poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 04.09.2006 o 10:51, JayC napisał:

...a ja na Robotnika. A metoda "Ze stoperem w ręku" naprawdę działa? Chodzi o pisanie po ok.
3 posty co godzinę.


Może i działa... Nie wiem, nie próbowałem. Jestem natomist pewien, że skutecznie odbiera większość przyjemności z pisania. Najlepiej udzielać się, gdy jest potrzeba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...tak jak na przykład teraz :D. Aha, to nie ma powodu do czekania, aż upłynie godzina, napisanie 3 postów i znowu czekania... będę pisał swoim tempem, czyli tak jak zawsze :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 10:51, JayC napisał:

...a ja na Robotnika. A metoda "Ze stoperem w ręku" naprawdę działa? Chodzi o pisanie po ok.
3 posty co godzinę.


Na pewno działa. Ale ktoś już naprawdę nie miałby co z życiem robić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Według mnie sposób pisaniem 3 postów na godzine jest nienajlpeszy. Ponieważ odbiera całą przyjemnaość bycia i pisania na forum. Lepiej pisac wiecej i przyjemniej a lepeij poczekać na stopień dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 10:54, Bumber napisał:

> ...a ja na Robotnika. A metoda "Ze stoperem w ręku" naprawdę działa? Chodzi o pisanie
po ok.
> 3 posty co godzinę.

Może i działa... Nie wiem, nie próbowałem. Jestem natomist pewien, że skutecznie odbiera większość
przyjemności z pisania. Najlepiej udzielać się, gdy jest potrzeba...


Święta racja. Ja tej metody też nie próbowałem, a z resztą to ja i tak pisze posty w dużych odstępach czasu tak około 10-45 min. Zależy jak popadnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 10:58, Filip92 napisał:

Według mnie sposób pisaniem 3 postów na godzine jest nienajlpeszy. Ponieważ odbiera całą przyjemnaość
bycia i pisania na forum. Lepiej pisac wiecej i przyjemniej a lepeij poczekać na stopień dłużej.

Wg mnie powinno się pisać wtedy, kiedy ma się coś sensownego do napisania i na temat. Jeżeli nie mam co napisać, to nic nie piszę cały dzień (tak jak np.wczoraj). Wyliczanie kiedy pisać i ile jest dla mnie głupie... Piszę spontanicznie, a awans jest tego następstwem. Bez kalkulacji i przemyśleń...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 10:58, Filip92 napisał:

Według mnie sposób pisaniem 3 postów na godzine jest nienajlpeszy. Ponieważ odbiera całą przyjemnaość
bycia i pisania na forum. Lepiej pisac wiecej i przyjemniej a lepeij poczekać na stopień dłużej.


Osobiscie nie rozumiem o co ci chodzi :) Jezeli mam cos do napisania w 3 tematach to pisze te posty od razu... i nie wiem czemu mialoby mi to zabierac przyjemosc pisania z forum ?;/ I ostatnie cos (nie wiem czy mozna to nazwac zdaniem) " Lepiej pisac wiecej i przyjemniej a lepeij poczekać na stopień dłużej. " tego za bardzo nie rozumiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 11:12, paweusz napisał:

Wg mnie powinno się pisać wtedy, kiedy ma się coś sensownego do napisania i na temat. Jeżeli
nie mam co napisać, to nic nie piszę cały dzień (tak jak np.wczoraj). Wyliczanie kiedy pisać
i ile jest dla mnie głupie... Piszę spontanicznie, a awans jest tego następstwem. Bez kalkulacji
i przemyśleń...


Do takiego podejscia do sprawy trzeba dorosnac. Na poczatku mojej zabawy z forum CDP (nie gram.pl) pisalem posty co godzine, ale juz w okolicach Rycerza mi sie to znudzilo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 11:12, paweusz napisał:

Wg mnie powinno się pisać wtedy, kiedy ma się coś sensownego do napisania i na temat. Jeżeli
nie mam co napisać, to nic nie piszę cały dzień (tak jak np.wczoraj). Wyliczanie kiedy pisać
i ile jest dla mnie głupie... Piszę spontanicznie, a awans jest tego następstwem. Bez kalkulacji
i przemyśleń...


Święta racja. Gdyby każdy miał takie podejście, to na pewno nie byłoby tylu głupich forumowych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 11:24, Klimos napisał:

Do takiego podejscia do sprawy trzeba dorosnac. Na poczatku mojej zabawy z forum CDP (nie gram.pl)
pisalem posty co godzine, ale juz w okolicach Rycerza mi sie to znudzilo.

Tak tylko że to zabija całą przyjemność z korzystania z forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 11:57, spider88 napisał:

Tak tylko że to zabija całą przyjemność z korzystania z forum.


Przede wszystkim sugeruje, że dany użytkownik w wielu sytuacjach skłania się ku pisaniu "na siłę", czego jak sądzę nikt tutaj nie pochwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 11:57, spider88 napisał:

Tak tylko że to zabija całą przyjemność z korzystania z forum.


Tez mowie, ze takie podejscie szybko sie nudzi, bo tak jak napisales odbiera cala przyjemnosc korzystania z forum. Do takiego podejscia, jak juz wspomnialem, trzeba dorosnac i zauwazyc, ze status jest jedynie dodatkiem do forum a nie odwrotnie. Jezeli kogokolwiek interesuje tylko nabicie wyzszego poziomu, to niech lepiej wlaczy sobie jakiegos RPGa i nie pisze tutaj glupot na sile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 12:03, Klimos napisał:

Tez mowie, ze takie podejscie szybko sie nudzi, bo tak jak napisales odbiera cala przyjemnosc
korzystania z forum. Do takiego podejscia, jak juz wspomnialem, trzeba dorosnac i zauwazyc,
ze status jest jedynie dodatkiem do forum a nie odwrotnie. Jezeli kogokolwiek interesuje tylko
nabicie wyzszego poziomu, to niech lepiej wlaczy sobie jakiegos RPGa i nie pisze tutaj glupot
na sile.

I takie coś powinno być napisane na czerwono na głównej stronie forum a jak ktoś już chce pisać w ten sposób niech to robi w tematch typu ....-gra i nikomu nie będzie przeszkadzał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 12:07, spider88 napisał:

> Tez mowie, ze takie podejscie szybko sie nudzi, bo tak jak napisales odbiera cala przyjemnosc

> korzystania z forum. Do takiego podejscia, jak juz wspomnialem, trzeba dorosnac i zauwazyc,

> ze status jest jedynie dodatkiem do forum a nie odwrotnie. Jezeli kogokolwiek interesuje
tylko
> nabicie wyzszego poziomu, to niech lepiej wlaczy sobie jakiegos RPGa i nie pisze tutaj
glupot
> na sile.
I takie coś powinno być napisane na czerwono na głównej stronie forum a jak ktoś już chce pisać
w ten sposób niech to robi w tematch typu ....-gra i nikomu nie będzie przeszkadzał .


Z tym czeronym napisem na górze głównej strony forum to świetny pomysł. Przyznam, że ja chciałbym jak najszybciej awansować, ale nie piszę, gdzie popadnie tylko tam, gdzie mam coś do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za gratulacje, obywatelu Przewodniczący :D. Teraz tylko na robola... a ile trwa awans na robola? Ok. trzy dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 15:32, marcin1930 napisał:

A ja zostalem zdegradowany :(
Mam pytanie czy ktos doszedl do "Własny Tytuł"????


Jeszcze nie. Własnego Tytułu można sie spoedziewać w okolicy początku roku, tak według mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.09.2006 o 15:32, marcin1930 napisał:

A ja zostalem zdegradowany :(
Mam pytanie czy ktos doszedl do "Własny Tytuł"????


Nie. Niedawno dwóch Przewodniczących awansowało na Sekretarza, więc na własny tytuł musimy jeszcze chwilę poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się