poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

gratuluje awansu na przewodniczącego :) odnosisz się zawsze do czegoś a nie czegoś :) mozna mówić poszłem zamiast poszedlem ;) w koncu i to się przyjmie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 20:11, KrzychW napisał:

E tam , nie przesadzaj.Tutaj niektóre posty są calkiem spore .Jak weźmiesz pod uwagę "Historyjkę"
, to dopiero się przekonasz ,blebleble...


Wątek historyjka ma całe wielkie jedno zdanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 20:16, morthi napisał:

mozna mówić poszłem zamiast poszedlem ;) w koncu i to się przyjmie :)

Można. Tylko jak to odmieniać? On poszł? :D Irytujące są takie błędy. Przynajmniej dla mnie.

A co do tego, że to jest spamerski wątek, to nie było przecież tak całkiem serio. Panowie - bez przesady :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie malutkie pytanko. Czy jest możliwe wbudowanie w Vilmarowe statystyki specjalnego mod-modułu. Znaczy takiego który mógłby pokazywać ile razy dany mod kogoś zbanował, zdegradował, ile tematów zamknął. Tak z czystej ciekawości pytam, fajnie by było rzucić okiem który mod jakie ma "osiągnięcia"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 22:38, Hubi Koshi napisał:

/.../. Tak z czystej ciekawości pytam, fajnie by było rzucić okiem który mod
jakie ma "osiągnięcia"

I jeszcze pewnia tego posta, za którego użytkownik dostał degrada? Za dobrze by było...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 22:38, Hubi Koshi napisał:

Tak z czystej ciekawości pytam, fajnie by było rzucić okiem który mod jakie ma "osiągnięcia"

No to kartka i ołówek w dłoń ;>
My przeglądamy forum w poszukiwaniu łamiących regulamin, Ty poszukaj naszej działalności :DD
Ostrzegam, diablo monotonna robota :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 22:48, skyler napisał:

Lepiej może nie ;P
Modki urządzałyby sobie zawody: kto więcej zamknie, kto wiecej zbanuje, zdegraduje ... lepiej
nie kusić losu ;)

Fakt już ktoś kiedyś straszył takim scenariuszem :-]
------->Krzysztof Marek
No faktycznie za dobrze by było pośmiać się z głupstw których ktoś naopowiadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 22:50, walgierz napisał:

No to kartka i ołówek w dłoń ;>
My przeglądamy forum w poszukiwaniu łamiących regulamin, Ty poszukaj naszej działalności :DD
Ostrzegam, diablo monotonna robota :)

Wierze, dla was coś takiego to prawie jak przekopywanie kopy węgla w poszukiwaniu diamentów (wiem wiem porównanie dość niecelne)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 22:51, Hubi Koshi napisał:

No faktycznie za dobrze by było pośmiać się z głupstw których ktoś naopowiadał.

Mnie to troszkę dziwi... niektórzy (nie mówię, że akurat Ty), traktują to jak sojego rodzaju suplement dawncyh, publicznych egzekucji :P
Mnie tam to specjalnie nie cieszy jak ktoś dostanie degrada, nawet za coś głupiego... a już na pewno wtedy, kiedy na niego w 100% zasługuje... wtedy to jest raczej przykre :/
Ani to fajne, ani śmieszne :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 22:54, Monastor napisał:

Ani to fajne, ani śmieszne :/

Mówią że głupote trzeba piętnować, ja osobiście jakoś niespecjalnie jestem fanem egzekucji, po prostu czasem chce sie dowiedzieć co się takiego stało że dany "towarzysz" oberwał degrada. Pytanie zadałem z czystej ciekawości, ogólnie dzięki temu wiedzielibyśmy jak ciężka jest praca moderatorów (bo mimo pozorów (bo mają władze i wogóle) nie należy ona ani do przyjemnych ani lekkich)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 22:38, Hubi Koshi napisał:

Mam takie malutkie pytanko. Czy jest możliwe wbudowanie w Vilmarowe statystyki specjalnego
mod-modułu. Znaczy takiego który mógłby pokazywać ile razy dany mod kogoś zbanował, zdegradował,
ile tematów zamknął. Tak z czystej ciekawości pytam, fajnie by było rzucić okiem który mod
jakie ma "osiągnięcia"

Nie dałoby rady, bo nie ma określonych zachowań modów podczas wykonywania tychże czynności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 22:57, Hubi Koshi napisał:

> Ani to fajne, ani śmieszne :/
Mówią że głupote trzeba piętnować, ja osobiście jakoś niespecjalnie jestem fanem egzekucji,
po prostu czasem chce sie dowiedzieć co się takiego stało że dany "towarzysz" oberwał degrada.

Jak to ktoś znany to można zapytać na gg... a jak ktoś nowy to raczej nie ma się chyba po co interesować... przynajmniej takie jest moje zdanie
Zawsze można zajrzeć tutaj ;)
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2731&u=2665
Ci, którzy chcą się podzielić przyczynami degrada mogą to zrobić... a jak ktoś nie chce to w sumie nie wypada się dowiadywać na siłę. To jest chyba raczej sprawa między modami i degradowanymi

Dnia 05.09.2006 o 22:57, Hubi Koshi napisał:

Pytanie zadałem z czystej ciekawości, ogólnie dzięki temu wiedzielibyśmy jak ciężka jest praca
moderatorów (bo mimo pozorów (bo mają władze i wogóle) nie należy ona ani do przyjemnych ani
lekkich)

IMO, to jest taki nieprzyjemny obowiązek... trzeba kogoś ukarać, a do tego zbiera się całą jego frustrację na siebie... czasami nawet szkoda mi degradowanych ludzi. Niektórzy mają taką dziwną reakcję, że na widok moda zaczynają zachowywać się jeszcze gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 22:54, Monastor napisał:

> /.../> Ani to fajne, ani śmieszne :/

Ale ciekawe. Chociażby dlatego, żeby dowiedzieć się, dlaczego ktoś dostał degrada -4. Ciebie to nie ciekawi? Bo mnie ciekawi. Prawdopodobnie dlatego, że miał dostać bana, ale dano mu szansę. Prawdopodobnie, ale człowiek jest ciekawy, chciałby wiedzieć, nie tylko się domyślać. I z drugiej strony warto sobie przypominać, czego należy unikać. Dlatego czytam zamknięte tematy. Też domyślam się dlaczego je zamknięto, ale chciałbym wiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 22:57, Hubi Koshi napisał:

Pytanie zadałem z czystej ciekawości, ogólnie dzięki temu wiedzielibyśmy jak ciężka jest praca moderatorów (bo mimo pozorów (bo mają władze i wogóle) nie należy ona ani do przyjemnych ani lekkich)

Ale co się naspamuję to moje...
Dzisiaj pierwszy raz od dłuższego czasu zajrzałem do statystyk Vilmara i zobaczyłem, że wbiłem się do Top 10 spamerów dnia. Jestem obok takich tuzów tego sportu jak Budo xD
A poważnie mówiąc, to piszę teraz 3-4 razy tyle postów co dawniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 23:01, Monastor napisał:

Niektórzy mają taką
dziwną reakcję, że na widok moda zaczynają zachowywać się jeszcze gorzej.

Bo mod to taki forumowy policjant, a wiesz zapewne jaka jest reakcja części młodzieży (i nie tylko) na policjantów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

He, widzę że trzeba zreformować Twoje poglądy, degrady bawią i uczą, a to że ktoś jest na tyle nierozgarnięty, żeby nie przzyjąć tego do siebie i dziwnie sie zaczyna zachowywać, to czasem też potrafi dostarczyć rozrywki. Ogólnie lepiej jak na forum jest spokój, szczególnie dla modów, ale czymże by ono było bez odrobiny rozrywki od takich jak szoszosz, rywin czy inne gwiazdy :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.09.2006 o 23:02, walgierz napisał:

Ale co się naspamuję to moje...
Dzisiaj pierwszy raz od dłuższego czasu zajrzałem do statystyk Vilmara i zobaczyłem, że wbiłem
się do Top 10 spamerów dnia. Jestem obok takich tuzów tego sportu jak Budo xD
A poważnie mówiąc, to piszę teraz 3-4 razy tyle postów co dawniej.


O ja, zostałem wyróżniony :>
Dżiz jaki zaszczyt :)
btw widzisz, jakbyś nie miał tego czerwonego napisu pod xywą to przydałoby Ci sie to do awansu, a tak to... może przynajmniej będziesz najaktywniejszym modem ;]

/ps naprawdę aż tak spamię? ]:-) /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2006 o 23:05, Budo napisał:

btw widzisz, jakbyś nie miał tego czerwonego napisu pod xywą to przydałoby Ci sie to do awansu, a tak to... może przynajmniej będziesz najaktywniejszym modem ;]

Ale z własnego tytułu nici ;(

Dnia 05.09.2006 o 23:05, Budo napisał:

/ps naprawdę aż tak spamię? ]:-) /

E tam. Tak się czepiam z przyzwyczajenia :D
Ale już nie będę, bo mogę jeszcze mieć jakieś pytania po zakupie Morka ZE ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się