poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

No właśnie, ja mam 2000 postów i jakoś brak delegata ;) ( swoją drogą, zobacz w moje staty ), ale szczerze, to po degradzie, jakoś zacząłem w ogóle nie patrzeć na status, nie gra dla mnie żadnej roli i pisze tylko w paru tematach, o rzeczach, na których się znam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 17:32, bukuć napisał:

a ja przez 47 dni napisałem 235 postów, jestem baaaaaaaaaaaardzo dumny


Ja w 30 dni napisałem prawie 600 postów. Myślę, że moje wypowiedzi były w małym stopniu spamem, ale to zależy jak ktoś pojmuje te pojęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 17:49, Venomess napisał:

Wiecie so można zrobić żeby byc robotnikiem?


Tak.
Nie zadawać takich pytań, awans przyjdzie sam jak nocny wiatr :P
Pisać posty, niby każdy się wlicza, ale po co komu głupie, krótkie, nie mające sensu posty?
Być na forum, czytać, przeglądać tematy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 17:49, Venomess napisał:

Wiecie so można zrobić żeby byc robotnikiem?


Pisz dużo, na temat, nie spamuj oraz przebywaj dużo na forum. Jak dobrze pójdzie to jeszcze w tym tygodniu zostaniesz robotnikiem. Np ja awansowałem w ciągu dwóch dni, czego również Tobie życzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 17:49, Venomess napisał:

Wiecie so można zrobić żeby byc robotnikiem?

Nie spamować ;)
A tak na serio : pisać mądre posty ,przebywać dużo na forum i najważniejsze NIE DOPISYWAĆ SIĘ do dubli. To na tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 17:49, Venomess napisał:

Wiecie so można zrobić żeby byc robotnikiem?


Jasne:)

Aby zostać robotnikiem, przodownikiem[...] sekretarzem i wybrać sobie własny tytuł musisz:
1. Pisać sporo postów o różnych tematach i na różnych tematach.
2.Pomagać i odpowiadać na pytania które zadają nowi użytkownicy forumowiczów.

3.Nie używaj brzydkich słów na forum gram.pl.
4.Staraj się pisać na temat.

Ps.Jeśli nie możesz znaleźć sobie tematu wpisz w wyszukiwarke Słowna zabawa tam można się bawić do bólu:)(:


Życzę powodzenia na forum i dobrej zabawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 17:41, igorinho napisał:

> a ja przez 47 dni napisałem 235 postów, jestem baaaaaaaaaaaardzo dumny

moje wypowiedzi były w małym stopniu spamem,

Statystyka zadziwiająca, ale Twoje wypowiedzi niebyły spamem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.02.2007 o 19:05, spider88 napisał:

To mnie troszeczkę zaskoczyłeś . A ja taki nie przygotowany ;)) Nie chodzi o samą długość ale
o połączenie długości z treścią .

O to przepraszam:) Masz rację,można napisać długi ale bezsensowny posty,ale mozna napisąc też długo i bardzo mądry.

Dnia 26.02.2007 o 19:05, spider88 napisał:

Jak pisałem nie przygotowany jestem a grzebanie w setkach stron nie jest łatwe , więc dam Ci
ostatnią dyskusję jaką przeprowadziliśmy .Nie są one bardzo długie no ale cóż .

No nie zgodzę się z tobą,są nawet bardzo długie.Teraz domyslam się o co Ci chodziło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.02.2007 o 20:11, patrYX93 napisał:

Jestem krócej od ciebie na forum, a znam historię Matteosa. Zasłynął z bardzo długich i mądrych
postów. Dla mnie to taka chodząca wikipedia czy inne źródło informacji. Nie jestem w stanie
zrozumieć niektórych jego wątków, jednakże mam dopiero 13 lat więc przyjdzie czas a zrozumiem.
:)

Ja też już ją poznałem:) I zgodzę się z tobą-to jest jakaś encyklopedia:) Tylko ciekawe jakie ma wykształcenie??
I też jestem z tobą,bo mam 14 lat i też niektórych rzeczy nie rozumię,ale cóż na to poradzimy ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 18:03, Sonic1575 napisał:

Statystyka zadziwiająca, ale Twoje wypowiedzi niebyły spamem.


Staram się pisać mądrze i na temat. Co to za przyjemność pisać głupoty? 600 postów w 30 dni to nawet dobry wynik. Nawet się nie wytężałem, żeby tyle napisać, jakoś samo z siebie wyszło. Staram się nie wypowiadać w skrajnie spamerskich tematach i myślę, że dobrze mi idzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się, a co! Właśnie stałem się Delegatem i jestem z tego powodu naprawdę zadowolony. :P Muszę także przyznać, że przez ostatni miesiąc (albo i więcej) przestałem się przejmować statusem i po prostu pisałem posty, gdy miałem coś ciekawego do powiedzenia. I awans przyszedł sam. ;) Jeśli chcecie składać mi gratulacje, to z góry za nie dziękuję. :P
Najciekawsze jest to, że jako Brygadzista napisałem o wiele mniej postów niż jako Przodownik. :D Ale trzeba przyznać, że teraz jednak piszę trochę rzadziej, więc może przez to tak się zrobiło. :P Poza tym staram się, żeby moje posty były bardzo długie i żeby wnosiły coś do tematu. :)
Jeszcze raz dziękuję z góry za gratulacje i życzę Wam szybkich awansów! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 18:14, matiz123 napisał:

Pochwalę się, a co! Właśnie stałem się Delegatem i jestem z tego powodu naprawdę zadowolony.


Szczere gratulacje! Zazdroszczę, bo sam ze mnie marny Przodownik. Życzę dalszej "kariery" ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję i dziękuję (za życzenie szybkiego awansu;)). Sam też muszę powiedzieć, że przez czas, w którym statusów nie było jakoś się od nich odzwyczaiłem. I tak mi zostało. Ostatnio sprawdzałem je... Sam już nie pamiętam kiedy, ale nie było to w tym tygodniu ;)
PS: Niedługo (mam nadzieję) też dołączę do grona delegatów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/../
Wujku! Co to za głupota! lol :D
NIE trzeba mieć 18 lat.
PREDATOR X------------> z takimi pytaniami do tematu "MODERATORZY: jacy są naprawdę?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 18:14, matiz123 napisał:

/.../


No cóż;) Nie wypada nie pogratulować:) Więc gratulacje:) Jeszcze tylko ten puklerz musisz zdobyć;) Witamy na delegacji;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.02.2007 o 18:35, Varras napisał:

Wujku! Co to za głupota! lol :D
NIE trzeba mieć 18 lat.


Eeee, nie trzeba? kilka osób mówiło że trzeba miec 18.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym się zapytać: Czy gram.pl będzie jeszcze wybierać moderatorów, czy już nie??? Pytam tak sobie, nie myślcie, że mam taką ambicję ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2007 o 19:35, przemaspol napisał:

A ja chciałbym się zapytać: Czy gram.pl będzie jeszcze wybierać moderatorów, czy już nie???
Pytam tak sobie, nie myślcie, że mam taką ambicję ;)


Może w dalekiej przyszłości, jak Budo i reszta się zestarzeją :D to kto wie? Ale, tak czy siak nabór niedawno się skończył, więc nie masz na co liczyć. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się