poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 01.05.2007 o 13:48, Alexx1 napisał:

Jeśli się go dostrzega;PDopiero przed chwilą(Tamtaram tam)zauważyłem,że jestem brygadzistą.Ciekawe
za co?


Gratulacje! Mi też życz szczęścia w awansach ok? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 13:48, Alexx1 napisał:

Jeśli się go dostrzega;PDopiero przed chwilą(Tamtaram tam)zauważyłem,że jestem brygadzistą.Ciekawe
za co?

Gratuluje
Ja niedawno awansowałem na przodownika więc sobie pewnie troche poczekam na brygadziste:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 13:48, Alexx1 napisał:

Jeśli się go dostrzega;PDopiero przed chwilą(Tamtaram tam)zauważyłem,że jestem brygadzistą.Ciekawe
za co?


Gratulacje. :-) Pniesz się w górę! Teraz nawet długa droga do delegata(heh, nie martw się, szybko zleci). :-D
legenda27>>> Powodzenia zyczę! ; - )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.05.2007 o 08:58, ko?nik napisał:

Ok ;P

No i to mi się podoba ;)

Dnia 01.05.2007 o 08:58, ko?nik napisał:

No i widać, że zaczynasz mnie doceniać ;)

Powiedzmy :) Że doceniałem Cię od dawna, teraz tylko doceniam Cię jeszcze bardziej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.05.2007 o 13:58, mefiperes napisał:


Gratulacje. :-) Pniesz się w górę! Teraz nawet długa droga do delegata(heh, nie martw się,
szybko zleci). :-D
legenda27>>> Powodzenia zyczę! ; - )


Wielkie dzięki. Szczęście mi się przyda. Mówicie, że po Przodowniku szybciej się awansuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 13:48, Alexx1 napisał:

Jeśli się go dostrzega;PDopiero przed chwilą(Tamtaram tam)zauważyłem,że jestem brygadzistą.Ciekawe
za co?

No to gratki, sam jeszcze pamiętam jak bardzo cieszyłem się ze swojego awansu do Brygady ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 13:22, legenda27 napisał:

Vormulac----> Gratulację. Powodzenia na dalszej ścieżce eeee..... statusowej? :-D
Z kolei znowu ja nie mogę się awansu doczekać......

To bardzo dziwne, kiedy pojawiłem się na forum, byłeś moim pierwszym i jedynym znajomym, bodajże z tym samym statusem. Teraz ja życzę ci szybkiego awansu, bo różnica o aż 2 stopnie jest dziwna skoro pierwszy pojawiłeś się, pamiętam jeszcze z takim awkiem z Samochodem Niebieskim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 14:15, patrYX93 napisał:

> Vormulac----> Gratulację. Powodzenia na dalszej ścieżce eeee..... statusowej? :-D

> Z kolei znowu ja nie mogę się awansu doczekać......
To bardzo dziwne, kiedy pojawiłem się na forum, byłeś moim pierwszym i jedynym znajomym, bodajże
z tym samym statusem. Teraz ja życzę ci szybkiego awansu, bo różnica o aż 2 stopnie jest dziwna
skoro pierwszy pojawiłeś się, pamiętam jeszcze z takim awkiem z Samochodem Niebieskim :)


Tak. Dziwne.... Może znowu będziemy znajomymi? Już nie pamiętam czemu nie jesteśmy... :/
I dzięki za życzenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 14:15, patrYX93 napisał:

> Vormulac----> Gratulację. Powodzenia na dalszej ścieżce eeee..... statusowej? :-D

> Z kolei znowu ja nie mogę się awansu doczekać......
To bardzo dziwne, kiedy pojawiłem się na forum, byłeś moim pierwszym i jedynym znajomym, bodajże
z tym samym statusem. Teraz ja życzę ci szybkiego awansu, bo różnica o aż 2 stopnie jest dziwna
skoro pierwszy pojawiłeś się, pamiętam jeszcze z takim awkiem z Samochodem Niebieskim :)


Ty masz znacznie więcej postów ode mnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 13:59, legenda27 napisał:


>
> Gratulacje. :-) Pniesz się w górę! Teraz nawet długa droga do delegata(heh, nie martw
się,
> szybko zleci). :-D
> legenda27>>> Powodzenia zyczę! ; - )

Wielkie dzięki. Szczęście mi się przyda. Mówicie, że po Przodowniku szybciej się awansuje?

Co ty! Tak na moje oko to gdzieś 2 razy dłużej się awansuje, ale mogę się mylić, ale raczej nie, no ale jednak mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś statystyki dzisiaj nie działają ... wyskakuje coś takiego: Błąd polączenia z MySQL Too many connections
U was też ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 15:12, Dominik000 napisał:

Co ty! Tak na moje oko to gdzieś 2 razy dłużej się awansuje, ale mogę się mylić, ale raczej
nie, no ale jednak mogę.


Teoretycznie, awans z brygadzisty na delegata, trwa dłużej niż z przodownika na brygadzistę. Jednak w praktyce jest inaczej .... polecam przejrzeć statystyki np. moje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 15:19, kolektor napisał:

U was też ?

U mnie też. To samo dzieje się z kolektywem. :-/ Mam nadzieje, że to zostanie szybko naprawione, pal licho staty, ale chociaż kolektyw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratki wszystkim co awansowali i życzę innym także awansu, a teraz pytanie. Jeśli ma się własny tytuł to już nie można awansować? I wogóle jak to jest z tym awansowaniem na własny tutył? Wyskakuje jakieś okinko czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak masz Własny tytuł to już dalej nie awansujesz. Po prostu ustalasz dany tytuł na odpowiadający tobie (no i zgodny z regulaminem) i już. No chyba, że zostaniesz zdegradowany na Własnym tytule, to znowu trzeba awansować z Sekretarza (lub niżej) na WT.

A co do potwierdzenie awansu do dostajesz stosowny e-mail i już możesz sobie dowolnie ustawiać status. Ot, cała filozofia. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 15:30, szerszeń45 napisał:

A co do potwierdzenie awansu do dostajesz stosowny e-mail i już możesz sobie dowolnie ustawiać
status. Ot, cała filozofia. :-)


Aha, ale cały czas można sobie zmieniać ten tytuł czy tylko raz sobie ustawiamy i mamy tak do końca <chyba, że zdegradujemy i znów awansujemy>?

Dnia 01.05.2007 o 15:30, szerszeń45 napisał:

to jest odpowiedź na posta dodanego przez Alexx1


Inni poprostu mogli spamować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 15:37, Radek15 napisał:

Aha, ale cały czas można sobie zmieniać ten tytuł czy tylko raz sobie ustawiamy i mamy tak
do końca <chyba, że zdegradujemy i znów awansujemy>?


Nie no, jak zdobędziesz WT, możesz go zostawić taki jaki uważasz, ale jeśli Ci się znudzi oczywiście możesz go dowolnie zmieniać, oczywiście wszystko w zgodzie z regulaminem tegoż forum. Np. HumanGhost ustawił sobie tytuł "Pierwszy" a teraz ma "Mistrz Yoda" tak więc tytuł możesz zmieniać dowolnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 15:19, kolektor napisał:

Coś statystyki dzisiaj nie działają ... wyskakuje coś takiego: Błąd polączenia z MySQL Too
many connections
U was też ?


Teraz już chyba wszystko w porządku jest. Działają statystki oraz kolektyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje. Teraz jeszcze bardziej chce mieć własny tytuł. Ale niestety to jeszcze bardzo długo potrwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się