poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 02.02.2007 o 16:46, Vilmar napisał:

Hello, mam dla niektórych dobre wieści - statystyki powinny być od dziś (bardzo optymistyczna
wersja) /.../

Prawo Murphy''ego:"Jak coś może pójść źle, na pewno pójdzie źle."
Jutro, to bardzo optymistyczna wersja ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 17:04, KrzysztofMarek napisał:

Jutro, to bardzo optymistyczna wersja ;D

>

Mi się jednak wydaję że będzie to tylko "optymistyczna wersja", ta jutro o której piszesz :) Te bardziej optymistyczne to na następne jeszcze dni można przełożyć. A nóż może Vilmar będzie chciał złamać nasze dywagacje i dziś się postara :)
Taka długa przerwa była, że w ogóle nie daawno już przestałem za statami tęsknić, jeśli można mówić o jakiejkolwiek tęskNocie. Ale ciekawe jak pozmieniało się to wszystko, jedno jest pewne, ja znowu mniej piszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 17:04, KrzysztofMarek napisał:

Prawo Murphy''ego:"Jak coś może pójść źle, na pewno pójdzie źle."
Jutro, to bardzo optymistyczna wersja ;D

Teraz nie będzie na prawo Murphy`ego tylko na Ciebie - krakał, krakał i ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.02.2007 o 17:13, Modest-Vermin napisał:

Ale ciekawe jak pozmieniało się to wszystko, jedno jest pewne,
ja znowu mniej piszę :)

No tego bym nie był pewien ;). Przeważnie piszesz mało ale jakoś ostatnio nie zauważyłem żebyś pisał coraz mniej. W każdym bądź razie niedługo się przekonamy prównując średnią liczbę postów na dzień z przed ostatniego zaktualizowania statystyk z tą teraz ;). No co zawsze trzeba mieć jakiś pomysł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 17:04, KrzysztofMarek napisał:

Prawo Murphy''ego:"Jak coś może pójść źle, na pewno pójdzie źle."


Czy Prawo Murphy''ego nie brzmi przypadkiem:P "Jeżeli coś ma pójść źle to stanie się to w najmniej odpowiednim momencie"? Idąc dalej ścieżką offtopicu. Znalazłem ostatnią taką myśl która mnie rozłożyła: Szansa jak jeden do miliona sprawdza się w 90% przypadków.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja widze , że tu dwoje użytkowników awansowało ! No to... :

Jarys >> Gratulacje awansu na przewodniczącego ! :-)
Azrathel >> Gratulacje awansu na delegata ! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ŚWIĘTY JÓZEFIE jak się wystraszyłem - patrzę na listę podczepionych tematów a tutaj na "Obywatelu" błękitne oflagowanie. Co robi Błękit w "Obywatelu"? Bany?

Wchodzę czym prędzej a tu takie miłe rozczarowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 17:25, shinian napisał:

Znalazłem ostatnią taką myśl która mnie
rozłożyła: Szansa jak jeden do miliona sprawdza się w 90% przypadków.:P

Mam coś podobnego: "Szansa trafienia szóstki w TOTO-LOTKA wynosi 50%, bo albo trafiasz albo nie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak się jutro obudzę to raz jeszcze przeczytam tego posta o statystykach bo nie wierzę.

PS. Są dwa uda, albo się uda, albo się nie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.02.2007 o 18:01, Sephirath napisał:

ŚWIĘTY JÓZEFIE jak się wystraszyłem - patrzę na listę podczepionych tematów a tutaj na "Obywatelu"
błękitne oflagowanie. Co robi Błękit w "Obywatelu"? Bany?

Wchodzę czym prędzej a tu takie miłe rozczarowanie :)


Heh, dokładnie taka sama reakcja jak u mnie. Widać, jeśli spodziewamy się czegoś złego dzieją się same miłe rzeczy. :]
No, i w końcu dowiem się jaką mam średnią znaków na post, bo w chwili obecnej tylko to mnie interesuje.

A teraz wszyscy skupmy się: Statystyk nie będzie dzisiaj... statystyk nie będzie jutro... statystyk nie będzie wcale... nie będzie niczego...

:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciutkę to heretyczne :)

WIkitory -> Ano, w sumie takie podejście na dłuższą metę poskutkuje lepiej niż pośpieszanie a potem 2000 "patchy"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta wiadomość Vilmara stała się nagle "pozywką dla mas" :D Było trzeba się nie odzywać aż do czasu, kiedy statystyki będą działać albo całkiem zniszczyć tą piekielną machinę zliczającą nasze posty i awanse ]:->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jacy wszyscy zadowoleni :D Widać.. jeden post czasem umie wywołać kolejnych 30 ;) Oczywiście dołączam się do grona dziękujących i życzę powodzenia i wytrwałości w prowadzeniu statystyk.

A tak przy okazji, korzystając z tego że to wątek o statusach, to muszę się pochwalić (nie lubię się chwalić, ale w tym przypadku zrobię wyjątek), że po półrocznym urzędowaniu na stopniu Przodownik, pożegnałem się z nim, oczywiście w tą dobrą stronę :)) Może to nic wielkiego, ale mam z tego ogromną satysfakcję, tym bardziej że wypowiadam się głównie wtedy gdy naprawdę chcę coś powiedzieć, a to zdarza się rzadko więc ten awans to dla mnie duże zaskoczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No właśnie , niepotrzebnie obiecywać bo jak coś się stanie to później kilkadziesiąt osób ma pretęsie to Ciebie , że nie dotrzymałeś obietnicy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to nic wielkiego awans zdarza się raz za czas ! ;P
No to gratulacje tobie awansu na brygadziste po półrocznym czekaniu ! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się