poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 01.05.2007 o 21:21, Budo napisał:

spam nie jest wyjściem pamiętaj.


Syn marnotrawny się nawrócił:) Żartowałem oczywiście i przepraszam, ale nie mogłem się powstrzymać bo to było silniejsze ode mnie:P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.05.2007 o 21:59, Lfdracon napisał:

Może w grę wchodzi tutaj ilość znaków na post,


Własciwie to tez nie byłoby do konca obiektywne, bo czasami jedno zdanie może byc mądrzejsze od nie wiadomo jak długiego lania wody. Ale cóz zostawmy to władzom "z góry" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 21:53, Vaerinammi napisał:

A kto ocenia "mądrośc" tych postów?


Nikt, bo byłoby to nierealne. Liczy się ilość i częstotliwość dodawania. Napisane jest, z tego co pamiętam, że system jest bardzo podobny do tego na starym forum. Czyli za każdy dodany w odstępie jednej godziny post jest naliczany. Za dwa takie post dodane masz punkt, za 4 chyba dwa punkty i jakoś to tak szło. :]
Generalnie liczą się posty dodawane co godzinę i podobno czas spędzony na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 22:05, Stwór napisał:

Syn marnotrawny się nawrócił:) Żartowałem oczywiście i przepraszam, ale nie mogłem się powstrzymać
bo to było silniejsze ode mnie:P ;)


Nie będe sie wgłębiał w niuanse szkodliwego i niepotrzebnego oraz nieszkodliwego i czasem zabawnego spamu mówiąc do kogoś kto jest nowy na forum, skoro nawet Ty przeginasz Stwór ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę się zmieniłem.Wcześniej,po degradzie,myślałem-no kiedy ta brygada?Ale teraz,po kilku tygodniach,myślę że to już zostanie,i teraz na mój stopień nie zwracam uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 08:57, pan m. napisał:

Trochę się zmieniłem.Wcześniej,po degradzie,myślałem-no kiedy ta brygada?Ale teraz,po kilku
tygodniach,myślę że to już zostanie,i teraz na mój stopień nie zwracam uwagi.


I dobrze. Jak patrzę na mojego brata, który dnie i noce siedzi na gram.pl i czeka na awans, to myśle, że jest chory psychicznie... :P Sam kiedyś spamowałem ile wlezie (na szczęście Budo nic o tym nie wie, inaczej bylo by -1), jednak teraz zrozumiałem, że to jest bez sensu. Kiedy ostatni raz dodałem posta? 5 Dni temu? Teraz wchodzę na gram po to, by się pośmiać, bo lubię temat o kwasach, patrzę kto ostatnio awansował na WT itd itd... Nic szczególnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 09:46, przemaspol napisał:

I dobrze. Jak patrzę na mojego brata, który dnie i noce siedzi na gram.pl i czeka na awans,
to myśle, że jest chory psychicznie... :P Sam kiedyś spamowałem ile wlezie (na szczęście Budo
nic o tym nie wie, inaczej bylo by -1), jednak teraz zrozumiałem, że to jest bez sensu. Kiedy
ostatni raz dodałem posta? 5 Dni temu? Teraz wchodzę na gram po to, by się pośmiać, bo lubię
temat o kwasach, patrzę kto ostatnio awansował na WT itd itd... Nic szczególnego :)


Ja może nie daję postów rzadko ale też zrozumiałem że spam jest zły (dokładnie wczoraj ;D).
No bo branie udziału we wszystkich quizach, zabawach czy historyjkach to nie jest spam ??? Uświadomcie mnie, proszę ....


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 08:57, pan m. napisał:

Trochę się zmieniłem.Wcześniej,po degradzie,myślałem-no kiedy ta brygada?Ale teraz,po kilku
tygodniach,myślę że to już zostanie,i teraz na mój stopień nie zwracam uwagi.

To bardzo dobrze, to chyba pierwszy etap, który jest wymagany do brygady. Moim zdaniem, awans nie będzie nigdy za pisanie postów- przed chwilą wymyśliłem pogląd obalający tą całą idee. Wystarczy po prostu przejść kolejny etap pisania, tzn nie mniej ni więcej pisanie długich i dogłębnych postów na temat większości zagadnień- i właśnie to jest kluczem do awansu. Rad jestem, że mój pogląd się zmienił, w końcu nie czekam już na awans, ale spędzam tutaj dni w moich ulubionych (przypiętych) wątkach.

przemaspol :
Tu akurat się nie martw, Budo sam trochę dużo postów pisał (spójrz w statystyki :P) i wątpię, aby "kontrolowany" (to nie jest w końcu sam w sobie spam, ale dużo postów :P po prostu) spam został ukarany.
Każdy kto chce być dłużej na tym forum, stwierdza w którymś momencie, że spam jest bee :)
Zazwyczaj widzę to kiedy jakiś przodownik jest w trakcie awansu na brygadzistę- to właśnie jest pierwszy etap jaki musi spełnić przodownik aby awansować. Oczywiście mówcie co wam się żywnie podoba, to moja teoria i wszelkie prawa do niej są zastrzeżone...
Pozdrawiam, Freddy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 09:52, kolektor napisał:

No bo branie udziału we wszystkich quizach, zabawach czy historyjkach to nie jest spam ???

Quizy to nie spam, bo musisz wykazać się jaką wiedzą na konkretny temat.
Historyjki można uznać za spam, ale to już wedle rozeznania. Według mnie to jest spam.
Zabawy to zależy jakie. Bo są typowo spamerskie, ale są też różne dosyć wartościowe.

A więc wszystko można podzielić na grupy i nie wolno uogólniać, bo uogólnienie to nie sposób na rozwiązanie wątpliwości. Trzeba zajrzeć do wątku i wtedy odpowiedzieć sobie "czy to spam".
Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.05.2007 o 10:35, ko?nik napisał:

Quizy to nie spam, bo musisz wykazać się jaką wiedzą na konkretny temat.

Zdecydowanie się z Tobą zgadzam, quizy to nie jest spam.

Dnia 02.05.2007 o 10:35, ko?nik napisał:

Historyjki można uznać za spam, ale to już wedle rozeznania. Według mnie to jest spam.
Zabawy to zależy jakie. Bo są typowo spamerskie, ale są też różne dosyć wartościowe.

Tak, według mnie Słowna Zabawa i Historyjka to były najbardziej spamerskie tematy (tyle że SZ zamkneli) oby Historyjkę spotkało to samo.

Dnia 02.05.2007 o 10:35, ko?nik napisał:

A więc wszystko można podzielić na grupy i nie wolno uogólniać, bo uogólnienie to nie sposób
na rozwiązanie wątpliwości. Trzeba zajrzeć do wątku i wtedy odpowiedzieć sobie "czy to spam".
Pozdrawiam!

Masz rację,to od nas zależy czy jesteśmy tu tylko dla stopia czy żeby coś przekazać.
Ja również.
PS. Co do tych zgrzewek Coca - coli to gdzie mam je dostarczyć ? Bo kupie jednak 2 .Więcej = taniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 11:01, pan m. napisał:

Słowną zabawę zamknęli,bo "temat nie wytrzymał".Ale szybko powstała kontynuacja i tematowi
bardzo dobrze idzie.

Ja tam im jestem wdzięczny, w końcu zobacz w jakim temacie to napisałeś- gdyby nie tamte zamknięcie, to ten temat również by umarł, a tak to naprawili błąd i gitarka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 11:01, pan m. napisał:

Słowną zabawę zamknęli,bo "temat nie wytrzymał".Ale szybko powstała kontynuacja i tematowi
bardzo dobrze idzie.

Tak niestety... Spam się szerzy. Ale jakby nie było sam tam pisałem, a Ty byłeś królem Historyjki... Oj nie ładnie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 11:14, pan m. napisał:

W statsach jestem...ale teraz już nie:)Ale naprawdę...tam piszą setki postów...Co oni w tym
temacie widzą?

Ale powiem Ci że będziesz tam jeszcze trochę czasu. A co widzą? podejżewam że to co Ty czy ja pisząc w tym temacie :) Lecz na szczęśce my sie opamiętaliśmy,a oni...no cóż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 11:16, kolektor napisał:

A ciekawe kiedy naprawią to z z tym rokiem 2070 w którym to Imperator1990 napisał posta ;)


A gdzie jest ten błąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 11:20, legenda27 napisał:

A gdzie jest ten błąd?


Statystyki>Zestawienia miesięczne i możesz wybrać styczeń 2070 rok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się