poiuytrewq

Obywatel... a co wyżej? Czyli tytuły / stopnie / statusy / rangi na forum

56494 postów w tym temacie

Pierwszy raz widzę coś takiego i jestem w SZOKU! Wszystkie punkty stracone?! ... ehh Ci Moderatorzy :P Zastanawiam się, czy formularz pomoże. W końcu czy moderatorzy mają taką władzę, że mogą przywrócić stracone punkty? Jeżeli nie to chociażby powinni w odpowiednim czasie dać taki "ręczny" awans, jeżeli jest to możliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ja miałem tak samo po degradzie, co więcej moge powiedzieć że formularz raczej nie pomoże ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 17:34, Budo napisał:

/.../

Ja miałem tak samo po degradzie, co więcej moge powiedzieć że formularz raczej nie pomoże
;]


No cóż, ale wydaje mi się że Ty Budo nie dostałeś będą przewodniczącym, który był o krok od Sekretarza.
Ja już próbowałem cinusa namówić na to, by moderatorzy ręcznie podnieśli status, po osiągnięciu pewnej ilości pkt.
Po dodaniu do pkt. przed banem wyszłoby na to że Mistic ma już odpowiednią ilość pkt. i wtedy by ręcznie podnieśli status.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../ - też tak zrobię :P

No to już współczuje Misticowi. Pewnie, gdy Ty tak miałeś, aby złagodzić Twój gniew [i Cię udobruchać :] dostałeś posadkę modertora. :-] Teraz Mistic też powinien dostać rekompensatę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 17:34, Budo napisał:

Ja miałem tak samo po degradzie, co więcej moge powiedzieć że formularz raczej nie pomoże
;]

Aż nie chce mi się wierzyć, że nie ma opcji dodania punktów użytkownikowi forum. Skoro moderator podjął błędną decyzję, to powinien ją całkowicie odwrócić, a nie tylko częściowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.05.2007 o 17:34, Budo napisał:

Ja miałem tak samo po degradzie, co więcej moge powiedzieć że formularz raczej nie pomoże
;]


A właśnie... Moderatorzy mogą sami podnosić status do stanu pierwotnego czy tylko ktoś z CDP może tak zrobić? Słyszałem, że moderator nie może tak zrobić, bo będą podobne problemu jak w twoim przypadku - raz w górę, raz w dół. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 17:47, Budo napisał:


Co ja tam bede gadał ;]
Jeszcze powiem za dużo i mnie stukną i nie będzie Buda ;]

Jak to Buda nie będzie? Co Ty knot jesteś czy jak? :D
Ale fakt, mogliby Misticowi moderatora dać, zwłaszcza że to taki ponurak że faktycznie zasługuje :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 17:41, Bumber napisał:

Aż nie chce mi się wierzyć, że nie ma opcji dodania punktów użytkownikowi forum. Skoro moderator
podjął błędną decyzję, to powinien ją całkowicie odwrócić, a nie tylko częściowo.

Jest taka opcja, ale z tego co wiem tylko niebiescy mogą z niej skorzystać. Skąd wiem? Ja też dostałem degrada za niewinność i z tego co wiem zostały mi właśnie ręcznie dodane stracone punkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1. Budo nie miał jednego degrada. Dane w statystykach są... jakby to powiedzieć - skrócone ;)
2. Posada moderatora? To tak jakby Mistic dostał degrada. To fakt, decyzja była niesłuszna i nic mu nie przywróci tej straconej liczby punktów, ale błagam... posada Moderatora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 19:14, rick90 napisał:

1. Budo nie miał jednego degrada. Dane w statystykach są... jakby to powiedzieć - skrócone
;)
2. Posada moderatora? To tak jakby Mistic dostał degrada. To fakt, decyzja była niesłuszna
i nic mu nie przywróci tej straconej liczby punktów, ale błagam... posada Moderatora?

Nie psuj chwili, czekam aż mnie niesprawiedliwe zbanują ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 19:09, Kukowsky napisał:

Jest taka opcja, ale z tego co wiem tylko niebiescy mogą z niej skorzystać. Skąd wiem? Ja też
dostałem degrada za niewinność i z tego co wiem zostały mi właśnie ręcznie dodane stracone
punkty.

Pisząc swojego posta pomyślałem właśnie o Tobie i Twoim "wypadku". :) Wszystko więc można odkręcić, Mistic nie powinien się martwić na zapas. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi moderatora? Aż tak mi źle życzycie? :-((

Tak swoją drogą załapałem największego degrada w historii!

-8

Z Przewodniczącego na Wroga Ludu, jestem z siebie dumny bo zapisze się w historii gram.pl!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 19:19, Sonic1575 napisał:

Nie psuj chwili, czekam aż mnie niesprawiedliwe zbanują ;]

Zbanować można także "nieposłużnie." ;)

Mistic-> taa, congrats, ale i tak niewiele osób zapamięta to wydarzenie. Przejdzie bokiem i już, zresztą oddano Ci tytuł, a nie, jak upiorowi... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 16:38, przemaspol napisał:

Sam nie wiem... Na razie jeszcze mogę, dopiero potem się okaże... Mogę Cię zapewnić: Do końca
tygodnia będę codziennie wpadał coś napisać :) I mam nadzieję, że szybko awansujesz i dołączysz
do nas, brygadzistów! Potem delegat... Ciekawe gdzie nas wyślą... Jak by co to jadę z Tobą
xD


No wielkie dzięki! Z chęcią zostanę Twoim znajomym. A tak w ogóle to posłuchałem Twojej rady dotyczącej pisania postów. Może zadziała.. Zobaczymy! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 19:49, Liqid napisał:

> Nie psuj chwili, czekam aż mnie niesprawiedliwe zbanują ;]
Zbanować można także "nieposłużnie." ;)

Mistic-> taa, congrats, ale i tak niewiele osób zapamięta to wydarzenie. Przejdzie
bokiem i już, zresztą oddano Ci tytuł, a nie, jak upiorowi... :p


Ej ja tam zapamiętam. Nawet sobie w ramkę to oprawię zaraz po wydrukowaniu. A na dole podpis "Od bohatera do zera i z powrotem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 09:46, pan m. napisał:

zniknął już kilka dni temu:)

Dwa dni temu jeszcze był ;)
A wczoraj i przedwczoraj popołudniu nie miałem dostępu do neta więc nie widziałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie dziwny fakt , dlaczego temat jeszcze działa skoro przekroczył te bariere napisanych postów , słowna zabawa przestała działac , cos dziwnego dzieje sie na tym forum :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się