poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Luke, zobacz. Deih jest chyba krócej na forum ode mnie, i już jest wysyłany na Delegacje ;p, więc gdybym nie dostał tych 4 przeklętych degradów, to może też bym sobie Delegatował. Chyba że się myle, może to ja jestem krócej od Deih''a na forum.

rob300i - Niektórzy w 10 dni już są robotnikami. Jak do miesiąca byś nie został Przodownikiem, to znaczy że Wielka Bogini TYHE rzuciła na Ciebie klątwe ;p (Tyhe, za to nie możesz mi dać degrada, co nie? ja cię nie obrażam, nawet ślę ci komplementy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 15:52, Jaki Ganh1 napisał:

I z tego co widze bariera między Przodownik/Brygadzista jest bardzo długa i żmudna.

Odezwał się ten, który na własnej skórze nie poczuł Brygadzista/Delegat i Delegat/Przewodniczący. ;] Tam dopiero sobie ponarzekasz. ;P

>Ale jak się ją przetnie, to jedzie się jak po maśle ;p
Zazwyczaj dlatego, że po jakimś czasie przestaje się patrzeć na status. ;)

PS. Jeee, od niedawna udało mi się wrócić do codziennego pisania posta. :P Albo nawet i kilku, a przyznam, że dawno już tak nie miałem. :P
Jeszcze się skończy na tym, że szybciej awansuję na Sekretarza niż na Przewodniczącego (ale pierwszego posta napisanego jako P. - w tym temacie - nie zapomnę ;]). ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.02.2007 o 15:54, Luke Shadow napisał:

Jeszcze będziesz narzekał, że tak długo brygadzistą jesteś.

eee tam - zleci :]

Dnia 03.02.2007 o 15:54, Luke Shadow napisał:

:P Na szczęście ja jestem delegatem.

[Azra po cwaniacku szturcha Luke Shadowa łokciem]
awansowaliśmy w tym samym dniu, nie? chyba System* miał wtedy jakąś zawieszkę, że aż tyloma awansami sypnął :P

* - O Wielki Systemie! <śpiewnym tonem> Wielbimy Ciebie! Uuu! Sprowadź na nas Łaskę Awansów i ustrzeż od Degradów oooo! [Azra wpada w trans, przez co nie będzie go na forum przez najbliższe trzy godziny, jakie spędzi w lesie, hasając po polanach z sarnami]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 16:00, Jaki Ganh1 napisał:

Niektórzy w 10 dni już są robotnikami.

10 dni to bzik. Ja dorobiłem się go w niecały tydzień.Chyba dzięki temu, że brałem czynny udział w grach typu ostatnia literka itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 16:03, Jaki Ganh1 napisał:

Adham, a jak byś dostał na forum jako pierwszy możliwośc Własnego Tytułu to jaki byś sobie
wybrał??


Raz, że nie będę miał takiej możliwości (tzn. jako pierwszy).
Dwa, że po co ma to mówić - zeby potem ktoś potem pod...kradł mój pomysł? To ja wolę poczekać i się objawić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem co czujesz..Wszyscy przodownicy dookoła Ciebie stają się Brygadzistami, a ty myślisz że masz wielkiego pecha bo nadal nie jesteś Brygadem. Ale już nie długo, już za momencik ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 16:15, Jaki Ganh1 napisał:

Wiem co czujesz..Wszyscy przodownicy dookoła Ciebie stają się Brygadzistami, a ty myślisz że
masz wielkiego pecha bo nadal nie jesteś Brygadem. Ale już nie długo, już za momencik ;p


Miejmy nadzieję...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdy szukam w statystykach jakiegoś użytkownika to wyskakuje mi białe okienko. Wcześniej tak nie było. Wiedziałem
Vilmar kombinował przy statach i musiał coś rozwalić.

20070203161701

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem...nawet lepiej od Ciebie. Ja dostałem 4 degrady, a ty ani jednego. Ty idziesz równo jak...z prądem ;p a ja raz z prądem raz pod prąd (jak nie lubisz pływać to możesz iść pod wiatr albo z wiatrem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 16:18, milten6 napisał:

Gdy szukam w statystykach jakiegoś użytkownika to wyskakuje mi białe okienko. Wcześniej tak
nie było. Wiedziałem
Vilmar kombinował przy statach i musiał coś rozwalić.


Statystyki były odświeżane baaardzo dawno temu, więc po co w ogóle tam zagladasz??:p
lepiej sprawdź sobie na gramsajtach- tam są uaktualniane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale to trochę nie wygodne, nie widać sowich i innych awansów i degradów a jak chcesz zobaczyć czyjeś staty to musisz szukać jego gramsajta, a i nie zawsze tam są... poza tym nie ma ogólnych zestawień (użytkownicy, tematy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.02.2007 o 16:13, patrYX93 napisał:

ja też biorę udział w takich grach. nie znam punktacji ale wiem że dorobiłem się już z 3-4
punktów:)))

Skąd to wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oo, musze sie tym podzielić :P Już od paru dni (około 5) jestem delegatem na forum, gratulacje (kto odwazny) mozna składać na gramsajcie mym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się