poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 02.05.2007 o 13:10, przemaspol napisał:

Yeah, spojrzałem na gramsajta. A tam pisze: ,,przemaspol (Brygadzista) . Przecieram oczy ze
zdumieniem. Chyba błąd systemu! A nie! Jestem naprawdę brygadzistą! Kto by uwierzył? Eh, awans
zawsze dopadnie gramowicza w najdziwniejszym miejscu i w najdziwniejszej porze... Pozdro


Kolejny brygadzista. Gratulacje ,życzę szybkiego awansu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 13:10, przemaspol napisał:

Yeah, spojrzałem na gramsajta. A tam pisze: ,,przemaspol (Brygadzista) . Przecieram oczy ze
zdumieniem. Chyba błąd systemu!


Na GS''ie nowy status pojawia się przed napisaniem "awansującego" postu na forum. To normalka.


Jakby co to gratuluję, jeszcze chwila i WT będzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 13:18, hunter22 napisał:

Jakby co to gratuluję, jeszcze chwila i WT będzie :P


No pewnie! A potem członek CD-PROJEKT ! Jasne! Dzięki wszystkim za gratulacje, ale to mój ostatni awans, bo coraz rzadziej wchodzę na gram.pl

P.S. Awans w moje urodziny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 13:20, przemaspol napisał:

P.S. Awans w moje urodziny :D

Haha, no to wszystkiego najlepszego. :-)
Ale ci System dał prezent, hehe ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.05.2007 o 13:20, przemaspol napisał:

No pewnie! A potem członek CD-PROJEKT ! Jasne!


Kto wie...

Dnia 02.05.2007 o 13:20, przemaspol napisał:

Dzięki wszystkim za gratulacje, ale to mój ostatni
awans, bo coraz rzadziej wchodzę na gram.pl


To niemiło, może się nawrócisz jeszcze... :)

Dnia 02.05.2007 o 13:20, przemaspol napisał:

P.S. Awans w moje urodziny :D


Wszystkiego naj z okazji urodzin :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 13:10, przemaspol napisał:

Yeah, spojrzałem na gramsajta. A tam pisze: ,,przemaspol (Brygadzista) . Przecieram oczy ze
zdumieniem. Chyba błąd systemu! A nie! Jestem naprawdę brygadzistą! Kto by uwierzył? Eh, awans
zawsze dopadnie gramowicza w najdziwniejszym miejscu i w najdziwniejszej porze... Pozdro


Po pierwsze gratulację. Po drugie życzenia urodzinowe. Po trzecie: Czemu odchodzisz? Przecież gram.pl to takie miłe fajne miejsce... :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, iż nie ma (przynajmniej ja nie znalazłem szukając) osoby o statusie przodownika+ nie będącej właśnie przodownikiem przez mniej niż miesiąc... czy do każdego awansu niezbędna jest określona ilość czasu na forum spędzonego? Jeśli tak, mam nadzieję, że brygadzista mnie niedługo czeka ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 13:32, legenda27 napisał:

Po pierwsze gratulację. Po drugie życzenia urodzinowe. Po trzecie: Czemu odchodzisz? Przecież
gram.pl to takie miłe fajne miejsce... :-D


Dziękuję Wam wszystkim, bardzo jesteście mili. Niestety odchodzę. No może nie tak na stałe, co jakiś czas wpadnę rozejrzeć się i może coś tam napiszę... Ale no trudno taki mój los... Wiem, że gram to takie fajne miejsce jak napisałeś, ale niestety taka już moja decyzja (oczywiście nie z własnej woli). Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 13:10, przemaspol napisał:

Yeah, spojrzałem na gramsajta. A tam pisze: ,,przemaspol (Brygadzista) . Przecieram oczy ze
zdumieniem. Chyba błąd systemu! A nie! Jestem naprawdę brygadzistą! Kto by uwierzył? Eh, awans
zawsze dopadnie gramowicza w najdziwniejszym miejscu i w najdziwniejszej porze... Pozdro


Dziwne. Porównaj swoje i moje statystyki. Ja jestem dłużej na forum, piszę więcej postów itd. Ty masz większą średnią znaków na post.... a zresztą zobacz sam. Bo ja jakoś za Chiny nie mogę awansować na Brygadzistę. Chyba taki mój los... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba taki mój los... :/

Oj, już niedługo... Przygotuj się. ja gdy awansowałem na brygadzistę, to tak się wydarłem w domu z zachwytu, że aż mamę ze snu zbudziłem:) A co dopiero jak na delegata...
Szacuję, że za góra tydzień nadejdzie twój brygadzista.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 14:24, mroczny mrok napisał:

Przygotuj się. ja gdy awansowałem na brygadzistę, to tak się wydarłem w
domu z zachwytu, że aż mamę ze snu zbudziłem:)


Jednym słowem w temacie dla nocnych marków powinna być blokada - temat dostępny wyłącznie dla osób przebywających w domu samym. Ot tak na wszelki wypadek. I ciesz się, że Twoja mama nie jest tu moderatorem:PP
Swoją drogą jest rzeczywiście paru forumowiczów, którzy kołują wokół swojego awansu i kołują, a nic nie wychodzi. Choćby też taki Stwór. Ja bym dodał jeszcze np. Yarr''a. Ale jego akurat awans chyba praktycznie nie obchodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Statystyki o niczym nie świadczą.Jest to tylko takie urozmaicenie. Nie liczy się też ilośc postów ale odstęp między tymi postami.Co do awansu - to na każdego przychodzi kiedyś pora ;) Może tak być że jeszcze dzisiaj awansujesz,a być może za miesiąc ;P (te drugie to żart).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 15:19, boduczek napisał:

Co do awansu - to na każdego przychodzi kiedyś pora ;) [...]

Jesteś pewien ? A Stwór ? Jego to nie dotyczy. Przynajmniej póki klątwa nie minie. :P
Mam nadzieję że nie czyta teraz tego posta i się na mnie nie obrazi ^_*
A jak czyta : Stworze to tylko żart. Mam nadzieję że sobie o mnie nic złego nie pomyślisz :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.05.2007 o 15:27, Super gość napisał:

Jesteś pewien ? A Stwór ? Jego to nie dotyczy. Przynajmniej póki klątwa nie minie. :P

Tak,a co do Stwora... to inna sprawa,naukowcy podejżewają że jak grał w Stalkera to myszka się mu napromieniowała i teraz wolniej awansuje :P

Dnia 02.05.2007 o 15:27, Super gość napisał:

Mam nadzieję że nie czyta teraz tego posta i się na mnie nie obrazi ^_*

Hmm.... Może to właśnie tobie podaruje swoją skarzoną myszkę :)

Dnia 02.05.2007 o 15:27, Super gość napisał:

A jak czyta : Stworze to tylko żart. Mam nadzieję że sobie o mnie nic złego nie pomyślisz :]

Spokojna głowa, myśle że Stwór wybaczy iż ujawniliśmy dane utajniane przez tyle miesięcy ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 14:24, mroczny mrok napisał:

Chyba taki mój los... :/

Oj, już niedługo... Przygotuj się. ja gdy awansowałem na brygadzistę, to tak się wydarłem w
domu z zachwytu, że aż mamę ze snu zbudziłem:) A co dopiero jak na delegata...
Szacuję, że za góra tydzień nadejdzie twój brygadzista.


Mam nadzieję. Ale zresztą ja staram się czerpać radość z pisania a nie tylko z awansów ( jakoś mi to nie wychodzi ;-D) Chociaż awans bardzo cieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 15:12, Zgłębiczart napisał:

Jak czytam niektóre z twoich postów, to sie dziwie ze masz juz przodownika xP


Trochę nie kapuje o co Ci chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2007 o 17:59, legenda27 napisał:

A o co chodzi ze Stworem? Wolniej awansuje?


Ma taką specjalną "klątwę" od twórców forum.gram.pl, że wolniej awansuje itp. itd. :P Przynajmniej tak twierdzą niektórzy.
Zastanawiałem się, czy mam też własną klątwę, bo przecież około dwa i pół miesiąca byłem przodownikiem... Niezła myśl, nie? I fajnie brzmi: "Klątwa edenia"... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się