poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 25.04.2006 o 22:42, KrzysztofMarek napisał:

Mamy w domu Win95 - nieużywany, dwa Win98 (obydwa w użyciu), dwa Win2000 (oba w użyciu) i jeden
WinXP (w użyciu) Mam stały numer IP, aktywowany Office 2003, aktywowany WinXP aktywowane 2
Internet Security Symanteka i Norton System Works... Innych już nie liczę... ;)


Może już się nie licytujmy - ja mam tylko o Windows 95 mniej :P
EOT :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 08:54, paweusz napisał:

Że się tak wtrącę, ale czy to temat ile mam oryginalnych (legalnych) programów. Chyba was trochę
poniosło. No ale jeśli wam to odpowiada, to piszcie dalej ;) To tylko moje skromne zdanie...

Oj, nie mogłem się powstrzymać po takiej wymianie postów powyżej. Ok, już nie offtopicuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie ten temat się już tu pojawił ale mimo to zapytam: kto to jest BlackBomb i co on robi, że ma średnią postów: 77 (przy biednym w tej sytuacji wyniku Humana 27)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 09:11, GeoT napisał:

Pewnie ten temat się już tu pojawił ale mimo to zapytam: kto to jest BlackBomb i co on robi,
że ma średnią postów: 77 (przy biednym w tej sytuacji wyniku Humana 27)??

Nowy użytkownik co dopiero poznaje uroki forum... :) Średnią znaków na post ma nie najgorszą jak na początek. (ja miałem gorsze początki) może wyrośnie na porządnego forumowicza. Pożyjemy, zobaczymy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 09:11, GeoT napisał:

Pewnie ten temat się już tu pojawił ale mimo to zapytam: kto to jest BlackBomb i co on robi,
że ma średnią postów: 77 (przy biednym w tej sytuacji wyniku Humana 27)??

To ja przez całą kadencje napisałem 75 postów, a on ma taką średnią... wow. On cały czas chyba coś pisze, ale chyba nic konkretnego, bo jakoś żaden jedo post nie zwrócił mej uwagi, może niuważnie patrzyłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale tu chyba wogóle jest jakis błąd. Porównajcie średnią postów na drugim printscreenie z ilością wszystkich postów na pierwszym (jest mniejsza). Jak to możliwe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No bo to nie jest właśnie pewne czy wyrośnie dobry forumowicz czy świetny spamowicz:) Bo i ten i ten mogą pisać bardzo dużo:) Tylko zależy co będą pisać:) Ale jak mówisz pożyjemy zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 09:18, GeoT napisał:

Ale tu chyba wogóle jest jakis błąd. Porównajcie średnią postów na drugim printscreenie z ilością
wszystkich postów na pierwszym (jest mniejsza). Jak to możliwe?

Rzeczywiście... może jest niecały dzień i jest dzielone przez jakieś 0,96 dnia? ;) Albo błąd, albo tak jak mówie, ale raczej to pierwsze. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dwa pytania:
Widzę że część z Was ma pod postami różnego typu sentencje, czy ktoś mi wytłumaczy gdzie się je dopisuje bo nie potrafię tego nigdzie znaleźć ???
Druga sprawa do AVATAR, jak się go dodaje i czy isnieje wogóle taka możliwość ???
Z góry dzięki za pomoc !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 09:41, Pablor napisał:

Ale na AVATARA
czekam.

My też wszyscy czekamy, gdyż takiej opcji póki co bądź wogóle na tym forum nie będzie. Pytania czy to wogóle będzie zadawaliśmy CDP wielokrotnie jednak nigdy nie uzyskaliśmy odpowiedzi i nas też to wszystko bardzo nurtuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 09:45, Kukowsky napisał:

My też wszyscy czekamy, gdyż takiej opcji póki co bądź wogóle na tym forum nie będzie. Pytania
czy to wogóle będzie zadawaliśmy CDP wielokrotnie jednak nigdy nie uzyskaliśmy odpowiedzi i
nas też to wszystko bardzo nurtuję.

Poczekamy zobaczymy . Wiadomo że jak się na coś bardzo bardzo czeka to się dłuży .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 09:48, spider88 napisał:

Poczekamy zobaczymy . Wiadomo że jak się na coś bardzo bardzo czeka to się dłuży .


Może się dłuży ale jaka radość jak w końcu będzie :D
Swoją drogą nie jestem na tym forum tak długo, aby pamiętać wizytówki, a chętnie bym zobaczył jak to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2006 o 12:30, RedFox napisał:

> Poczekamy zobaczymy . Wiadomo że jak się na coś bardzo bardzo czeka to się dłuży .

Może się dłuży ale jaka radość jak w końcu będzie :D
Swoją drogą nie jestem na tym forum tak długo, aby pamiętać wizytówki, a chętnie bym zobaczył
jak to wygląda.

Zobacz pod tyma adresem http://www.cdprojekt.cz jest to Czeska strona CDP , kiedyś przed Gram.pl tak to właśnie wyglądało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się