poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 30.04.2007 o 20:28, boduczek napisał:

Hehe, to umowa stoi,ok ?

Ok ;P

Dnia 30.04.2007 o 20:28, boduczek napisał:

Dobra,załatwie ci całą zgrzegwkę.

No i widać, że zaczynasz mnie doceniać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 08:57, Konrades napisał:

To teraz tylko od przewodniczących zwyż się gratuluje?


Nie no ależ skąd:) Tylko codziennie ktoś awansuje i ciągle gratulacje i gratulacje, jak skończycie to wam pogratuluję;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie mam problem jeżeli statsy są od postó to czemu ja mam stats obywatel jak ma tyle samo postów co jeden taki koleś który ma robotnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 10:46, Gvynbleidd napisał:

Mam pytanie mam problem jeżeli statsy są od postó to czemu ja mam stats obywatel jak ma tyle
samo postów co jeden taki koleś który ma robotnik.


Przeczytaj uważnie posta przypiętego u góry w tym temacie. Ilość postów nie ma znaczenia na awans. Możesz napisać nawet 200 postów i być nadal Obywatelem, a ktoś kto napisze taką samą ilość odpowiednio rozłożoną w czasie będzie cieszył się statusem Brygadzisty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz mieć 1000000 postów a i tak będziesz obywatelem:D





destro napisał:

"obecny system naliczania punktów jest analogiczny jak na starym forum i powoduje, że wszelkie spamowanie nie ma wpływu na status. Ogólnie większe znaczenie ma czas spędzany na forum niż ilość postów :).
[UPDATE]: Proszę się jednak nie martwić - całość jest dobrze wyważona i sprawdziła się przez kilka lat na poprzednim forum. Dodaliśmy tylko kilka małych ulepszeń ;)."

________________________

* nie , nie można się dowiedzieć, ile się ma obecnie punktów
* informacja ile punktów potrzeba na dany stopień jest tajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 10:46, Gvynbleidd napisał:

Mam pytanie mam problem jeżeli statsy są od postó to czemu ja mam stats obywatel jak ma tyle
samo postów co jeden taki koleś który ma robotnik.


ponieważ sama liczba postów nie wpływa na status - aby nie nabijać postów - co prawda do końca nie wiadomo jak działa ten system - albo ja nie wiem tylko :P - ale do tego jeszcze jest czas spędzony na forum i inne zmienne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No popatrz, kolejny Sekretarz! Ogromne gratulacje, bo ten status to już nie przelewki... Chyba wspiąłeś się wyżej w drabince hierarchii w dość krótkim czasie, prawda? Teraz życzę cierpliwości i wytrwałości aż do Własnego Tytułu! Swoją drogą jak tak dobrze zaczął się miesiąc, to aż boję się myśleć co będzie potem... Zanosi się bardzo miły Maj, usiany awansami! Ja oczywiście w maju na bank nie skoczę wyżej, ale zbytnio się tym nie przejmuję... Jeszcze raz gratulacje z okazji awansu na Sekretarza i powodzenia dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 10:37, Adamzzz napisał:

Kraku, kraku, wykrakałem: http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=87&pid=33356

Gratulacje, Vormulac!

Ja nie wiem, czy to nie jest aby prowokacja =) . Vormulac często bywa na tym forum w tematach , do których wy najczęściej nie zaglądacie. Z doświaczenia wiem, że mimo tego "panuje" nad forum tzn śledzi co ciekawsze wątki, takie jak ten czy landrynka. Gdyby chciał się pochwalić awansem, pewnie by to zrobił. Jednak gdyby tak każdemu gratulować, w końcu nie tytuł status zdobi człowieka tylko to co pisze itp., to zebrałoby się tutaj gratulacji dla każdego nieświadomego obywatela (chociaż i tak już trochę jest takich gratek). Sam kiedyś komuś pogratulowałem w tym wątku, a Budo napisał mi parę słów, które również igorinho się tyczą. Jeśli ktoś sam się nie pochwali, to nie chwalcie się za niego, w tym temacie, bo on może mieć to głęboko w poważaniu (ten temat) a wy sobie spamicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha:) Ale nam Vormulac zrobił numer;)
My tu z Ninja Sebką, GeoT się czaimy i wyczaić nie możemy, a on hyc i jest sekretarz;-))) hehehehe
Gratulacje stary, wielkie gratulacje i oczywiście powodzenia dalej! ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 11:47, patrYX93 napisał:

Gdyby chciał się pochwalić awansem, pewnie by to zrobił.


Nie musi tego robić, być może jest skromny... Grzeczność wymaga pogratulować, ale jak Ty tego nie preferujesz to masz pecha...

Dnia 01.05.2007 o 11:47, patrYX93 napisał:

Jednak gdyby tak każdemu gratulować, w końcu nie tytuł status zdobi człowieka tylko to co pisze itp


Być może i wcale tego nie neguję... Ja zazwyczaj gratuluję awansów od Delegata w górę, więc nie wiem w czym tkwi problem... Skoro nie status zdobi człowieka, to dlaczego zależy Ci na szybkich awansach i rekordach?

Dnia 01.05.2007 o 11:47, patrYX93 napisał:

Jeśli ktoś sam się nie pochwali, to nie chwalcie się za niego, w tym temacie, bo on może mieć to głęboko
w poważaniu (ten temat) a wy sobie spamicie.


To jest temat o statusach, więc piszemy tu o wszystkim co jest z tym związane... Lepiej komuś pogratulować niż pisać od rzeczy, jak to często w tym wątku bywało... Nie mam nic do Ciebie i proszę tylko o zachowanie pewnych uwag dla siebie - jeśli nie chcesz komuś gratulować, to nie rób tego. Nie chcę się z Tobą kłócić, bo jesteśmy bardzo dobrymi kumplami, więc proponuję zakończyć offtop i przejść do innej dyskusji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O...mamy kolenego sekretarza.Oczywiście gratulacje dla Vormulaca.BTW ciekawe co będzie większym wydarzeniem...awans stwora czy awans na pierwszego WT?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 12:37, Master J napisał:

O...mamy kolenego sekretarza.Oczywiście gratulacje dla Vormulaca.BTW ciekawe co będzie większym
wydarzeniem...awans stwora czy awans na pierwszego WT?:)

Pierwszego WT? Mamy już kilku własnotytułowców; HumanGhost, A-cis, KrzysztofMarek, Modest-Vermin, Abi Dalzim. A awans Stwora? Kto by się jeszcze łudził... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak ale największym wydarzeniem był awans właśnie pierwszego WT:)A napisałem będzie bo żeby porównać dwa wydarzenia oba muszą się zdarzyć a na awans stwora jeszcze sobie poczekamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Vormulac----> Gratulację. Powodzenia na dalszej ścieżce eeee..... statusowej? :-D
Z kolei znowu ja nie mogę się awansu doczekać......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 13:22, legenda27 napisał:

Z kolei znowu ja nie mogę się awansu doczekać......


Z przodownikami tak już jest... Zawsze długo się czeka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 13:28, ŁukiPluta napisał:

> Z kolei znowu ja nie mogę się awansu doczekać......

Z przodownikami tak już jest... Zawsze długo się czeka...


Bardzo długo? Bo jestem teraz 123 dni na forum i mam napisane 694 posty. Mam nadzieję, że długo nie będę musiał czekać..... Ale mimo wszystko ja staram się czerpać radość z pisania na forum niż awansu. Chociaż awans bardzo cieszy... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.05.2007 o 13:48, Alexx1 napisał:

Jeśli się go dostrzega;PDopiero przed chwilą(Tamtaram tam)zauważyłem,że jestem brygadzistą.

Gratulację, brygad też sporo przybywa :)
>Ciekawe

Dnia 01.05.2007 o 13:48, Alexx1 napisał:

za co?

Hmm, za pisanie postów? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się