poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Dnia 03.05.2007 o 11:50, pan m. napisał:

Raczej po 2,a nawet zawsze po 2.Niektóre ostrzeżenia są na niby.Np.dostałe 4 ostrzeżenia na
forum,a wpisali mi tylko 2,jak się dowiedziałem od moderatora.A później-degrady...


A można jakoś sprawdzić ile się ma ostrzeżeń? Czy tylko Moderator może to sprawdzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jeśli się odpowiada na czyjegoś posta, to znaki z tamtego posta liczą się do średniej czy tylko moje znaki z wypowiedzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 11:46, legenda27 napisał:

Ale ktoś mi mówił, że po Przodowniku awansuje się jeszcze wolniej!


Niekoniecznie. Przykład - ja. Przodownikiem byłem dwa i pół miesiąca, a brygadzistą półtora. Wszystko zależy od tego, czy regularnie piszesz. Niekiedy osoby, które szybko awansowały na przodownika denerwują się, że nie potrafią awansować na brygadzistę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 12:18, edeń napisał:

Niekoniecznie. Przykład - ja. Przodownikiem byłem dwa i pół miesiąca, a brygadzistą półtora.
Wszystko zależy od tego, czy regularnie piszesz. Niekiedy osoby, które szybko awansowały na
przodownika denerwują się, że nie potrafią awansować na brygadzistę.


Albo ja, który nie mogę awansować na Brygadzistę. :/ No ale cóż, któryś raz to powtarzam ale powiem jeszcze raz. Takie jest życie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 12:29, legenda27 napisał:

Takie jest życie!


Nie taki jest system:) Jak będziesz pisał dużo, ale w ograniczonym czasie to nie awansujesz szybko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 12:29, legenda27 napisał:

Albo ja, który nie mogę awansować na Brygadzistę. :/ No ale cóż, któryś raz to powtarzam ale
powiem jeszcze raz. Takie jest życie!


Nie łam się, bo ja z racji tego, że ciągle byłem przodownikiem wkurzyłem się i powiedziałem: ,,skończmy z tym forum!". Tak po kilkudziesięciu dniach nie pisania postów coś wpadło mi do głowy, żeby sobie jakiegoś posta dodać. No to napisałem i lookam na Gramsajta, a tam pisze ,,brygadzista"! Zastanawiam się do teraz jak to możliwe po tak długiej nie obecności na forum... Przecież z tego co mi wiadomo na gram.pl bardziej liczy się czas niż ilość postów, oczywiście gdybym nic nie pisał, tylko siedział to bym awansu nie dostał... W każdym razie zrób sobie tak: Pisz jednego posta na ok 30 min, i pozostań jeszcze trochę na forum. Zobaczysz, to bardziej się opłaca niż 20 postów na godzinę i wyłączenie kompa.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jaki ja niedoinformowany jestem.
Ponoć Mistic dostał chwilowy degrad i mu się pkt. skasowały!
O żesz :$
Ogólnie fajny użytkownik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 14:16, Sonic1575 napisał:

Poprawka, bana.
Za to że Rzezim uznał go niesłusznie za pirata.
I pkt. poszły w łeb :\


Mistic? o_O
nic mi o tym nie wiadomo - w statystykach wciąż jest Przewodniczącym.

a Rzezim bana za ''piractwo i łamanie prawa'' dał Pustelnikowi88.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 14:21, Azrathel napisał:

> Poprawka, bana.
> Za to że Rzezim uznał go niesłusznie za pirata.
> I pkt. poszły w łeb :\

Mistic? o_O
nic mi o tym nie wiadomo - w statystykach wciąż jest Przewodniczącym.

Bo już to odkręcił.
Ale pkt. się skasowały, i Mistic znowu musi do Sekretarza od początku startować.
Już miał do niego blisko, a tu ciach, Rzezim z zaskoczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.05.2007 o 12:55, przemaspol napisał:

Nie łam się, bo ja z racji tego, że ciągle byłem przodownikiem wkurzyłem się i powiedziałem:
,,skończmy z tym forum!". Tak po kilkudziesięciu dniach nie pisania postów coś wpadło mi do
głowy, żeby sobie jakiegoś posta dodać. No to napisałem i lookam na Gramsajta, a tam pisze
,,brygadzista"! Zastanawiam się do teraz jak to możliwe po tak długiej nie obecności na forum...
Przecież z tego co mi wiadomo na gram.pl bardziej liczy się czas niż ilość postów, oczywiście
gdybym nic nie pisał, tylko siedział to bym awansu nie dostał... W każdym razie zrób sobie
tak: Pisz jednego posta na ok 30 min, i pozostań jeszcze trochę na forum. Zobaczysz, to bardziej
się opłaca niż 20 postów na godzinę i wyłączenie kompa.


Chyba postanowiłeś jednak zostać na gram.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 14:27, Sonic1575 napisał:

Bo już to odkręcił.


A mógłbyś link podać czy coś? Bo jak na razie to czuję się dziwnie jakoś... I nie wiem nawet co powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 14:28, Luke Shadow napisał:

Hmm, a można wiedzieć skąd takie informacje? Jakiś link..?

Skąd? Od najpewniejszego w tym wypadku źródła, czyli Mistica.
Po za tym cinus potwierdził.
Na GSie Mistica prawdopodobnie znajdziecie przyczyne.
Mistic się chwalił że ma na dysku plik iso z vista... rzezim uznal to za piractwo a to bylo za friko i legalnie z msdn aa
Napisał niżej we wpisie ps. msdn rox
Ale Rzezim nie zrozumiał (ja właściwie też bym nie zrozumiał :D).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 14:34, Sonic1575 napisał:

> Hmm, a można wiedzieć skąd takie informacje? Jakiś link..?
Skąd? Od najpewniejszego w tym wypadku źródła, czyli Mistica.
Po za tym cinus potwierdził.
Na GSie Mistica prawdopodobnie znajdziecie przyczyne.
Mistic się chwalił że ma na dysku plik iso z vista... rzezim uznal to za piractwo a to bylo
za friko i legalnie z msdn aa
Napisał niżej we wpisie ps. msdn rox
Ale Rzezim nie zrozumiał (ja właściwie też bym nie zrozumiał :D).



Ja jakoś nie znalazłem nic na GS Mistica. Statystyki raczej też nie kłamią. Coś mi tu podpuchą cuchnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 14:48, legenda27 napisał:

Ja jakoś nie znalazłem nic na GS Mistica. Statystyki raczej też nie kłamią. Coś mi tu podpuchą
cuchnie....

Cytat z IRCa:
<cinus`> Sonic1575: o ile mi wiadomo to wszystko rozgrywalo sie na gramsajcie...
<Mistic[GoToHell]> tak, a wpis skasowalem bo mnie wnerwial

A Mistica już odbanowali. Statystyki tego nie uwzględniły.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Statystyki nic nie pokażą bo działają inaczej niż oczekujecie :-) Jeśli zmieni się komukolwiek status, ale nie napisze na nim żadnego posta to statystyki tego nie zarejestrują, patrzcie np. kiedy knoT dostał degrada z moderatora ;-)

A ban był owszem, jakoś by tej dzisiejszej "afery" nie było gdybym nie dowiedział się, że wszystkie moje punkty które zbierałem skwapliwie w celu awansowania na sekretarza zostały skasowane. Naskrobać coś będe musiał na formularz bo nie uśmiecha mi się siedzenie kolejne pół roku na tej samej randze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 14:31, legenda27 napisał:

Chyba postanowiłeś jednak zostać na gram.pl?


Sam nie wiem... Na razie jeszcze mogę, dopiero potem się okaże... Mogę Cię zapewnić: Do końca tygodnia będę codziennie wpadał coś napisać :) I mam nadzieję, że szybko awansujesz i dołączysz do nas, brygadzistów! Potem delegat... Ciekawe gdzie nas wyślą... Jak by co to jadę z Tobą xD

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się