poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 26.11.2006 o 09:13, Śmiechu410 napisał:

Noo, będziesz musiał trochę poczekać :) Ja dajmy na to, aby móc avansować z Przodownika na
Brygadzistę czekałem dokładnie 21 dni. Według moich obliczeń Brygadzistą zostaniesz 14 grudnia
:) ( Życzę szybkiego avansu ;))


No, ja na brygadzistę czekam już 2 miesiące, więc to na prawdę różnie bywa, w każdym razie przyłączam się do życzeń :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 09:24, siepu napisał:

No, ja na brygadzistę czekam już 2 miesiące, więc to na prawdę różnie bywa, w każdym razie
przyłączam się do życzeń :P


I ty się niecierpliwisz?? Ja na brygadzistę czekałem 4 miesiące! (co prawda z różnymi przygodami podrodze, lae zawsze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 09:24, siepu napisał:

No, ja na brygadzistę czekam już 2 miesiące, więc to na prawdę różnie bywa, w każdym razie
przyłączam się do życzeń :P


Widze, że nie tylko ja czekam na awans - nawet kupiłem sobie już koparke z łopatą. Ale awansu jak nie było tak ni ma ;(. Ale co wisi to nie utonie zapewne za 2 miesiące będę korzystał z łopaty częściej niż z klawiatury ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 09:27, ko?nik napisał:

> No, ja na brygadzistę czekam już 2 miesiące, więc to na prawdę różnie bywa, w każdym razie

> przyłączam się do życzeń :P

I ty się niecierpliwisz?? Ja na brygadzistę czekałem 4 miesiące! (co prawda z różnymi przygodami
podrodze, lae zawsze)


I ty się niecierpliwisz?? Spójrz w moich statystykach ile byłem robotnikiem ( po degradzie).
I to jest, że tak powiem wydłużony czas oczekiwania na avans :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 12:35, WIkitory napisał:

Dpstałem degrada ale nie wiem za co! i to przed chwilką...

Zaglądnij do tematów w których ostatnio coś pisałeś może tam są jakieś uwagi :) Ale żeby mieć pewność pytaj moderatorów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę odgadnąć czemu Widek dostał degrada. Nic takiego nie zrobił. W porządku gość i nie czepiajcie się jego, bo Andergrand będzie czepiał się Was, zrozumiano? Ale naprawdę Widek, ty chcesz zarobić w końcu bananka. Nick Ci się znudził albo towarzystwo nie odpowiada? Mnie jeszcze poniekąt odpowiada, ale jak jest związane z podziemiem. Gratuluję odwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 12:35, skubsa napisał:

A ja przed chwilką awansowałem jupiiii


To wszystkiego najlepszego :D
Życzę dalszego owocnego pisania na forum. Mamy nowego Brygadzistę!!
Jeszcze raz gratki :)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 12:48, ko?nik napisał:


Dzięki!!Chociażmuszę przyznaćże czasu na to potzrebowałem (żeby awansować)I tak sobie avatarek zmieniłem myśle że sie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 12:46, Budyn napisał:

Ja nie mogę odgadnąć czemu Widek dostał degrada. Nic takiego nie zrobił. W porządku gość i
nie czepiajcie się jego, bo Andergrand będzie czepiał się Was, zrozumiano? Ale naprawdę Widek,
ty chcesz zarobić w końcu bananka. Nick Ci się znudził albo towarzystwo nie odpowiada? Mnie
jeszcze poniekąt odpowiada, ale jak jest związane z podziemiem. Gratuluję odwagi.


Eee...? Przecież on został zdegradowany jeszcze w sierpniu ( http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=10601&pid=8)? To musiało być dla Ciebie traumatyczne przeżycie ;) .
Chyba że chodzi tu o wydarzenie, które miało miejsce po 10:09 (ostatnia aktualizacja statystyk)?

Od siebie powiem, że przy coniektórych (to się pisze łącznie?!) postach drżę, czy aby moje delikatne żarciki i psikusy nie zostaną uznane za off-topic ;) . Na szczęście dotychczas zachowałem czyściutkie konto-i nie chcę kusić losu. W końcu na tego zakichanego Przewodniczącego czekam już od daaawna. A czyste, wypolerowane Statystyki mej osoby chcę utrzymać na zawsze.

Kończę, bo czuję na jęzeky smak off-topicu... Delikatny, ale zawsze ;) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 12:46, Budyn napisał:

Ja nie mogę odgadnąć czemu Widek dostał degrada. Nic takiego nie zrobił. W porządku gość i
nie czepiajcie się jego, bo Andergrand będzie czepiał się Was, zrozumiano?

Za te nędzne prowokacje Andergrandu wszyscy kiedyś bekniecie... walgierz ma chyba dobry humor... i nie dał degrada Widkowi,tylko ostrzeżenie. Widek został już o wiele wcześniej zdegradowany przez RobeNa. Tym bardziej powinien się cieszyć,że nie dostał kolejnego degrada.
Żarty żartami,ale po co robić bajzel na forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 13:19, Darkstar181 napisał:

i nie dał degrada Widkowi,tylko ostrzeżenie

Jak to nie dal ?! Przecoez przed chwilka wlasnie dostal. Za watek-prowokacje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 13:23, Piotrek K. napisał:

> i nie dał degrada Widkowi,tylko ostrzeżenie
Jak to nie dal ?! Przecoez przed chwilka wlasnie dostal. Za watek-prowokacje...

Ach,faktycznie... ma teraz status brygadzisty...czyli jednak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 13:19, Darkstar181 napisał:

Za te nędzne prowokacje Andergrandu wszyscy kiedyś bekniecie... walgierz ma chyba dobry humor...
i nie dał degrada Widkowi,tylko ostrzeżenie. Widek został już o wiele wcześniej zdegradowany
przez RobeNa. Tym bardziej powinien się cieszyć,że nie dostał kolejnego degrada.
Żarty żartami,ale po co robić bajzel na forum?

A ja nie rozumiem dlaczego mieszasz do tego Andergrand, Widek założył głupi temat, jego decyzja. Po co więc stosujesz odpowiedzialność zbiorową? Ja tez bywam na Andergrandzie, czy to oznacza, że robie bajzel na forum? Niemiło mi się zrobiło po przeczytaniu tego posta.

PS. Widek dostał degrada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.11.2006 o 13:25, gaax napisał:

> Jak to nie dal ?! Przecoez przed chwilka wlasnie dostal. Za watek-prowokacje...
Dostał ostrzeżenie.
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=15165&pid=36

Chyba nie do końca...pisze że ostrzeżenie,ale w wątku zdegradowanych ma już status brygadzisty.
Walgierz pewnie zorientował się,że już był karany kiedyś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się