poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Ja bym wolał tytuły takie, jak były na starym forum. O, byłbym teraz baronem, a potem hrabią. :) Tamte są takie... despotyczne. :D Jakoś nie za bardzo ten obecny styl mi odpowiada, ale jak już są to trzeba się starać żeby zostać przewodniczącym, nie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie są trochę za oficjalne, ale w miarę fajne, bo są oryginalne. Bo chyba na żadnym innym forum nie ma takich rang. Na starym forum były np. "podporządkowane" średniowieczu. Fakt, każdy lubi średniowiecze, ale to jest forum o grach i np. jakiś miłośnik futurystycznych strzelanek wolałby być np. Międzygwiezdnym Łowcą a nie Hrabią. A tak jest przewodniczącym i każdy jest zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.02.2007 o 18:48, ko?nik napisał:


Taaak? Jestem na 100% pewien, że ten "PRL-owki" klimat nie podobał by ci się jeżeli byś żył
w czasach PRLu.


No i jeszcze ten sekretarz... ludziom którzy żyli w czasach PRL-u na pewno by się te statusy nie podobały (widocznie CDP miło wspomina PRL i dlatego takie statusy)

Zgadzam się z Master J że te średniowieczne statyusy lepsze były
PS Fajnie by było jakby statusy były fantasy (np krasnolud, elf, smok itp)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tytuły są ok. Na pewno bardziej podobają mi się te z nowego forum niż te średniowieczne ze starego. Na forum GOL są ze starożytnego Rzymu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.02.2007 o 18:58, piero92 napisał:

Zgadzam się z Master J że te średniowieczne statyusy lepsze były
PS Fajnie by było jakby statusy były fantasy (np krasnolud, elf, smok itp)


Takie to już są na Forum Actionum.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 18:55, CR7 napisał:

A tak jest przewodniczącym i każdy jest zadowolony.


Każdy? :>
Najpierw trzeba być tym przewodniczącym, co takie proste nie jest, bo żeby tego dokonać trzeba trochę na forum posiedzieć. Poza tym, ja jednak wolałbym być hrabią niż przewodniczącym. :) Na starym forum podobno (podobno, bo osobiście nie pamiętam tych zamierzchłych czasów, a nie pamiętam bo prostu nie byłem wtedy zarejestrowany :P) rangi wskakiwały dużo szybciej. Dla przykładu, delegat z tego forum mógłby być Własnotytułowcem na tamtym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 18:58, piero92 napisał:


>
> Taaak? Jestem na 100% pewien, że ten "PRL-owki" klimat nie podobał by ci się jeżeli byś
żył
> w czasach PRLu.

No i jeszcze ten sekretarz... ludziom którzy żyli w czasach PRL-u na pewno by się te statusy
nie podobały (widocznie CDP miło wspomina PRL i dlatego takie statusy)

Zgadzam się z Master J że te średniowieczne statyusy lepsze były
PS Fajnie by było jakby statusy były fantasy (np krasnolud, elf, smok itp)

Ale jak? Że niby bym był krasnalem potem elfem a potem smokeim? CO na to moja przemiana materii? :D
Ja proponuję takie stopnie: niewolnik, chłop, rzemieślnik, żołnierz, kapłan, faraon, własny tytuł (np. Bóg?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to że nikt z tego że nazywa się go przewodniczącym nie będzie się rzucał. A z tego że rangi wolno wskakują to i lepiej bo ma się na tym forum jakiś cel, a tak to wszyscy mieliby swój tytuł i nie miałoby to sensu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.02.2007 o 19:03, patrYX93 napisał:

Ja proponuję takie stopnie: niewolnik, chłop, rzemieślnik, żołnierz, kapłan, faraon, własny
tytuł (np. Bóg?)

Przeparszam, że nie ucięłem cytatu ale nie zauważyłem, że taki długi jest. I chodzi mi ogólnie o sytem feudalny, czyli drabinę społeczną starożytnego Egiptu. I przepraszam również za to jeżeli pomyliłem poszczególne "stopnie" tej "drabiny"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 19:12, piero92 napisał:

No wszystko jest chyba w odpowiednim porządku, ale chyba wiele razy kapłani byli ważniejszi
od faraonów

Jednak to faraon był "bogiem" i to do niego należało ostatnie słowo nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.02.2007 o 19:14, patrYX93 napisał:

Jednak to faraon był "bogiem" i to do niego należało ostatnie słowo nieprawdaż?


To prawda,że faraon był uważany za Boga ale kapłani też mieli dużo do powiedzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie to temat o statusach a nie o faraonach ;). Chociaż i tak czasami rozmawiam o wszystkich ale to nie znaczy , że trzeba to robić zawsze ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mniejwięcej od jakiegoś tygodnia. Właśnie dlatego nie były przez tyle czasu aktualizowane bo teraz robi się to automatycznie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 19:18, deih napisał:

Panowie to temat o statusach a nie o faraonach ;). Chociaż i tak czasami rozmawiam o wszystkich
ale to nie znaczy , że trzeba to robić zawsze ;).

To jest temat nie tylko o statusach, ale o sprawach ogólnie takich okołoforumowych (przynajmniej takim się stał).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2007 o 19:35, deih napisał:

Mniejwięcej od jakiegoś tygodnia. Właśnie dlatego nie były przez tyle czasu aktualizowane
bo teraz robi się to automatycznie ;).

Też tak podejrzewałem co do tego długiego oczekiwania na aktualizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się