poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 23.02.2007 o 11:54, Immortal 1 napisał:

(...)

Tak oczywiście masz racje. Dziwi mnie tylko to że nie awansowałem od dłuższego czasu. Teraz już mi wyjaśniłeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 11:59, Sir Jedi napisał:

Tak oczywiście masz racje. Dziwi mnie tylko to że nie awansowałem od dłuższego czasu.


Zobacz sobie w statystykach ile mnie zajęło awansowanie z Przodownika na Brygadzistę ;)
Z Brygadzisty na Delegata już jakoś szybciej poszło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 12:07, Klimos napisał:

Zobacz sobie w statystykach ile mnie zajęło awansowanie z Przodownika na Brygadzistę ;)
Z Brygadzisty na Delegata już jakoś szybciej poszło :P


ALe ty dostałeś degrada, co na pewno przyczyniło się na długość awansu.
Fakt, może po prostu więcej teraz siedzisz na forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 12:10, Sir Jedi napisał:

ALe ty dostałeś degrada, co na pewno przyczyniło się na długość awansu.
Fakt, może po prostu więcej teraz siedzisz na forum ;)


To akurat nie ma związku. Po degradzie wszystko działa tak samo. Z tym wyjątkiem, że musisz nadrabiać utracony status.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.02.2007 o 12:07, Klimos napisał:

Zobacz sobie w statystykach ile mnie zajęło awansowanie z Przodownika na Brygadzistę ;)
Z Brygadzisty na Delegata już jakoś szybciej poszło :P

A ile dokładniej? Chodzi mi o to drugie.Bo wczoraj minął miesiąc od kąd awansowałem do Brygady,a Delagacja jak nie było tak nie ma:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem krócej przodownika niż brygadzistę chyba z tego co pamiętam. A delegat zaczyna mi się robić czymś w rodzaju stanu przewlekłego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 12:36, boduczek napisał:

A ile dokładniej? Chodzi mi o to drugie.Bo wczoraj minął miesiąc od kąd awansowałem do Brygady,a
Delagacja jak nie było tak nie ma:P


Dzisaj mija rok jak jestem delegatem... wszystko zależy:)

--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 12:36, boduczek napisał:

A ile dokładniej? Chodzi mi o to drugie.Bo wczoraj minął miesiąc od kąd awansowałem do Brygady,a
Delagacja jak nie było tak nie ma:P


Półtora miesiąca. Z tym, że wtedy pracowałem przed komputerem i siedziałem przez 8h dziennie na forum przez 5 dni w tygodniu i pisałem po 30-50 postów dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 12:39, Sephirath napisał:

Ja miałem krócej przodownika niż brygadzistę chyba z tego co pamiętam. A delegat zaczyna mi
się robić czymś w rodzaju stanu przewlekłego :)

Hehe,ale nie masz się czym przejmować.Na ciebie też przyjdzie kolej(może wcześniej,a może później,kto to wie...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.02.2007 o 12:41, CermatoX napisał:

Dzisaj mija rok jak jestem delegatem... wszystko zależy:)

Wow!Wiesz kkiedy Ci ostatnio widziałem na tym forum??Myśałem że już tu nie powrócisz:) .To pewnie dlatego już rok...

Dnia 23.02.2007 o 12:41, CermatoX napisał:

Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.02.2007 o 12:41, Klimos napisał:

Półtora miesiąca. Z tym, że wtedy pracowałem przed komputerem i siedziałem przez 8h dziennie
na forum przez 5 dni w tygodniu i pisałem po 30-50 postów dziennie.

Acha...czyli trochę sobie jeszcze poczekam:) Ale mówi się trudno:) Nie samymi tytułami człowiek żyje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie przodownik trzyma się już trzy i pół miesiąca, i nie chce odejść. :P
Przodownik przyszedł szybko, ale teraz coś wolno odchodzi. :( Gdzie ten brygadzista!?!? Może jak bym nie robił sobie miesięcznej przerwy w pisaniu na forum to bym już się z awansu cieszył??? Dobra biore się za czynne udzielanie na forum!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 12:57, Szmondrowski napisał:

Mnie przodownik trzyma się już trzy i pół miesiąca, i nie chce odejść. :P
Przodownik przyszedł szybko, ale teraz coś wolno odchodzi. :( Gdzie ten brygadzista!?!? Może
jak bym nie robił sobie miesięcznej przerwy w pisaniu na forum to bym już się z awansu cieszył???
Dobra biore się za czynne udzielanie na forum!!! ;)


Mała podpowiedź: przeczytaj tą i poprzednią stronę tego tematu, ułatwi Ci to Expienie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nabijaj sobie postów, bo za taki spam to awans na delegata będzie trwał w nieskończonośc. Pisz mądre rzeczy i pomagaj komuś. Apropo w miech na delegata nie wejdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2007 o 13:15, pan m. napisał:

A więc ty myślisz,że w miesiąc dostaniesz Delegata?No to się mylisz,na delegata czeka się dłużej.

A ty myslisz że pierwszy awansujesz??:P To też się mylisz:D Ale nie konicznie się czeka dłużej,niektóży awansowali na Delagata w miesiąc-trochę dłużej.Tak więc może za 2 tygodnie wreszcie awansuje:) Tak przynajmniej wychodzi z moich obliczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1.Ta aa chciałbyś.2 miesiące to minimum.Niektórzy nawet po pół roku awansują.
2.Nie mówię,że ja awansuje szybciej od ciebie.
3.Nie pisz 3 postów pod rząd,moderatorzy mogą ci dać ostrzeżenie.2 to jeszcze,ale 3 to już lekka przesada.
4.Nawet,gdybyś napisał 500 postów w 1 dzień,i tak przez tydzień,i tak byś nie awansował.
5."obecny system naliczania punktów jest analogiczny jak na starym forum i powoduje, że wszelkie spamowanie nie ma wpływu na status. Ogólnie większe znaczenie ma czas spędzany na forum niż ilość postów :).".Więc decyduje bardziej czas na forum.Dokładniej czytaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za co? Znowu?!?! Oni pisali o delegaturze, ja też... Ehh... od razu widać, kto DAWNO nie był na forum a moda dostał bo był na starym wysoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


1.Dam Ci przykład HumanGhost-reszte sobie sam poszukaj:) Oczywiście się do niego nie porównuje bo ma dużo wyzszy staż,ale dalem to jkao przykład.
2.Wiem:P Tak tylko napisałem w żarcie:)
3.O,sorki nie myslałem że to tak wyjdzie.Masz rację mogłem napisać to w jedyn poscie.Przepraszam Moderatorów.
4.Wiem o tym:) nie musisz mi tego mówić bo sam daje to jako przykład innych userą.
5.No wiem o tym:) Przecież nie spytałem się czy jak będę miał 1200 postów napisanych jako Brygadzista to czy awansuje?Tylko zastanawiam się ile czasu trzeba poścwięcić na taki awans.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2007 o 22:43, rob006 napisał:

Też to przed chwilą zauważyłem. Już myślałem, że Vilmar spoczął na laurach, a on ciągle pracuje...
Dziwne :)


Nie dziwne - pytaniem sobie odpowiedziałeś- jeżeli pracuje - to mu za to płacą:)))

Dnia 22.02.2007 o 22:43, rob006 napisał:

Obserwując ten wątek zauważyłem też pewną prawidłowość:
spam ---> awans ---> spam ---> awans ---> spam... itd.
Czy CDP o tym wie? :)


To normalne każda akcja tworzy reakcję- ale specjalistą od tej prawidłowości jest budo- spam/awans/spam/awans/mordka :)
Jak się uczyć to od najlepszych:)

--
Cerm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się