poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 01.09.2006 o 14:09, Hubi Koshi napisał:

To jest Szatan wersja Mix Plus z Turbodoładowaniem i pneumatycznym wyrywaczem serc (Patent
należący do firmy Mr Jedi & Chomik Alfred & Gumowy Kurczak Barnaba)


Teraz już rozumiem :D. Dzięki za wyjaśnienia :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co jest ważniejsze aby otrzymac awans czs jaki sie spedza na forum czy to co sie na nim pisze?? a moze obie rzeczy sa jednakowo wazne> czy jednak któraś stoi wyżej???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 14:11, Mroczny Elf99 napisał:

co jest ważniejsze aby otrzymac awans czs jaki sie spedza na forum czy to co sie na nim pisze??
a moze obie rzeczy sa jednakowo wazne> czy jednak któraś stoi wyżej???


Z tego, co mi wiadomo, jeśli jest się na forum krótko, a dużo się pisze, to szybciej się otrzyma awans, niż osoba, która tylko siedzi na forum i czyta. Ale to tylko moje zrozumienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 14:12, JayC napisał:

> co jest ważniejsze aby otrzymac awans czs jaki sie spedza na forum czy to co sie na nim
pisze??
> a moze obie rzeczy sa jednakowo wazne> czy jednak któraś stoi wyżej???

Z tego, co mi wiadomo, jeśli jest się na forum krótko, a dużo się pisze, to szybciej się otrzyma
awans, niż osoba, która tylko siedzi na forum i czyta. Ale to tylko moje zrozumienie.

chyba masz racje! ale co ma do tego przeglądarka??? ze niby jak odpale na fire foxie to szybciej uzyskam awans??? nie to chyba nie mozliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 14:11, Mroczny Elf99 napisał:

co jest ważniejsze aby otrzymac awans czs jaki sie spedza na forum czy to co sie na nim pisze??
a moze obie rzeczy sa jednakowo wazne> czy jednak któraś stoi wyżej???


Liczy sie liczba postów i odtsep między nimi. Im więcej piszesz, tym więcej dostajesz punktów potrzebnych do awansu, ale pamiętaj żeby nie smiecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 14:11, Mroczny Elf99 napisał:

co jest ważniejsze aby otrzymac awans czs jaki sie spedza na forum czy to co sie na nim pisze??
a moze obie rzeczy sa jednakowo wazne> czy jednak któraś stoi wyżej???

W sumie to chyba obie, przede wszystkim ten system naliczania punktów za posty (licza się tylko te które napiszesz w odstępie minimum godziny między sobą) ogranicza wpływ jakiegokolwiek spamu. Dlatego najlepiej jest sporo siedzieć na forum oraz pisać sensowne posty (bezsensownymi narażasz się na nieprzyjemności ze strony modów)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 14:14, Mroczny Elf99 napisał:

chyba masz racje! ale co ma do tego przeglądarka??? ze niby jak odpale na fire foxie to szybciej
uzyskam awans??? nie to chyba nie mozliwe


Jeżeli chodzi o przeglądarkę, to w tym miejscu polemizowałbym :D. Sam korzystam tylko z Firefoxa, no i na początku nie doczekałem się wyższego od Obywatela (Robotnika?), a teraz nie mogę doczekać się Obywatela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to troche jak za komuny!!! jestes kontrolowany co napiszesz i musisz uwazac zeby nie powiedziec czegos złego co sie moze komus nie spodobać. a co jesli np bym tylko był na forum przez dłuzszy czas lecz kompletnie sie nie udzielał! czy wtedy tez zostana mi przyznane jakies pumkty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 14:18, Mroczny Elf99 napisał:

to troche jak za komuny!!! jestes kontrolowany co napiszesz i musisz uwazac zeby nie powiedziec
czegos złego co sie moze komus nie spodobać. a co jesli np bym tylko był na forum przez dłuzszy
czas lecz kompletnie sie nie udzielał! czy wtedy tez zostana mi przyznane jakies pumkty??


Raczej nie, bo jak tu ktoś już napisał, chodzi o posty pisane w co najmniej godzinnych odstępach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 14:01, MonkOfWar napisał:

Uwaga! Nadszedł Czas... Czas, by odkryć sekret Sekretarzy... Sami zobaczcie, ach!

Wszystko moge zrozumieć. 6666, szatan, te rzeczy ...
Ale dlaczego obrazek nosi podpis Łobuzy !!!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 14:20, JayC napisał:

> to troche jak za komuny!!! jestes kontrolowany co napiszesz i musisz uwazac zeby nie powiedziec

> czegos złego co sie moze komus nie spodobać. a co jesli np bym tylko był na forum przez
dłuzszy
> czas lecz kompletnie sie nie udzielał! czy wtedy tez zostana mi przyznane jakies pumkty??


Raczej nie, bo jak tu ktoś już napisał, chodzi o posty pisane w co najmniej godzinnych odstępach.

rozumiem. w sumie to dobrze bo bez sensu by było jesli bys mogl tylko siedziec i nic nie robic. bo ot tak bym zostawił na cała noc!hehe budze sie rano patrze! O! przodownik!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 14:21, A-cis napisał:

> Uwaga! Nadszedł Czas... Czas, by odkryć sekret Sekretarzy... Sami zobaczcie, ach!
Wszystko moge zrozumieć. 6666, szatan, te rzeczy ...
Ale dlaczego obrazek nosi podpis Łobuzy !!!!! :-D


To taka złośliwość spowodowana zazdrością... A może to sam szatan dopisał? Kto wie... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 14:18, Mroczny Elf99 napisał:

to troche jak za komuny!!!

Za komuny mogles pisac tylko to na co pozwalala wladza - tutaj mozesz pisac wszystko co nie lamie rgulaminu. Mozesz pisac jaka konkurencja jest wspaniala, ze nie podoba Ci sie idea gram.pl ani forum. Dopoki miescisz sie w ramach egulaminu to wszystko jest ok.

Dnia 01.09.2006 o 14:18, Mroczny Elf99 napisał:

musisz uwazac zeby nie powiedziec czegos złego co sie moze komus nie spodobać.

Patrz wyzej. Odmienne zdanie od innych jest ok.

Dnia 01.09.2006 o 14:18, Mroczny Elf99 napisał:

czy wtedy tez zostana mi przyznane jakies pumkty??

Punkty sa tylko i wylacznie za posty. Bez punktow nie ma awansu. Awanse za zaslugi na rzecz forum/forumowiczow sa tak rzadkie, ze byl chyba tylko jeden taki przypadek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A no właśnie. Zostawiasz włączone forum gram.pl na noc i masz już status wyżej. A tu trzeba też umieć pisać z sensem i udzielać się ogólnie na forum. Tak mi powiedzieli :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cicha woda brzegi rwie ! Ja wiedziałem że jesteś za spokojny , teraz mamy dowodu ty łobuzie :P
Komuś mialem pogratulować Brygadzisty ale zapomnialem komu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 14:24, Piotrek K. napisał:

Punkty sa tylko i wylacznie za posty. Bez punktow nie ma awansu. Awanse za zaslugi na rzecz
forum/forumowiczow sa tak rzadkie, ze byl chyba tylko jeden taki przypadek...


Zapomniałeś o awansie na Moderatora! Że to niby też kwestia punktów, co? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.09.2006 o 14:24, Piotrek K. napisał:

> to troche jak za komuny!!!
Za komuny mogles pisac tylko to na co pozwalala wladza - tutaj mozesz pisac wszystko co nie
lamie rgulaminu. Mozesz pisac jaka konkurencja jest wspaniala, ze nie podoba Ci sie idea gram.pl
ani forum. Dopoki miescisz sie w ramach egulaminu to wszystko jest ok.

> musisz uwazac zeby nie powiedziec czegos złego co sie moze komus nie spodobać.
Patrz wyzej. Odmienne zdanie od innych jest ok.

> czy wtedy tez zostana mi przyznane jakies pumkty??
Punkty sa tylko i wylacznie za posty. Bez punktow nie ma awansu. Awanse za zaslugi na rzecz
forum/forumowiczow sa tak rzadkie, ze byl chyba tylko jeden taki przypadek...

Na czym polegał awans za zasługi oczywiście jezeli nie jest to zadna tajemnica???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się