poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 25.11.2009 o 00:08, SpecShadow napisał:

A skoro o tym mowa - też takowego maila dostałem :]
Nie osiem miesięcy ani dwa lata a niecały rok czekania. O zakładaniu nowego konta nie
myślę jeszcze :]

Gratulacje ;p ja tam sobie po prostu piszę ;p a mejla moooże kiedyś dostanę ;d To co stawiasz teraz alkohol ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.11.2009 o 23:00, Shlafrok napisał:

Prawda to, chociaż przyznasz że sam mejl od ekipy to fajny ficzer,


Wątpliwy raczej, e-mail generowany jest automatycznie. W sumie zagubił mi się chyba na poprzednim koncie e-mail, także... mhm... nie raczej nie ma żadnej wartości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi rozwiac Twoje marzenia:

Witaj,
[...] bla, bla, bla ;) [...], będąc zaufanym KC gram.pl, macie również prawo do samookreślenia się poprzez stworzenie własnego postępowego tytułu, godnego zapamiętania przez historię.

pozdrawiamy,

KC gram.pl
----------------------------------------------------
Ta wiadomość została wysłana automatycznie przez portal gram.pl.
Prosimy na nią nie odpowiadać!



Coz. Przynajmniej od razu wiadomo, ze sie zostalo Wlasnotytulowcem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2009 o 17:41, szerszen-45 napisał:

Wątpliwy raczej, e-mail generowany jest automatycznie.


Jasne, do tego jakoś sam doszedłem.
Gdyby został napisany przez nie-robota, nie byłby fajny, ale uberfajny. A tak jest tylko fajny, mimo wszystko mało gdzie spamują Ci na skrzynce, bo napisałeś trzy tysiące postów. :]

->Piotrek K
To samo. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.11.2009 o 20:26, Swintuch napisał:

No co Wy najpopularniejszego skrótu na gg nie znacie? Oczywiście, że KC = Kocham Cię
;]


Tak, szczególnie w połączeniu KC PZPR ;]
Ja się ostatnio zaczynam bać o swój status, od momentu degradacji na WT miałem już 2 warny za darmo i zapowiedź, że kolejne to degrad. Nie chcę się rozstawać ze swoim tytułem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 16:22, Budo napisał:

Tak, szczególnie w połączeniu KC PZPR ;]
Ja się ostatnio zaczynam bać o swój status, od momentu degradacji na WT miałem już 2
warny za darmo i zapowiedź, że kolejne to degrad. Nie chcę się rozstawać ze swoim tytułem
:/

To będziesz musiał po prostu albo bardzo bardzo bardzo uważać albo po prostu dostań tego degrada i sobie za rok odrobisz tego WT''ka ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Młynar dobrze mówi, jak spamowanie ma dawać radość jak nie zbliża do kolejnego tytułu ? ;) Jak ja dostanę WT to będę mógł spokojnie coś odwalić i zbierać sobie znowu na WT. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale powiedz po co ? :D Nie lepiej skończyć spamować jak ci wskoczy WT, bo mi by się nie chciało rok od nowa robisz WT chyba, że by już po 1 roku mi się znudził xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 20:15, AssaxoN napisał:

Ale powiedz po co ? :D Nie lepiej skończyć spamować jak ci wskoczy WT, bo mi by się nie
chciało rok od nowa robisz WT chyba, że by już po 1 roku mi się znudził xD.

To może kiedy już Ci ten WT się znudzi to wtedy degrada można dostać. Bo jak już osiągnie się ten najwyższy status to co dalej? Odejść z forum? Nieeee to by było bez sensu ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 16:36, Albii napisał:

Młynar dobrze mówi, jak spamowanie ma dawać radość jak nie zbliża do kolejnego tytułu
? ;) Jak ja dostanę WT to będę mógł spokojnie coś odwalić i zbierać sobie znowu na WT.
:)


nie ma jak to nastawienie.... ale z drugiej strony zawsze potem masz kolejny rok walki o tytuł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z czystej ciekawości zapytam: czy po osiągnięciu statusu WT można sobie ten tytuł swobodnie zmieniać? Czy jest to jednorazowy wybór? BTW, chyba zbliżam się wielkimi krokami do awansu, śmiesznie by było gdyby ten właśnie post okazał się tym właśnie "awansującym" xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2009 o 21:31, Konrad512 napisał:

Z czystej ciekawości zapytam: czy po osiągnięciu statusu WT można sobie ten tytuł swobodnie
zmieniać? Czy jest to jednorazowy wybór?

Można go zmieniać dowolnie.

Dnia 26.11.2009 o 21:31, Konrad512 napisał:

BTW, chyba zbliżam się wielkimi krokami do awansu, śmiesznie by było gdyby ten właśnie post okazał się tym > właśnie "awansującym" xD

Takie przeczucie się na nic nie przydaje, z reguły nawet nie zauważysz jak awansowałeś jak już masz wyższy status.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak przejdę grę to jak mam wszystko zaliczone na 100% funu nie daje mi już zwiedzanie świata, czy podziwianie widoków, wolę grać już od nowa, albo rozwalać przeciwników mają mega skille, uzbrojenie itd... Kurczę, za dużo Risena. ;) Bo bana nie opłaca się dostawać, bo trzeba czekać, aż odbanują, o ile to zrobią. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pierniczysz Budo, pierniczysz. WT to wcale nie jest jakiś uber cool bajer coby się tym jakoś bardzo przejmować. Imo o wiele ważniejsza od tego zakichanego napisu jest sama chęć do pisania i wymieniania poglądów na forum - trzeba mieć tylko z kim a z tym właśnie jest coraz gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja jakbym przeszedł grę to by sobie już w nową grę grał :D. Nie no ja jakbym już osiągnął WT to bym już skończył z tym kontem i zaczął na nowym :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.11.2009 o 00:09, Tyler_D napisał:

Pierniczysz Budo, pierniczysz. WT to wcale nie jest jakiś uber cool bajer coby się tym
jakoś bardzo przejmować. Imo o wiele ważniejsza od tego zakichanego napisu jest sama
chęć do pisania i wymieniania poglądów na forum - trzeba mieć tylko z kim a z tym właśnie
jest coraz gorzej.

Pewnie tak, aczkolwiek jeśli już komuś udało się zdobyć najwyższą rangę, to utrata
jej mogłaby być bardzo smutna tym bardziej jeśli już przez dłuższy czas się do niej
przyzwyczaił. Niby te rangi nic nie znaczą, ale ja osobiście np, nie chciałbym być wywrotowcem,
albo bumelantem, heh jak to w ogóle brzmi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się