poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Właśnie się tak zastanawiam ile czasu jeszcze to forum będzie działało?Bo jak by nie było tamto zamknięto jak było na nim ponad 100 WT ,i byc może to zamkną.Bo nie było by już żadnych nowych statusów,awans by już tak nie cieszył,więc może pracownicy CDP znowy ,,zrobią'''' nowe forum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 18:14, szerszeń45 napisał:

Dobra dobra :) Jak awansujesz sam bedziesz częstował tymi cukierkami :P


Jak będę sekretarzem to dopiero będę rozstawiał innych po kątach:) I cukierki będą mi przynosić:) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 18:15, boduczek napisał:

Właśnie się tak zastanawiam ile czasu jeszcze to forum będzie działało?


Zrobili specjalnie serwis gram.pl więc raczej nie będą zmieniać adresu, prędzej to zresetują forum i wymyślą nowe statusy.. Ale i to wątpliwe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 18:15, boduczek napisał:

więc może pracownicy CDP znowy ,,zrobią'''' nowe forum?

Statusy są tylko konsekwencją udzielania się na forum. Jak dla mnie zamykanie forum z powodu mniejszej satysfakcji udzielania się tutaj, bo awansować wyżej się nie dla jest śmieszne. Dla mnie całe forum może być wypełnione własnotytułowcami, jestem tutaj żeby się wypowiadać na interesujące mnie tematy (wierzę, że takich osób jest wiele), a nie żeby dojść do własnego tytułu i odejść. To bez sensu by było...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 18:15, boduczek napisał:

Właśnie się tak zastanawiam ile czasu jeszcze to forum będzie działało?

Oj bardzo długo..co najmniej kilka dobrych lat.
Bo jak by nie było tamto
>Bo jak by nie było tamto zamknięto jak było na nim ponad 100 WT ,i byc może to zamkną
tak jak już mówiłem małe szanse a poza tym dlaczego CDP miało by to robić? Tamto zamknięto bo pojawiła się nowa jakość rozpowszechniania gier w Polsce :P:P. Czy coś takiego.

>.Bo nie było by już żadnych nowych statusów,awans by już tak nie cieszył,więc może pracownicy CDP znowy ,,zrobią'''' nowe forum?
Prędzej dadzą nowe statusy ... Może w przyszłości zrobimy petycję w , której podpiszemy się pod tym aby na forum było więcej statusów? Ale to wszystko jeszcze przed nami ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stworze, cukierka proszę mi przynieść :)

A tak na poważnie. To trochę długo już czekasz. Z tego co pamiętam, to awansowałeś niedługo po mnie na Przewodniczącego. I ja też miałem przerwę w pisaniu, a jednak się doczłapałem. Rzeczywiście Cię klątwa dopadła... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2007 o 18:18, Stwór napisał:

Zrobili specjalnie serwis gram.pl więc raczej nie będą zmieniać adresu, prędzej to zresetują
forum i wymyślą nowe statusy.. Ale i to wątpliwe;)

Fakt,bo jak by nie było tak jest dobrze.A co do resetu to mogli by jeszcze trochę poczekać :)
paweusz
Masz rację,ale dużo osób włąsnie tak myśli.Może Ty jesteś tu po to żeby się wypowiadac,ale są i tacy któży czekają tylko na awans...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 15.04.2007 o 18:20, deih napisał:

Oj bardzo długo..co najmniej kilka dobrych lat.

W Bibli jest napisane ,,Nie znacie dnia ani godziny...'''' więc nigdy nic nie wiadomo :) .

Dnia 15.04.2007 o 18:20, deih napisał:

>Bo jak by nie było tamto zamknięto jak było na nim ponad 100 WT ,i byc może to zamkną
tak jak już mówiłem małe szanse a poza tym dlaczego CDP miało by to robić? Tamto zamknięto
bo pojawiła się nowa jakość rozpowszechniania gier w Polsce :P:P. Czy coś takiego.

Aha,pytałem się dlatego że nie było mnie na starym forum,i jakby to powiedziec -jestem nie w temacie :P

Dnia 15.04.2007 o 18:20, deih napisał:

Prędzej dadzą nowe statusy ... Może w przyszłości zrobimy petycję w , której podpiszemy się
pod tym aby na forum było więcej statusów? Ale to wszystko jeszcze przed nami ;].

Hehe,obyś miał rację.Ale tak za 1-2 lata :] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 18:21, PolishWerewolf napisał:

A tak na poważnie. To trochę długo już czekasz. Z tego co pamiętam, to awansowałeś niedługo
po mnie na Przewodniczącego.


Zgadza sie, awansowałem z Ninja Sebą tego samego dnia chwilę po tobie i GeoT:) A jednak mamy bardzo duzą stratę do ciebie jak widać..

Dnia 15.04.2007 o 18:21, PolishWerewolf napisał:

I ja też miałem przerwę w pisaniu, a jednak się doczłapałem. Rzeczywiście
Cię klątwa dopadła... ;)


Ja miałem kilka tych przerw, plus to że jak już pisałem to średnia moja była 2-3 posty na dzień.. Dopiero w nowym roku przyszła chęć do pisania, ale jak widać strata jest bardzo duża i nie wiadomo jak wielka;)
Niby blisko, a sekretarz nadal niedostępny dla nas;) Ale nie to by nam zależało:P co to, to nie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 18:08, Stwór napisał:

Ależ ja nie stękam:) Ja i Ninja Seba prowadzimy pewną kampanię..:) Bo nam wcale nie zależy
na sekretarzu:) Wcale, a wcale;)))

Tjaaaa... Widać jak cholera ;P

Wilku

Dnia 15.04.2007 o 18:08, Stwór napisał:

/.../ Rzeczywiście Cię klątwa dopadła... ;)

E tam, od razu klątwa. Stwór obijał się i stworzyce podrywał, zamiast aktywnie udzelać się na forum i teraz ma za swoje ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 19:45, Stwór napisał:

Ale nie to by nam zależało:P co to, to nie:P

Tak tak, tak się teraz tłumacz, noo :P Ładnie to tak wprowadzać ludzi w błąd? ;] Nie wybaczę za akcję na 1 kwietnia, nie ma co. I ano, czasami musisz trochę poczekać. Nie chcesz się zamienić? Przewodniczący bardziej mi do nicku pasował :)

Bumber-> No jeśli jakaś trafiła się dobra, to niech podrywa, co mu szkodzi. Lepiej dla Was, bo miejsce na Sekretarzu czeka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie naśmiewaj się z biednego Stwora :P

A może on już dwa razy awansował tylko w tej samej sekundzie dawano mu degrada i statystyki nie zauważały? Tak, to na pewno spisek ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 19:55, Bumber napisał:

E tam, od razu klątwa. Stwór obijał się i stworzyce podrywał, zamiast aktywnie udzelać się
na forum i teraz ma za swoje ;P


Nie stworzyce tylko Bestię:) hihi:P

PolishWerewolf Nio chociaż 1 kwietnia zaznałem takiego "pseudo" sekretarza;) zawsze coś:P

Sephirath Nawet tak nie myśl:))) Toż to jakiś koszmar:P Chyba za dużo pluszaków pożarłem w mojej norze i teraz mam za swoje;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 20:02, Sephirath napisał:

Nie naśmiewaj się z biednego Stwora :P

A może on już dwa razy awansował tylko w tej samej sekundzie dawano mu degrada i statystyki
nie zauważały? Tak, to na pewno spisek ;>

Nom sytuacja stwora jest conajmniej śmieszna , tyle siedziec i pisac i jeszce niedostać awansu , Stwór pisałes do CDP , chociaż na IRC moze tak jak Budo miał klatwe tak ty bedziesz miał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 20:23, Phelela napisał:

Nom sytuacja stwora jest conajmniej śmieszna , tyle siedziec i pisac i jeszce niedostać awansu
, Stwór pisałes do CDP ,


Ble ble;) Na szczęście nie jestem sam;-))) klątwa zbiera większe żniwa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 20:30, Stwór napisał:

> Nom sytuacja stwora jest conajmniej śmieszna , tyle siedziec i pisac i jeszce niedostać
awansu
> , Stwór pisałes do CDP ,

Ble ble;) Na szczęście nie jestem sam;-))) klątwa zbiera większe żniwa;)

Tak ? a kto jeszce nie awansował na Sekretarza badz na WT ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 20:35, Phelela napisał:

Tak ? a kto jeszce nie awansował na Sekretarza badz na WT ?


Pisują w tym temacie obok mnie, jeden z nich bardziej:) GeoT i Ninja Seba;) Tak to jest jak czyta się tylko jedną stronę wątku, a potem zadaje pytania, gdy my codziennie tutaj razem pisujemy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 21:06, krzysiek253 napisał:

to chyba ja muszę napisać do CDP. Oficjalnie błagam o delegata ;)

Ja również dołączam się do tego pisma xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się