poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2006 o 10:42, JayC napisał:

Chciałbym już być Obywatelem, bo wstyd mi pisać pod rangą Bumelant ;(...


Jak będziesz tak myślał, to nigdy Obywatela nie osiągniesz. Musisz pisać posty, udzielać się na forum... Niedługo będziesz Przodownikiem. :) Cierpliwości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedługo... ale jak długo? A zresztą, muszę się więc skupić na pisaniu postów o wyższej jakości, i nie jechać jak chińczy ze skapetkami - ilość, a nie jakość :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 10:49, JayC napisał:

Niedługo... ale jak długo? A zresztą, muszę się więc skupić na pisaniu postów o wyższej jakości,
i nie jechać jak chińczy ze skapetkami - ilość, a nie jakość :D.


Zawsze możesz założyć nowe konto a do starego się nie przyznawać. Rozpoczniesz wtedy jakby nowe forumowe życie ;). No chyba, że masz jakąś wiertualną kasę w sklepie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co będzie z jego nickiem? Może mu się podoba??? Ja bym nigdy, nawet po degradzie do wywrotowca, nie opuścił mojego konta ;), bo po prostu lubię ten nick ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 10:49, JayC napisał:

Niedługo... ale jak długo? A zresztą, muszę się więc skupić na pisaniu postów o wyższej jakości,
i nie jechać jak chińczy ze skapetkami - ilość, a nie jakość :D.

Dokładnie jak bardziej angarzujesz się w piasnie, pomaganie, zabae itd na forum to statusy wskakuję zanim się obejrzysz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc: konta nie zmienię, bo mam 120 wPLN na koncie, a to byłaby jednak jakaś strata. A nick jest stary, ale przyzwyczaiłem się do niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się nowy stopień!!! Tylko dla wyróżnionych użytkowników kolektywu :P. Trzeba mieć bardzo fajną, fanowską stronę :P...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 12:13, mallard napisał:

Ja bym ci radził załatwić jakiś porządny avatar.

Też myślałem o avatarze, ale nie mam pomysłu. Ale wiem, co ustawię... :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też myślałem, tylko, że nie mam po co. Nie mogę ustawić avatara, nie mogę wysłać obrazka na forum. Ale cieszę się, że mogę pisać tekst :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 11:27, JayC napisał:

A więc: konta nie zmienię, bo mam 120 wPLN na koncie, a to byłaby jednak jakaś strata. A nick jest stary, ale przyzwyczaiłem się do niego.

Poza tym pewne znaczenie ma również data rejestracji na forum. Z doświadczenia wiem, że niektórzy potem się przechwalają wcześniejszą datą :-D

Ale widziałem kilka Twoich innych postów (m.in. w wątku o odtwarzaczach mp3). Piszesz sensownie i sądzę, że ten degrad to była przypadkowa wpadka. Nie przejmuj się nim więc i pisz dalej. Potem będziesz mógł to nawet wykorzystać w dyskusji, jako argument (że masz doświadczenie ;-)
Nie wiem jak długo trwa awans z bumelanta na obywatela ale nie sądzę żeby to było zbyt długo. Awans z obywatela na robotnika następuje w ciągu 2 - 3 dni. Przypuszczam, że to powinny być wielkości porównywalne. Są to przecież sąsiadujące stopnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 12:41, Wasizi napisał:

Nie mogę ustawić avatara, nie mogę wysłać obrazka


Może to zależy od przeglądarki? Ja na IE z Avant Browser nie mogłem ustawić ava i zamieszczać obrazków, a na Firefox już było to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się