poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 16.10.2008 o 00:07, Wayzin napisał:

Niestety rozczaruję Cię, ale ja awansowałem w ~66 dni.


Nie przekonałeś mnie. ;- )

Dnia 16.10.2008 o 00:07, Wayzin napisał:

Za razem chyba jestem forumowiczem, który najszybciej objął tą posadkę w drodze od brygady.


Tym samym mimo, że [powyżej] negowałeś prawdziwość moich teorii, tym zdaniem wcale ich nie zaprzeczasz, a wręcz uzupełniasz.

Dnia 16.10.2008 o 00:07, Wayzin napisał:

Zastanowiło mnie to dość mocno, bo takie rzeczy to raczej nie jest codzienność na gram.pl...


Anomalia systemowa, błąd, albo po prostu jesteś kolejnym Wybrańcem + mały rekordzik. ;- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Muszę coś powiedzieć... pamiętacie protesty, że temat o filozofii kału jest lepszy od gier forumowych? Mój temat? Albo mój post, który miał tylko jeden wyraz i masę uśmieszków, które nic właściwie nie mówiły?
Ktoś powiedział, że kiedyś to pisałem ładnie, składnie, zrozumiale i na temat, przemyślanie pisałem. Uświadomiłem sobie, jak nisko upadłem. Jeszcze więcej takich głupich rzeczy to bym warna albo degrad dostał, co oczywiście nie jest fajne.
Uświadomiłem sobie, że niszczę swoją reputację na forum. Jęczę, że mam tyle postów, a nadal delegatem jestem mimo żadnego degrada. Chyba słusznie jestem delegatem... forumowicze z tytułem "przewodniczący" nie rozmawiają w ten sposób, w jaki ja rozmawiałem przez parę dni...
Nawołuję również: piszcie, jakby to była poezja! Jeżeli chcecie, grajcie w gry forumowe - ja też grałem. Jeżeli można grajcie. Nie protestujcie głupio, jeśli i tak wiecie, że nic to nie zrobi, a wasze posty przemieniają się w spam!

Dziękuję za uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 10:35, wdowiakm napisał:

> Ekchm ekchm nieprawda nieprawda :P Kerotha nie traktował nu i tych co pisali w
urodzniy;P
> Konsuli też nie traktuje tak samo i mordki:P HEhe (czepialski mode off)

Czepiasz się najmniejszych szczegółów :D
Gratuluję awansu :))

Panocku w staty lookaj awansowalem kawalek czasu temu juz


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 23:37, Ponury Żniwiarz napisał:

Panocku w staty lookaj awansowalem kawalek czasu temu juz

Wiesz rzadko tam zaglądam, a że masz nowy status dopiero dzisiaj zobaczyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 23:48, wdowiakm napisał:

> Panocku w staty lookaj awansowalem kawalek czasu temu juz
>
Wiesz rzadko tam zaglądam, a że masz nowy status dopiero dzisiaj zobaczyłem :)

ja juz prawie wogole na grami nie bytuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 23:54, Ponury Żniwiarz napisał:

ja juz prawie wogole na grami nie bytuje


Może dlatego nie widziałem, że awansowałeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 13:59, Luk Zombi napisał:

Nareszcie Sekretarz - jeszcze jeden poziom i wprowadzę Megadyktaturę :)


Coś Ci ten awans szybko przyszedł, gratuluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 13:59, Luk Zombi napisał:

Nareszcie Sekretarz - jeszcze jeden poziom i wprowadzę Megadyktaturę :)


Gratuluję i witam wśród sekretarzy zajmij sobie biurko przy oknie jest najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli miedzy grawitacja i oddzialywaniami magnetycznymi a spamem istnieje jakaś zaleznosc wg ciebie?

ew chodziło ci o zatonie utonie etc co byłoby poprawnym środkiem stylistycznym (metaforą) bo nie chce mi sie mówić z czym stawanie sie kojarzy (te korki etc:P)

Btw i mimo to gratki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2008 o 20:59, Ponury Żniwiarz napisał:

Czyli miedzy grawitacja i oddzialywaniami magnetycznymi a spamem istnieje jakaś zaleznosc
wg ciebie?

Nie, użyłem tego bo fajnie brzmi, ale skoro poruszyłeś ten temat:

Istnieje zależność między polem magnetycznym a spamem. Siły na polu magnetycznym są wywołane poprzez ruch elektronów. Pole magnetyczne może być objawem istnienia przepływu prądu. Uporządkowany ruch elektronów to inaczej prąd elektryczny. Może być to też inna cząsteczka (np. jon) jeżeli ośrodkiem przepływu prądu jest gaz, ale w tej chwili interesuje nas metal. Komputer pobiera cholernie dużą/ dużą/ średnią / małą ilość prądu (zależy jaki..)

W komputerze istnieje więc duży przepływ elektronów, więc komputer może wytworzyć pole elektromagnetyczne. Jak wiadomo komputer podłączony do internetu i mające stałe źródło zasilania będzie ściągał więcej spamu niż komputer z internetem bez źródła zasilania. Co więcej komputer odłaczony od prądu w ogóle nie ściąga spamu!!

Podsumowując: nieważne jaki masz internet, komputer, pocztę i programy antyspamerskie, spam zostaje przyciągnięty przez pole elektromagnetyczne wywołane przez prąd, więc aby zabezpieczyć się przed spamem wyłącz komputer!!

Aha i dzięki za gratulacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.10.2008 o 20:36, Kalejdoskop86 napisał:

Muszę coś powiedzieć... pamiętacie protesty, że temat o filozofii kału jest lepszy od
gier forumowych? Mój temat? Albo mój post, który miał tylko jeden wyraz i masę uśmieszków,
które nic właściwie nie mówiły?
Ktoś powiedział, że kiedyś to pisałem ładnie, składnie, zrozumiale i na temat, przemyślanie
pisałem. Uświadomiłem sobie, jak nisko upadłem. Jeszcze więcej takich głupich rzeczy
to bym warna albo degrad dostał, co oczywiście nie jest fajne.
Uświadomiłem sobie, że niszczę swoją reputację na forum. Jęczę, że mam tyle postów, a
nadal delegatem jestem mimo żadnego degrada. Chyba słusznie jestem delegatem... forumowicze
z tytułem "przewodniczący" nie rozmawiają w ten sposób, w jaki ja rozmawiałem przez parę
dni...
Nawołuję również: piszcie, jakby to była poezja! Jeżeli chcecie, grajcie w gry forumowe
- ja też grałem. Jeżeli można grajcie. Nie protestujcie głupio, jeśli i tak wiecie, że
nic to nie zrobi, a wasze posty przemieniają się w spam!

Dziękuję za uwagę.


Spokojnie ;P. Kalejdoskop każdemu się zdarzają wpadki ^^. Też pisałem kiedyś głupie posty :P. Często też dzisiaj piszę posty 1-dno zdaniowe ;P. Pisz regularnie i nie myśl o awansie ;P. Ja się co jakiś czas upominałem tutaj i jedynie mi to przedłużało czas ^^... No i tak po roku awansik ^^. Sztuką jest cierpliwość ! ;).
No cóż życzę Ci powodzenia w odbudowie reputacji na forum ;). I życzę szybkiego awansu ;P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 19:33, raven91 napisał:

Właśnie dzisiejszego dnia kilka minut po północy wróciłem z trwającej blisko pół roku
delegacji i dołączyłem do grona Przewodniczących :)


No to gratuluję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 19:33, raven91 napisał:

Właśnie dzisiejszego dnia kilka minut po północy wróciłem z trwającej blisko pół roku
delegacji i dołączyłem do grona Przewodniczących :)

No to gratulacje! U mnie to trwa "troszkę" dłużej niż pół roku... Może kiedyś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2008 o 17:14, garrick napisał:

Spokojnie ;P. Kalejdoskop każdemu się zdarzają wpadki ^^. Też pisałem kiedyś głupie posty
:P. Często też dzisiaj piszę posty 1-dno zdaniowe ;P. Pisz regularnie i nie myśl o awansie
;P. Ja się co jakiś czas upominałem tutaj i jedynie mi to przedłużało czas ^^... No i
tak po roku awansik ^^. Sztuką jest cierpliwość ! ;).

Może cię to zdziwi, ale byłeś jedną z osób, która mnie podbudowała. Pisałeś, że kiedyś ja pisałem na forum z sensem, zrozumiale... no i jeszcze KŁEJK, który jakoś przestał mnie lubić. :P

Dnia 19.10.2008 o 17:14, garrick napisał:

No cóż życzę Ci powodzenia w odbudowie reputacji na forum ;). I życzę szybkiego awansu
;P.

Dzięki. :)
Awans to myślę, że będzie kiedyś (musi być! każdy prędzej czy później awansuje, jak będzie się regularnie na forum udzielał) , a co do odnowy reputacji na forum - cóż, mam nadzieję, że nie jest za późno. :)

@raven91
Gratuluję! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się