poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 27.02.2007 o 13:06, Sir Jedi napisał:

Jak ja widzę ciekawy temat to się wypowiadam, pisanie 4 postów na dzień to bezsenns, bo nie
o status chodzi.

Wypowiadanie się , nawet częste na dany temat, bynajmniej nie jest złe , bo właśnie w tym celu powstało to forum.Jednak czasami da się zaopserwować wręcz lawinę postów jednej osoby , a najdłuższy ma nie więcej niż 3-4 słowa.Wygląda coś takiego , tylko jak próba podniesienia statusu , ponieważ treści w tym za wiele nie ma.
Jeżeli jednak ktoś jest w stanie pisać codziennie kilkadziesiąt rozbudowanych i pełnych treści postów , to ja coś takiego tylko i wyłącznie popieram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 13:47, KrzychW napisał:

Wypowiadanie się , nawet częste na dany temat, bynajmniej nie jest złe , bo właśnie w tym
celu powstało to forum.Jednak czasami da się zaopserwować wręcz lawinę postów jednej osoby
, a najdłuższy ma nie więcej niż 3-4 słowa.Wygląda coś takiego , tylko jak próba podniesienia
statusu , ponieważ treści w tym za wiele nie ma.
Jeżeli jednak ktoś jest w stanie pisać codziennie kilkadziesiąt rozbudowanych i pełnych treści
postów , to ja coś takiego tylko i wyłącznie popieram.


Dlatego trzeba rozgraniczyć spamowanie od częstego pisania postów, mądrych postów.
Jednak trochę mnie to irytuję że od 3 miesięcy nie mam awansu po mimo "poprawnego" pisania i stosowania "reguły" 4 godzin ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 13:59, Sir Jedi napisał:

Dlatego trzeba rozgraniczyć spamowanie od częstego pisania postów, mądrych postów.

Statystyka przynajmniej częściowo może w tym pomóc.Wystarczy sprawdzić , ile znaków przypada na jeden post forumowicza i daje to pewien pogląd.Oczywiście można pisać dużo i z niewielkim sensem , ale generalna zasada jest raczej taka , że jeżeli ktoś się produkuje i kilkaset znaków zawiera w jednej wypowiedzi , to raczej stara się nam przekazać coś , jego zdaniem , istotnego.

Dnia 27.02.2007 o 13:59, Sir Jedi napisał:

Jednak trochę mnie to irytuję że od 3 miesięcy nie mam awansu po mimo "poprawnego" pisania
i stosowania "reguły" 4 godzin ;)

Awans zawsze jest trochę opóźniony.Przynajmniej , jeżeli chodzi o nasze oczekiwania.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko : Jak zdobywamy stopień 7 to pod naszym nickiem napisane jest Własny tytuł czy po prostu server gram.pl pyta się nas o nazwę ? Jeszcze jedna opcja : Czy tego pyta nas się moderator ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego nie wie jeszcze nikt. Istnieją podejrzenia, że na przykład dalej będzie pisało Sekretarz, tylko w profilu będzie można zmienić na coś innego :)

Chociaż dobry pomysł z tym żeby pisało Własny Tytuł :D Przynajmniej od razu by się można połapać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 15:21, Ninger napisał:

Przynajmniej od razu by się można połapać ;)


Niektórym to zajmuje kilka dni , chyba że ktoś wyskoczy z gratulacjami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kilka tematów na których się wypowiadam, a na pozostałych jak jest coś co mnie zaciekawi.
Np. codziennie pisze na wątku o Medival 2 TW, a na tym jak chce zobaczyć kto awansował i takie tam różne ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 17:00, bukuć napisał:

sekretarze jak będą pisali 1 250 314 postów na miesiąc to będą mieć WT, wtedy zapytamy i się
dowiemy!


Sztuką byłoby napisanie 1 250 314 postów mądrze, na temat, a w dodatku w miesiąc. Jak chyba wiesz jest to nie możliwe, a bardziej liczy się czas spędzany na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 17:13, igorinho napisał:

> sekretarze jak będą pisali 1 250 314 postów na miesiąc to będą mieć WT, wtedy zapytamy
i się
> dowiemy!

Sztuką byłoby napisanie 1 250 314 postów mądrze, na temat, a w dodatku w miesiąc. Jak chyba
wiesz jest to nie możliwe, a bardziej liczy się czas spędzany na forum.

to żart.. maksyalnie można napisać 194 posty w miesiąc(mój rekord 126 na miesiąc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

o ile pamiętam to był taki jeden przypadek forumowicza, który awansował z Przodownika na Brygadzistę w lekko ponad tydzień...wiesz ile postów zdążył napisać???

około 900...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 17:13, Sonic1575 napisał:

Ja mam kilka tematów na których się wypowiadam, a na pozostałych jak jest coś co mnie zaciekawi.
Np. codziennie pisze na wątku o Medival 2 TW, a na tym jak chce zobaczyć kto awansował i takie
tam różne ;););)


A ja sprawdzam w statystykach kto awansował, a jeśli zrobił to ktoś, kogo znam i szanuję - składam gratulacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 17:20, vazon napisał:

mała poprawka z Brygadzisty na Delegata...dziwny przypadek co nie???

kurde, ale nie SPAMOWAŁ przez miesiąc w 900 komentarzach???????????!!!!!!!!!!!!!??????? dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 17:20, vazon napisał:

mała poprawka z Brygadzisty na Delegata...dziwny przypadek co nie???

Bardzo dizwny. Ja mam tyle postów prawie a nawet jeszcze nie zobaczyłem brygadzisty. Ale raz, że to zrobiłem w miesiąc (luty) a dwa, że nie ranga czyni człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 17:21, bukuć napisał:

> mała poprawka z Brygadzisty na Delegata...dziwny przypadek co nie???
kurde, ale nie SPAMOWAŁ przez miesiąc w 900 komentarzach???????????!!!!!!!!!!!!!??????? dziwne

sry.. przez tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eee... jak to? Statystyki wyraznie pokazuja osoby, ktore maja napisane i tysiac postow w jednym miesiacu . Nie ma duzo takich osob, ale fakt jest faktem ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brygadzistą był od 13.02.2007 potem już Delegatem do 22.02.2007.Następnie dostał bana za...wiadomo co...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ale fakt jest faktem ;)...
Właśnie...takie osoby chcą jak najszybciej dotrzeć do najwyższego statusu robiąc śmietnisko z forum...

mała poprawka>>do 13.02.2007 był Brygadzistą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się