest odpowiedź na posta dodanego przez Kalejdoskop86
>btw. a o co ci chodzi z tą ilością postów? w wielu dyskusjach brałem udział. (btw2.
pisze się "Kiedyś wogóle się nie wyróżniałeś"
Chodzi mi o to, że z jednego problemu i jednej odpowiedzi do niego, potrafisz zrobić
parenaście postów o wszelkich możliwościach zamiast skupić się na tej jednej rzeczy.

Cóż, porywczy jestem, ale czasami warto jednak napisać te parę odpowiedzi, jak np. nie znam się na temacie.

Dnia 19.10.2008 o 21:13, wip_01 napisał:

Vide niektóre posty w "KotOR" nt. problemów z ekranem i dystrybucji.

Nie problemów z ekranem, tylko chodziło mnie o grafikę. To jedna rzecz. Druga to to, że chciałem się dowiedzieć, kiedy będzie wznowienie sprzedaży KOTORa przez LEM, czy w ogóle będzie. Z pewnością bym kupił jakby było... :/

Dnia 19.10.2008 o 21:13, wip_01 napisał:

A odnośnie btw2,
istanieje coś takiego jak literówka :P

Taa, ale nie mogłem się powstrzymać. Musiałem się przyczepić. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 21:15, KŁEJK napisał:

Jako że rozmawia się poniekąd o mnie i ja wtrącę swoje 3 grosze.

Zawsze jak chociaż wspomnienie o tobie, to to piszesz. :D

Dnia 19.10.2008 o 21:15, KŁEJK napisał:

Postaram się najkrócej
jak potrafię. Każdego traktuję tak jak na to sobie w moim mniemaniu zasłużył. A jak sobie
o tej czy innej osobie wyrabiam opinię ? Obserwuję, czytam, rozmawiam etc.

Wieeem, ale ostatnio zauważyłem wśród kilku użytkowników... nudę, nerwowość, drażliwość? Chodzi o to, że niektórzy, ci, co walczyli ze spamem się jakby poddali i stali się ponurzy. Ty jesteś chyba jedną z tych osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 21:20, Kalejdoskop86 napisał:

> Jako że rozmawia się poniekąd o mnie i ja wtrącę swoje 3 grosze.
Zawsze jak chociaż wspomnienie o tobie, to to piszesz. :D

Łał ... co w związku z tym ?

Dnia 19.10.2008 o 21:20, Kalejdoskop86 napisał:

> Postaram się najkrócej
> jak potrafię. Każdego traktuję tak jak na to sobie w moim mniemaniu zasłużył. A
jak sobie
> o tej czy innej osobie wyrabiam opinię ? Obserwuję, czytam, rozmawiam etc.
Wieeem, ale ostatnio zauważyłem wśród kilku użytkowników... nudę, nerwowość, drażliwość?

Zastanów się, dlaczego ?

Dnia 19.10.2008 o 21:20, Kalejdoskop86 napisał:

Chodzi o to, że niektórzy, ci, co walczyli ze spamem się jakby poddali i stali się ponurzy.

xD - to wystarczy za cały komentarz.

Dnia 19.10.2008 o 21:20, Kalejdoskop86 napisał:

Ty jesteś chyba jedną z tych osób.

Nie wydaje mi się. Poza tym - wszystkiego dobrego na "nowej" (?), forumowej drodze życia. ^_^. Oby ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 21:31, KŁEJK napisał:

Łał ... co w związku z tym ?

A nic, po co już się burzysz? :)

Dnia 19.10.2008 o 21:31, KŁEJK napisał:

Zastanów się, dlaczego ?

Domyślam się. Klasyczne, jeżeli czegoś jest za dużo, to człowiek wpada w negatywny nastrój.

Dnia 19.10.2008 o 21:31, KŁEJK napisał:

xD - to wystarczy za cały komentarz.

Dlaczego? :>

Dnia 19.10.2008 o 21:31, KŁEJK napisał:

Nie wydaje mi się. Poza tym - wszystkiego dobrego na "nowej" (?), forumowej drodze życia.
^_^. Oby ...

Dzięki. :)
Co do twojego "antyspamerstwa" to myślę, że jednak tak. Nie lubisz, gdy ktoś spamuje, prawda? :)

btw. nie wiem, czemu tak wip_01 się przyczepił do tego Kotora... używanych gier nie kupuję, nie piracę/nie piraciłem/nie będę piracił... czekam na wznowienie i przy okazji pytam się w temacie, co i jak z grą. Od tego jest przecież forum. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 16:21, mouhhg napisał:

Wydaje mi się to trochę dziwne , napisałem 123 posty jako robotnik i nie awansowałem


Róznie to bywa z tymi awansami ;) Przeczytaj też przypiętego posta, może co nieco Ci wyjaśni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 16:21, mouhhg napisał:

Wydaje mi się to trochę dziwne , napisałem 123 posty jako robotnik i nie awansowałem

Bo te awanse nie bardzo się mają do tego ile postów napisałeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będziesz mógł zmienić, ale zanim się dorobisz WT ... ;P

Pozdr.

Mam pytanie: Zna ktoś średni czas awansu z przewodniczącego na sekretarza i jaki był najmłodszy sekretarz ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2008 o 19:19, albinskia napisał:

Mam pytanie:

A ja mam odpowiedź.
>Zna ktoś średni czas awansu z przewodniczącego na sekretarza
Panie Przewodniczący ... Statystyki gramowe naprawde nie są ani trudne do znalezienia ani do przeanalizowania. Szczerze polecam.
>i jaki był

Dnia 21.10.2008 o 19:19, albinskia napisał:

najmłodszy sekretarz ? ;)

Bodaj zadymek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się