poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2006 o 14:26, Mroczny Elf99 napisał:

Na czym polegał awans za zasługi oczywiście jezeli nie jest to zadna tajemnica???

Niejaki Keroth zorganizowal zbiorke pieniedzy na prezent dla CDP, przeprowadzil cala akcje, a pozniej wreczyl go ludziom z CDP. Za to zostal nagrodzony awansem o jeden stopien wyzej...
PS. Mam prosbe. Nie cytuj calego posta, gdy chcesz sie spytac tylko o specyficzna czesc. Latwiej wtedy odnalezc potrzebne informacje :)



>>> Bumber

>> Zapomniałeś o awansie na Moderatora! Że to niby też kwestia punktów, co? ;P
Nie jest to awans w doslownym tego slowa znaczeniu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czyli o ile dobrze wszystko zrozumiałem sprawa wyglada nastepujaco. Jeli juz sie zdecyduje napisac jakis post ilosc moich punktów ulegnie zmianie1 jeli napisze jakas głupotę to spadnie z kolei jesli napisze cos mądrego albo ładnego heh to sie delikatnie podniesie tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, napisałem już tyle postów, a nadal jestem Bumelantem... miejmy nadzieję, że jak jutro wstanę i otworzę oczęta to ujrzę rangę Obywatel pod nickiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 14:32, Piotrek K. napisał:

Nie jest to awans w doslownym tego slowa znaczeniu ;-)


Ale w statystykach jest +4? Jest. Więc awans się liczy. I to jaki awans. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 14:41, JayC napisał:

Kurczę, napisałem już tyle postów, a nadal jestem Bumelantem... miejmy nadzieję, że jak jutro
wstanę i otworzę oczęta to ujrzę rangę Obywatel pod nickiem.

Jeśli dobrze wnioskuję, to piszesz teraz dużo postów, bo chcesz wrócić do obywatela, jeśli taak robisz, to trochę czasu to Ci zajmie. Moim zdaniem jest lepiej pisać postu od czasu do czasu, niż napisać dużo w małym odstępie czasowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt, piszę teraz dużo, ale dlatego, że spodobało mi się forum i nie mam nic lepszego do roboty :D. No i dlatego, że może sobie pomoge w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorry za podwójnego posta, ale nie mogłem się powstrzymać.

Mieliśmy w tym temacie wątek szatana i trzech szóstek. A więc chcę powiedzieć, że jestem na forum od, dokładnie, 06.06.06 r. :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 15:55, JayC napisał:

Mieliśmy w tym temacie wątek szatana i trzech szóstek. A więc chcę powiedzieć, że jestem na
forum od, dokładnie, 06.06.06 r. :D.


Żebyś tylko nie dostał z tego powodu klątwy. Bo po forum kręci się kilka takich, co tylko czekają na ofiarę. Wieczny Bumelant? Oby nie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.09.2006 o 15:55, JayC napisał:

Mieliśmy w tym temacie wątek szatana i trzech szóstek. A więc chcę powiedzieć, że jestem na
forum od, dokładnie, 06.06.06 r. :D.


A co powiesz, jak ja powiem Ci, że to moje urodziny ;P
Ciasteczkowy potwór to tylko przykrywka :>

btw tak sobie myślałem i wpadłem na takie coś. A-cis został przewodniczącym mając 1200 postów, a sekretarzem mając 2000. Z tego i poprzednich awansów można wywnioskować, że własny tytuł dostanie mając 3600 postów, poprawcie mnie jeśli źle myślę :>
U mnie to pewnie będzie 36 000 postów, ale co tam, trybu życia nie zmienie ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 15:58, Bumber napisał:

Wieczny Bumelant? Oby nie... :)


Tego się właśnie boję. Zostałem dzisiaj nawet najaktywniejszym użytkownikiem, a nadal nic :D. No, ale podobno niewiele mi brakuje, więc nie będę się zamartwiał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 14:41, Bumber napisał:

> /.../> Ale w statystykach jest +4? Jest. Więc awans się liczy. I to jaki awans. ;P

Możesz to traktować jako awans, bo to pewnym awansem jest. Ale przede wszystkim, jest to wzięcie na siebie dodatkowych obowiązków, nie sądź, że czytanie tych wszystkich głupot, które my wypisujemy na forum jest przyjemnością. To ciężka praca, wykonywana społecznie. Jeśli nie wierzysz, spróbuj sam poczytać wszystkie pojawiające się posty. Oczywiście, moderator ma pewne narzędzia, programy, które ułatwiają mu moderowanie. Ale roboty ma multum i tak dzień w dzień...
O wiele łatwiej jest być zwykłym forumowiczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ ja doskonale rozumiem. Między moderowaniem a bestroskim siedzeniem na forum jest duża różnica, którą tak ładnie opisałeś. :) Chodziło mi tylko o to, że jednak awans był. Statystyki ujęły go jako +4. Po takim awansie normalne jest, że na barki spada multym obowiązków. Nie mówiąc już o tym, że ciągle ktoś patrzy na ręce. Nie do pozazdroszczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Forumowy Moderator jest swego rodzaju ideałem polityka. Człowiek mający ogromną władze jednocześnie otrzymuje ogromne obowiązki. Władzy nie nadużywa i korzysta z niej tylko po to by zapewnić społeczeństwu forumowiczów możliwość spokojnej (zostawić mi te baseballe :->) kulturalnej dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 14:24, Piotrek K. napisał:

Za komuny mogles pisac tylko to na co pozwalala wladza - tutaj mozesz pisac wszystko co nie lamie rgulaminu.

- - - - -
Nie zebym sie czepial, ale akurat tutaj wychodzi na to samo ;D

Pytalem sie juz kiedys o to, ale nikt mi nie odpowiedzial - nie dziwi was, obywateli tego tematu, brak mozliwosci zmiany wlasnego tytulu gdziekolwiek ? Przeciez na starym forum kazdy mial taka opcje, zaleznie od ilosci punktow zablokowana badz odblokowana a tu nic. Moze tak naprawde nie ma wlasnego tytulu ? To by tez tlumaczylo dlaczego moderatorzy go nie maja ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 16:19, LifaR napisał:

> /.../ nie dziwi was, obywateli tego tematu,
brak mozliwosci zmiany wlasnego tytulu gdziekolwiek ? /.../

Nie dziwi. Za jakieś pół roku pojawi się taka opcja, u A-cis''a, u mnie, albo u HumanGhosta. Zakładając oczywiście, że żaden z nas nie poleci w dół "za niewinność" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję!

Przyznaję, nie spodziewałem się, że tak szybko "padnie kolejny Sekretarz" :) . A jednak...

Żebym ja się wreszcie wspiął... Niestety, kiedy rzucam spojrzeniem na otaczających mnie Brygadzistów (w Statystykach), to aż się boję. Na szczęście, jeden Przewodniczący jest pode mną, być może nadejdzie kolejny w czasie niedalekim, hihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 16:11, Hubi Koshi napisał:

Forumowy Moderator jest swego rodzaju ideałem polityka. Człowiek mający ogromną władze jednocześnie
otrzymuje ogromne obowiązki. Władzy nie nadużywa i korzysta z niej tylko po to by zapewnić
społeczeństwu forumowiczów możliwość spokojnej (zostawić mi te baseballe :->) kulturalnej
dyskusji.


NO cóż, ja bym raczej powiedział, że nie ideałem, bo nikt nie jest idealny i nie wszyscy władzy nie nadużywają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 18:23, Vaxinar napisał:

NO cóż, ja bym raczej powiedział, że nie ideałem, bo nikt nie jest idealny i nie wszyscy władzy
nie nadużywają.

Fakt odrobine nadużyłem tego słowa, jednak moderatorzy na Gram.pl bardzo starannie wywiązują się ze swoich obowiązków i RACZEJ władzy nie nadużywają, jedynym który to robił (a przynajmniej był o to posądzany) był niejaki kNOT, a jednak i jemu pomimo jego ostrości można było często (w przypadku kar) racje przyznać, chociaż były tez sytuacje że budził spory sprzeciw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się